Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами
Ukrains ka kompaniia radioaktive film otrymala nahorodu Ukrains ka kompaniia radioaktive film otrymala nahorodu

Економіка

Українська компанія стала найкращим продакшн-сервісом у світі

Опубліковано

Підтримай ШоТам

ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.

Українська компанія Radioaktive Film отримала нагороду премії Shots Awards 2018 і стала найкращим продакшн-сервісом у світі. Radioaktive виграли в номінації Production Service Company Of The Year. Про це пише видання The village.

Radioaktive Film працювали з такими брендами, як Apple, Hennessy, Lenovo, Audi, Guinnes, Absolut, Libresse та Uniqlo. Компанія також брала участь у роботі над музичними відео Twenty One Pilots, Coldplay, DJ Shadow, Mø, Hurts, Foals, Tame Impala, “Океану Ельзи” та Onuka.

Читайте також: Фільм українського режисера продюсуватиме Бред Пітт

За нагороду компанія конкурувала зі студіями з Південно-Африканської Республіки, Іспанії, а також британською компанією, яка базується у Манчестері.

“Нашими конкурентами були компанії з тих країн, які вже давно на ринку. На їхньому рахунку Gorillaz, іконічні Old Spice, FIFA. І нам особливо приємно перемогти цього року, тому що ми також робили сцену зі Спайком Джонзом, який отримав нагороду за найкращу режисуру”, – розповіла виконавча продюсерка Radioaktive Film Катя Галицька.

Що варто знати про Radioaktive Film?

Radioaktive Film – київська продакшн-компанія. У штаті близько 50 осіб. Щодня вони створюють не тільки рекламні ролики для телебачення, але і кліпи для іноземних артистів.

Якщо у віконці YouTube ви бачите Троєщину і західного виконавця, то з великою ймовірністю до цього кліпу доклали руку люди з Radioaktive.

Студію створили у 1998 році троє американців – Дарко Скульський, Роман Кіндрачук і Йоханн Вульф. Перші два – українського походження. За цей час компанія зняла кліпи для музикантів, які знаходяться в плеєрі у багатьох українських меломанів – MØ, Coldplay, Years & Years, Tame Impala, Foals і багатьом іншим.

Завдяки діяльності таких компаній, як Radioaktive, Україна інтегрується в світову музичну індустрію.

[su_button url=”https://www.liqpay.ua/ru/checkout/i56624243821″ target=”blank” style=”flat” background=”#F2AF1C” color=”#000″ size=”5″ center=”yes” radius=”10″ icon=”icon: credit-card” icon_color=”#000″ text_shadow=”0px 0px 0px #c7c7c7″ desc=”Вас буде перенаправлено на сайт liqpay” rel=”lightbox”]Підтримати проект[/su_button]

 

Натисни та коментуй

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Економіка

Українська компанія SkyUp отримала дозвіл на польоти до Канади

Опубліковано

Підтримай ШоТам

ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.

Українська авіакомпанія SkyUp Airlines отримала в Канаді сертифікат іноземного перевізника FAOC. Він дозволяє надавати ACMI-послуги (передача літаків у мокрий лізинг) та виконувати чартерні рейси з інших країн до Канади.

Про це повідомили у пресслужбі компанії.

Зазначається, що в межах сертифікації перевізник отримав:

  • charter permit (дозвіл на виконання нерегулярних рейсів),
  • CBSA carrier code (код перевізника від Агентства прикордонних служб Канади).

Для виконання польотів за міжнародними маршрутами до Канади SkyUp отримав дозволи для дев’ятьох літаків у своєму флоті.

Читайте такожНаші за кордоном. Про першого українця на півночі Бразилії та ікону фемінізму з Галичини

Це сім бортів Boeing 737-800: UR-SQQ, UR-SQG, UR-SQP, UR-SQC, UR-SQF, UR-SQB, UR-SQO; а також два борти Boeing 737-700: UR-SQE і UR-SQD.

Відзначимо, що SkyUp Airlines – приватна українська авіакомпанія, яка виконує чартерні рейси та регулярні лоукост-рейси. Розпочала польоти 21 травня 2018 року.

Нагадаємо, у кінці вересня стало відомо, що компанія SkyUp Airlines отримала дозвіл на оперування на території Сполучених Штатів Америки – сертифікат іноземного авіаперевізника FAR129. Для польотів у повітряному просторі США дозволи було надано чотирьом літакам Boeing 737-800 у флоті перевізника.

У 2021 році компанія SkyUp революційно оновила форму бортпровідників-жінок. Для них дизайнери розробили оранжеві штані костюми спортивного крою. Замість туфель елементом жіночої форми SkyUp зробив білі кросівки Nike Air 720.

Фото: facebook.com/skyup.aero.

Читати далі

Економіка

Нова пошта відкрила відділення в Гамбурзі

Опубліковано

Підтримай ШоТам

ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.

Українська поштово-логістична компанія Нова пошта відкрила нове відділення в ЄС під брендом Nova Post. Цього разу відділення української компанії з’явилося у Гамбурзі. Це перше відділення у цьому північному німецькому місті та третє загалом в Німеччині.

Про новину повідомили у пресслужбі компанії.

З відділення можна відправляти та отримувати документи, посилки та вантажі до 100 кг. Воно працюватиме з понеділка по суботу. Термін доставлення до України – від 5 днів.

У Новій пошті планують до кінця 2023 року відкрити ще 17 відділень в Німеччині – у Мюнхені, Франкфурті-на-Майні, Кельні, Дюссельдорфі, Дрездені та інших містах.

Також у планах надати можливість клієнтам отримувати посилки з України в поштоматах та пунктах видачі у магазинах.

Читайте такожВід однієї корови з OLX до наноферми на 500 тварин. Досвід «Зеленого Гаю», що став прихистком під час війни

Про компанію

Нова пошта – українська міжнародна група компаній з логістики. Заснована у 2001 році у Полтаві. Є лідером в Україні за швидкістю доставлення – до 24 годин між великими містами та до 48 годин між районними центрами.

Нагадаємо, у червні 2023 року Нова пошта відкрила перше відділення у столиці Німеччини – Берліні.

Також Нова пошта відкрила своє перше відділення у Румунії. Воно розміщене у столиці Румунії Бухаресті.

У середині червня 2023 року Нова пошта відкрила друге відділення у Чехії. Воно розміщене у Празі і може приймати та відправляти посилки до 30 кг.  

Фото: facebook.com/novapostde.official.

Читати далі

Економіка

Українська компанія «Штрафи UA» залучила 450 тис. євро інвестицій

Опубліковано

Підтримай ШоТам

ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.

Українська компанія Штрафи UA залучила €450 тис. інвестицій від провідного національного дистриб’ютора FMCG-товарів на ринку України Imperia Holding.

Про це ШоТам повідомили у пресслужбі компанії.

Штрафи UA є розробником проєкту eTOLLs EU — комплексної покупки електронних віньєток для платних доріг одразу по 8 країнах Євросоюзу.

Інвестиції стали можливими завдяки потужному трекшну протягом 7 місяців від старту та дозволили мати реальну поточну оцінку продукту у розмірі €3 млн.

Перемовини з Imperia Holding відбувались близько кварталу та передбачають послідовні кроки у виході на раунд А протягом наступних 6 місяців.

Читайте також«Я не волонтерка, я просто дружина військового». Історія лікарки з Харківщини, яка під обстрілами возила підгузки дітям та ліки бійцям

«Давно стежили за командою проєкту та відзначили, що із 2016 року Штрафи UA професійно зробили зручний та ефективний сервіс для 2,5 млн водіїв. Разом із командою ми перевірили гіпотези та вони показали разючі результати, згідно з якими ми й прийняли рішення інвестувати. Очікуємо від команди вдосконалення продукту, аналітики та маркетингу з експансією в нові країни та розвитком користувацького досвіду у продукті», — відзначив Айк Товмасян, співвласник та CEO Imperia Holding.

Про стартап

Рішення eTOLLs EU дозволяє отримати оперативну інформацію про платні дороги на шляху водія та уникнути сплати штрафів. Після боротьби з бюрократією та незручностями отримання паперових віньєток на різних заправках для подорожей Європою, команда українських розробників вирішила оцифрувати цей процес.

Тож, в лютому 2023 року команда під лідерством Дениса Дмитрова запустила сервіс eTOLLs EU для всіх хто подорожує країнами ЄС. Згідно з дослідженнями ринку платних доріг, проведеному компанією Roland Berger, ця сфера є однією з тих, що потребують пожвавлення за допомогою цифровізації для покращення мобільності між країнами-членами ЄС.

Читайте такожВи мріяли про персонального асистента? Знайомтесь, український стартап Nection!

«Штрафи UA» — платіжний національний сервіс є піонером цифровізації перевірки і сплати штрафів ПДР. Спираючись на власний досвід розробки електронних сервісів для водіїв, команда створила новий застосунок для зручної подорожі та придбання цифрових віньєток.

Ця функція корисна не тільки водіям з України, які приїхали до ЄС і не завжди можуть вчасно зорієнтуватись в європейських правилах, але і для самих водіїв ЄС. Адже процес покупки віньєтки в ЄС в кожній країні різний.

Діджитал віньєтки потрібно купувати в кожній країні на спеціальних порталах. Зазвичай у водія процес купівлі електронних віньєток займав мінімум тиждень: було треба знайти постачальника послуг в країні призначення та транзитних країнах, знайти можливість оплатити віньєтку, не завжди це можна зробити онлайн. Як правило в кожній країні послуги надають офіційні сервіси та комерційні. Перевірка сервісу теж займає час. Як наслідок, водії переплачували через незнання всіх нюансів кожної країни. Український стартап надає можливість прокладати маршрути, та обирати найкращий, і сплачувати в один клік всі необхідні дорожні збори.

Читайте також«В укритті танцюємо під пісню про пса Патрона чи як Венздей Аддамс». Дружина військового з Тернопільщини допомагає дітям пережити війну

Наразі проєкт eTOLLs EU вже обслуговує 80 тисяч водіїв по всій Європі. За пів року зроблено понад 10 тис. транзакцій. У кожному кварталі спостерігається зростання середньої кількості покупок і середнього чека на клієнта.

«У Європі мільярди неоплачених штрафів. І ось чому. За 7 років роботи з мільйонами водіїв ми зрозуміли, що найточніша причина — державні системи надто складні та недружні, вебінтерфейси на рівні 90-х. Держави недоотримують гроші в бюджет, а водії стикаються з блокуваннями рахунків. Нам подобається брати складні системи та робити їх простими. Ми ставимо перед собою мету диджиталізувати процеси та системи для водіїв. Ідеї, до яких ми дійшли: скоротити кількість штрафів за неоплачений проїзд,  оцифрувати оплату платних доріг і скоротити цей процес з 20 хвилин до 30 секунд для всієї Європи», — каже співзасновник проєкту Штрафи UA і eTOLLs EU Денис Дмитров.

Про компанію

Офіси компанії знаходяться в Україні, Німеччині та Чехії. Над розвитком сервісу працює розподілена команда в Берліні, Празі, Лісабоні, Києві та інших європейських містах. Компанія планує розширення команд як в Чехії, так і Німеччині. Наразі в Берліні працюють і українці, й німці.

Зараз компанія також перебуває у пошуку великих бізнесів з автопарками задля розвитку співпраці. eTOLLs EU може допомагати співробітникам компаній відстежувати, коли дія віньєток закінчилася, щоб вчасно піклуватися про законне пересування їх водіїв. Також ведеться пошук партнера для запуску спільного пілотного проєкту з інтеграції оплат для вантажних транспортних засобів.

Наразі 50% продажів в eTOLLs EU припадають на водіїв з України. Далі йде Німеччина — 12%, Польща — 4% і Данія, Литва, Швеція, Чехія та Латвія — 3%.

Купити віньєтки можливо для територій 8 країн ЄС: Австрія, Німеччина, Чехія, Угорщина, Словаччина, Словенія, Румунія та Швейцарія.

Довідково

Штрафи UА — це національний сервіс для водіїв України, який працює з 2016 року. Сервіс допомагає перевіряти наявність штрафів за порушення ПДР (патрульні, з камер, за паркування в ряді міст країни) та швидко і легко сплачувати їх, отримувати інформацію про статус оплати та постанови після оплати, купувати електронні поліси автоцивілки та зеленої картки та зручно їх зберігати в додатку (разом з квитанціями про сплату штрафів). Сервіс допомагає водіям не забувати про те, що у них є несплачений штраф і уникати прострочення щодо оплати і, як наслідок, відкриття виконавчого провадження в органах виконавчої служби.

«Штрафи UА» є візіонерами впровадження культури безпечного водіння в Україні. З 2020 році у застосунку працює «Безпечне водіння». Це спеціальна функція, яка оцінює стиль та манеру водіння. Його мета — стимулювати людину за кермом поводитися на дорозі безпечно для себе та навколишніх його учасників дорожнього руху, не порушувати правила ПДР.

Читайте також«Ми були потрібні людям». Як на Київщині попри окупацію та відключення світла продовжували пекти хліб

eTOLLs EU — це революційне рішення для оформлення квитанцій за платні дороги в країнах ЄС у смартфоні. Оновлена система дозволяє за хвилини отримати перевірку та планування маршруту відпочинку чи ділової поїздки, купити одразу всі потрібні віньєтки, і комфортно пересуватися, не витрачаючи час на покупку офлайн або сплату штрафу за пропущені знаки. Сервіс став драйвером впровадження інноваційних рішень та підвищення мобільності в країнах ЄС. Він допомагає слідкувати і контролювати всі платежі по платних дорогах майже по всім країнам ЄС та надає переваги швидкого та комфортного переміщення між країнами.

Imperia Holding — провідний національний дистриб’ютор FMCG-товарів на ринку України із 1996 року. Компанія об’єднує такі основні департаменти і бізнеси: імпорт і національна дистрибуція товарів, логістика, ритейл і ecommerce, власне виробництво, мерчендайзинг зі 100% покриттям усіх регіонів України за виключенням анексованої Автономної Республіки Крим та окупованих росією територій України. Imperia Holding також працює над розвитком експортних напрямків і за запитом здійснює постачання в будь-які країни світу. Представлена 300+ брендами в FMCG-портфелі та 200+ власними магазинами Drogerie & Beauty.

Нагадаємо, український medtech-стартап DrugCard залучив нові інвестиції від фонду New Nordic Ventures.

Окрім того, український стартап для вивчення мов Preply отримав $70 млн інвестицій на розвиток ШІ-технологій.

Фото: надане ШоТам.

Читати далі

Шопочитати

Суспільство20 хв. тому

«На зиму переїдемо з модульного гуртожитку у власний дім». У селі на Чернігівщині на місці руїн будують енергоефективне житло

Село Новоселівка тримало першу лінію оборони Чернігова, тому тут так багато руйнувань: 148 будинків знищені...

Суспільство23 години тому

Від однієї корови з OLX до наноферми на 500 тварин. Досвід «Зеленого Гаю», що став прихистком під час війни

Ця дача на Дніпропетровщині перетворилася на справжню наноферму. Тут є і сироварня, і навчання гуманного...

Суспільство3 дні тому

«В укритті танцюємо під пісню про пса Патрона чи як Венздей Аддамс». Дружина військового з Тернопільщини допомагає дітям пережити війну

Олена Переймибіда розвиває позашкільну освіту у місті Зборів, що на Тернопільщині. Встигає працювати з дітьми...

Суспільство3 дні тому

Єдиноріг на гербі, оригінальні креслення і два піаніно у вітальні. Як архітектори-реставратори відновлюють палац на Черкащині

Анатолій і Олександр — архітектори-реставратори, що взялися відновлювати палац Шувалових початку 20 століття у Тальному,...