Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами
Ukrains kyy mobil nyy dodatok Klimatychni krapli Ukrains kyy mobil nyy dodatok Klimatychni krapli

Технології

Український еко-додаток отримав світову премію

Опубліковано

Український мобільний додаток “Кліматичні краплі” отримав винагороду на всесвітньому форумі в Таїланді – Sustainable Cities and Human Settlements Award у номінації “Взірець зеленої технології”. Про це повідомляє Житомирська міська рада.

SCAHSA є всесвітньою  щорічною премією, яка вручається у рамках  Глобального форуму по населених пунктах -2018  і підтримується відомими міжнародними організаціями, включаючи ООН в галузі навколишнього середовища, і зосереджена на сприянні впровадженню 2030 цілей сталого розвитку.

Читайте також: Науковці у Сумах винайшли їстівний екологічний пакет

“Мобільний додаток “Кліматичні краплі” отримав винагороду – Sustainable Cities and Human Settlements Award – в номінації “взірець зеленої технології”! Нагородження мало місце в рамках Global Forum on Human Settlements 2018, що відбувається в рамках ООН в м. Бангкок, Тайланд. Щиро дякую всім, хто сприяє розвитку додатку – нашим користувачам, вчителям, партнерам, розробникам @S-PRO, та друзям. Особлива подяка – громаді міста Житомир за постійну підтримку в реалізації проекту з момента його запуску у 2017 році!”, – написав у Фейсбуці директор підприємства “КТ-Енергія”, що створило проект, Кирило Томляк.

Що це за “Кліматичні краплі”

Проект  “Кліматичні крапл” реалізується у рамках впровадження міської політики з підвищення енергоефективності, розвитку відновлюваної енергетики та скорочення викидів парникових газів.

Читайте також: В Україні запустили екологічного бота

ІТ-платформа “Кліматичні краплі” відстежує та винагороджує екологічно-дружні вчинки громадян з метою захисту довкілля та клімату Планети. “Зелені” вчинки учасників Платформи відстежуються та переводяться у електронні бали, з подальшим їх обміном на знижки, бонуси та інші інструменти лояльності Партнерів Платформи. Кожен бал, що має назву “кліматична крапля”, – це 1 кг парникового газу СО2, який не потрапляє до атмосфери внаслідок екологічних дій учасників Платформи.

Наразі Кліматичні Краплі нараховуються за пересування на велосипеді, генерацію “зеленої” електроенергії та заходи з енергозбереження в будівлях.

Для використання додатку потрібно встановити його за посиланням нижче, зареєструватись та почати генерувати або приймати Кліматичні краплі.

Завантажити додаток з Play Market.

[su_button url=”https://www.liqpay.ua/ru/checkout/i56624243821″ target=”blank” style=”flat” background=”#F2AF1C” color=”#000″ size=”5″ center=”yes” radius=”10″ icon=”icon: credit-card” icon_color=”#000″ text_shadow=”0px 0px 0px #c7c7c7″ desc=”Вас буде перенаправлено на сайт liqpay” rel=”lightbox”]Підтримати проект[/su_button]

 

 

1 коментар

1 коментар

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Технології

У Сумах науковці створили 3D-моделі зруйнованих обстрілами архітектурних пам’яток

Опубліковано

Команда Сумського державного університету зацифрувала близько 15 архітектурних об’єктів, пошкоджених унаслідок російських обстрілів. Цифрові моделі пам’яток стануть основою для подальшої реконструкції.

Про це повідомили в «Суспільне Суми».

Проєкт реалізують у межах науково-дослідної роботи «Наукові основи віртуальної реконструкції знищених об’єктів культурної спадщини» у співпраці з Департаментом культури Сумської ОДА. Фахівці фіксують наслідки руйнувань і створюють цифрові копії за допомогою фотограмметрії та безпілотників.

Читайте також: «Історію Аріни» від UNITED24 відібрали для міжнародної премії Favourite Website Awards

На одну модель іде близько місяця роботи. Серед вже зацифрованих об’єктів є і корпус СумДУ, який зазнав прямих влучань. Як зазначають науковці, ці матеріали можуть стати як базою для відновлення, так і доказами руйнувань у міжнародних процесах. Проєкт фінансує Міністерство освіти та науки й триватиме три роки.

Нагадаємо, що Jerry Heil приєдналася до збору UNITED24 «Вартові неба» після ракетного удару по її студії (ВІДЕО).

Фото обкладинки: сайт «Суспільне Суми»

Читати далі

Технології

Засновник Spotify інвестує €600 млн в німецьку компанію, що постачає дрони Україні

Опубліковано

Засновник Spotify Даніель Ек інвестує 600 мільйонів євро в німецького виробника дронів Helsing. Саме цей оборонний стартап постачає Україні безпілотники з елементами штучного інтелекту.

Про це пише видання Financial Times.

Інвесткомпанія Prima Materia, яку Даніель створив із Шакілом Ханом, зайшла в Helsing ще у 2021-му. Наразі загальну суму вкладень оцінюють у 1,37 мільярда євро.

Як зазначає Financial Times, крім того, що оборонний стартап постачає безпілотники Україні, компанія має контракти з Британією, Німеччиною та Швецією.

Нагадуємо, що українські дрони покажуть на найбільшій у світі виставці авіаційних та аерокосмічних технологій.

Також ми писали, що бійцям Третього легіону вдалося збити FPV-дрон під час руху автомобіля (ВІДЕО).

Фото обкладинки: AFP/Getty Images

Читати далі

Технології

Українські дрони покажуть на найбільшій у світі виставці авіаційних та аерокосмічних технологій

Опубліковано

Українські дрони вперше представлять у Парижі на найбільшій у світі виставці авіаційних та аерокосмічних технологій. Цього року в ній беруть участь компанії Airbus, Boeing, Rolls-Royce та інші.

Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Резидент «Дія.City» Ailand Systems представить від України рішення гуманітарного розмінування безпілотник для виявлення вибухонебезпечних предметів ST1 та сільськогосподарський дрон BEE, який використовуватимуть у землеробстві та моніторингу стану полів.

Читайте також: Окупант здався у полон після точних скидів українських операторів дронів (ВІДЕО)

«Участь Ailand Systems у Paris Air Show — доказ того, що Україна стала ефективною екосистемою для розвитку defense tech та dual use-технологій. Сприятливі податки в “Дія.City” та підтримка держави сприяють масштабуванню компаній, залученню інвестицій і налагодженню партнерств», — зазначив Михайло Федоров.

Міністр підкреслив, що українські інновації, які народжуються під час війни, — від технологій аеророзвідки до дронів-розміновувачів, — можуть бути корисні для багатьох країн світу. На думку Федорова, ці продукти роблять революцію в безпеці, оборонці й цивільному захисті.

Нагадуємо, що піхотинці «Хартії» 40 діб безперервно тримали оборону позиції під ворожими дронами (ВІДЕО).

Фото: фейсбук-сторінка Михайла Федорова

Читати далі

Шопочитати