Суспільство
Українській авіакомпанії дозволили літати до Європи
Українська авіакомпанія-лоукостер SkyUp отримала дозвіл на польоти в Європу, пройшовши спеціальну процедуру TCO (Third Country Operator Licence), повідомляє Центр транспортних стратегій.
Що таке TCO?
Ліцензія TCO (Third Country Operator Licence) – єдиний документ на відповідність нормам безпеки, що дозволяє здійснювати польоти в країни ЄС, – видається централізовано Європейським агентством з безпеки польотів (EASA).
Куди літатиме лоукостер?
Згідно з виданим сертифікатом, компанія може запускати рейси у 28 країн Європи, які входять в EASA (Європейське агентство авіаційної безпеки – ред.), а також в чотири країни, які є членами Європейської асоціації вільної торгівлі – до Швейцарії, Норвегії, Ісландії, Ліхтенштейну.
Найближчим часом керівництво анонсує перші європейські рейси.
Читайте також: У Борисполі відкриють іще один термінал для лоукостерів
Яка вартість перевезень?
Як зазначили представники компанії, вартість всіх регулярних перевезень буде формуватися за лоукост-моделлю — без багажу та обраних додаткових послуг.
“Вартість буде залежати від напрямку подорожі та часу придбання квитків залежно від того, скільки днів залишається до подорожі”, – повідомили в компанії.
Що варто знати про компанію?
ТОВ “Авіакомпанія “Скайап” було зареєстровано в червні 2017 року Києві. Очолив компанію досвідчений авіаційний експерт Євген Хайнацький. Контрольним пакетом акцій володіють власники туроператора JoinUp Тетяна і Юрій Альби.
Наразі лоукостер літає за 16-ма напрямками, а зокрема до Анталії, Бодрума, Даламана, Шарм-ель-Шейха, Хургади, Тівата, Барселони та Дубаї.
[su_button url=”https://www.liqpay.ua/ru/checkout/i56624243821″ target=”blank” style=”flat” background=”#F2AF1C” color=”#000″ size=”5″ center=”yes” radius=”10″ icon=”icon: credit-card” icon_color=”#000″ text_shadow=”0px 0px 0px #c7c7c7″ desc=”Вас буде перенаправлено на сайт liqpay” rel=”lightbox”]Підтримати проект[/su_button]
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Документальний театр як інструмент роботи з історіями
«Мистецтво пропонує безліч форматів говоріння про складний досвід. Документальний театр — один з таких, що швидко реагує на зміни в суспільстві та здатен їх зафіксувати в моменті. До того ж, у театрі комунікація з глядачем відбувається напряму: ми бачимо на сцені людей, які самі про себе говорять, що створює для музею нові можливості репрезентації дитячого досвіду», — говорить куратор вистави Андрій Борутя.
Досліджувати пам’ять через мистецтво
«Для багатьох українців сьогодні важливо в той чи інший спосіб вшановувати загиблих, фіксувати події та свій досвід у публічному просторі. Ми переконані, що будувати національний меморіал можна лише після закінчення війни, але починати працювати з пам’яттю про трагічні події, особливо локальною, потрібно вже зараз», — пояснюють організатори проєкту.
Унікальний підхід громад до створення меморіалів
«Ця алея, яка в майбутньому розростеться, назавжди залишиться в пам’яті як символ подій у 2022 році. Особлива подяка тим, хто згодився записати свої спогади та зробити їх публічними. Це дуже важливо, бо невблаганний час стирає спогади, змінює їх», — поділилася асистентка керівниці проєкту в ГО «Асоціація демократичного розвитку» Наталія Апанасько.
Коментарі