Економіка і бізнес
Український стартап створив піч, що поміщається у сумці
Український стартап Neoven створив портативну піч, яка поміщається в сумці і дозволяє розігріти їжу, не покидаючи робочого місця. Про це повідомляє Укрінформ.
Завдяки такому винаходу можна як розігріти їжу, так і охолодити свіжі фрукти, овочі та зелень, або приготувати гарячі та холодні напої. Стартап заснував українець Максим Наконечний в 2017 році. Компанія на даний момент базується в Тель-Авіві (Ізраїль), де ведеться розробка продукту.
Яка користь від винаходу?
На вибір користувача пропонується: міні-холодильник, який зберігає свіжість фруктів і десертів, модуль чайника, за допомогою якого можна швидко закип’ятити воду для чаю або кави, і міксер, що дозволяє одним рухом приготувати свіжий сік або коктейль.
Модулі з’єднуються з девайсом за допомогою магнітних контактів, що спрощує збирання і робить його максимально надійним.
Як це працює?
Для підігріву їжі використовується метод індукційного нагріву (нагрівання матеріалів електричними струмами, які індукуються змінним магнітним полем) за допомогою встановленого безпечного економічного нагрівального елементу.
Основне відділення “пічки” займає великий контейнер, в який можна ставити їжу, призначену для нагріву. Друге відділення розраховане на маленький контейнер, в який можна покласти салат або фрукти, а також на змінні модулі.
Девайс працює від трьох батарей потужністю 6000 мА*год, повністю заряджається протягом двох годин. Однієї такої зарядки достатньо для роботи приладу протягом п’яти днів, якщо використовувати його двічі на добу.
Орієнтовна вартість продукту – $199, однак остаточну ціну оголосять пізніше.
За даними прес-служби компанії, пропозиції про підтримку стартапу на міжнародній виставці стартапів TechCrunch Tel Aviv 2018 надійшли від компаній Samsung (Samsung R & D Institute Israel, SRIL) і Bosch (відділ Robert Bosch Venture Capital GmbH).
Економіка і бізнес
Що відомо
- офіс запрацює в січні–лютому 2025 року;
- основний акцент роботи — технічна підтримка систем, які компанія постачатиме Міністерству оборони України;
- на старті команда складатиметься з 10 фахівців: хардвер- і софтвер-інженерів, спеціалістів техпідтримки;
- у майбутньому штат буде розширюватися залежно від обсягу постачань. Українські інженери також долучатимуться до розробки нових продуктів ARX Robotics.
Про компанію
Коментарі
Економіка і бізнес
Що відомо
- генератори;
- запчастини для бронетранспортерів M113;
- зброю;
- боєприпаси.
Коментарі
Економіка і бізнес
Що відзначили
- Бронза в номінації Brand Experience дісталася проєкту «Вцілілі посилки». Його створили після трагічної атаки на термінал Нової пошти у Харківській області 21 жовтня 2023 року. Ілюстрація Артема Гусєва стала основою антикризової комунікації, а пошкоджені, але вцілілі посилки отримали спеціальні стікери «Ця посилка вціліла» перед доставкою адресатам.
- Шортліст у номінації Design отримав проєкт «Запакуй небо». Завдяки унікальним коробкам-будиночкам, створеним у співпраці з фондом «Повернись живим», компанія зібрала $8,9 млн на сучасну техніку для захисників неба.
Коментарі