Суспільство
Укренерго відремонтувало 100% магістральних мереж на півночі та в центрі України
Фахівці НЕК «Укренерго» відремонтували 100% магістральних мереж, пошкоджених обстрілами російських загарбників на півночі та в центрі України.
Про це повідомили на сторінці компанії в Telegram.
«На 15 червня ми відремонтували 100% магістральних мереж, пошкоджених обстрілами на півночі та в центрі України. Вже понад шість мільйонів споживачів знову надійно заживлені. Для цього ремонтні бригади та підрядники щоденно працювали понад два місяці», – йдеться в повідомленні.
Загалом на деокупованих територіях бригади та підрядники Укренерго відновили роботу 12 підстанцій та 33 магістральних лінії електропередачі напругою 220-750 кВ.
Для цього, зокрема, обстежили близько 1400 км високовольтних ліній, ліквідували вручну 1000 пошкоджень проводів на лініях, замінили 100 км проводу, відремонтували 400 опор та поставили 15 нових на лініях 330-750 кВ.
У компанії додали, що мешканці північних областей України тепер мають надійний рівень енергоживлення, як і до війни. Також завершені всі необхідні роботи в зоні відчуження.
Нагадаємо, на деокупованих територіях Київської, Харківської, Чернігівської, Сумської та Житомирської областей тривають роботи з відновлення житлових будинків та об’єктів соціальної інфраструктури
Раніше ми повідомляли, що на Київщині відновили проїзд більшістю пошкоджених мостів.
Фото: ibf.ua.
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Документальний театр як інструмент роботи з історіями
«Мистецтво пропонує безліч форматів говоріння про складний досвід. Документальний театр — один з таких, що швидко реагує на зміни в суспільстві та здатен їх зафіксувати в моменті. До того ж, у театрі комунікація з глядачем відбувається напряму: ми бачимо на сцені людей, які самі про себе говорять, що створює для музею нові можливості репрезентації дитячого досвіду», — говорить куратор вистави Андрій Борутя.
Досліджувати пам’ять через мистецтво
«Для багатьох українців сьогодні важливо в той чи інший спосіб вшановувати загиблих, фіксувати події та свій досвід у публічному просторі. Ми переконані, що будувати національний меморіал можна лише після закінчення війни, але починати працювати з пам’яттю про трагічні події, особливо локальною, потрібно вже зараз», — пояснюють організатори проєкту.
Унікальний підхід громад до створення меморіалів
«Ця алея, яка в майбутньому розростеться, назавжди залишиться в пам’яті як символ подій у 2022 році. Особлива подяка тим, хто згодився записати свої спогади та зробити їх публічними. Це дуже важливо, бо невблаганний час стирає спогади, змінює їх», — поділилася асистентка керівниці проєкту в ГО «Асоціація демократичного розвитку» Наталія Апанасько.
Коментарі