Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

Українці можуть замовити медичні аналізи в смартфоні: як це зробити

Опубліковано

Клієнти Приват24 зможуть замовляти аналізи в смартфоні. Про це повідомляє пресслужба Приватбанку.

Як скористатися послугою?

Як зазначається, мобільний банк Privat24 для Android додав у розділ «Здоров’я» функцію замовлення та оплати аналізів у мережі лабораторій «Сінево». Щоб скористатися сервісом, достатньо клікнути на іконку «Сінево», вибрати своє місто та зручну адресу лабораторного центру «Сінево», а також вид аналізів, які потрібно здати.

Після оплати замовлення банківською карткою здати аналіз можна без черги в обраній лабораторії «Сінево», показавши пуш-повідомлення у Viber або SMS із номером замовлення. 

Читайте також: Як у столиці покращилися відділення швидкої допомоги за останні роки

Зручно і зі знижкою

Ціна послуг «Сінево» в разі замовлення через мобільний додаток буде нижчою на 10%.

Щомісяця лабораторіям «Сінево» довіряють своє здоров’я близько 350 тисяч українців, і ця кількість постійно зростає. 

«Ми знаємо, що більшість візитів на наш сайт відбувається з мобільного телефону, а кожен четвертий аналіз у «Сінево» оформлено онлайн. Тому співпраця із сервісом Приват24 – це логічний крок, щоб зробити оформлення замовлень зручнішим для ще більшої кількості клієнтів», – зазначив Микола Скавронський, комерційний директор «Сінево Україна».

Що варто знати про «Сінево»?

«Сінево» – найбільша в Україні мережа лабораторій, що входить до європейської мережі лабораторій Synevo та є частиною шведського медичного холдингу Medicover. Мережа «Сінево» налічує понад 260 лабораторних центрів, які працюють у 110 містах України, а також 7 лабораторій, у яких виконується понад 1,5 тис. видів тестів. Щороку лабораторні центри компанії обслуговують понад 3,5 млн клієнтів.

У 2017 році «Сінево» у складі холдингу Medicover здійснила ІРО на Стокгольмській фондовій біржі. «Сінево» стала першою та єдиною в Україні медичною компанією, акції якої котируються на міжнародній біржі.

Суспільство

Майстриня з Харкова допомогла покинутим котам на понад 250 тисяч гривень

Опубліковано

Харківська майстриня Ольга Толстая створює традиційні українські прикраси та допомагає тваринам. Усі зароблені кошти вона витрачає на допомогу безпритульним котам. З початку повномасштабного вторгнення вона зібрала понад 250 тисяч гривень.

Про це повідомили в UNITED24.

Ольга допомагає котам у Північній Салтівці — районі Харкова, який зруйнувала росія. Майстриня купує їжу та оплачує лікування для безпритульних тварин.

«Коли почалося повномасштабне вторгнення, сотні тварин стали безпритульними. Ольга з мамою купили корм, зварили кашу й обійшли весь район — голодні коти вибігали до них просто з понівечених будинків»‚ — зазначили в UNITED24.

Читайте також: UAnimals запустили найкоротшу рекламу із зірками задля допомоги тваринам (ВІДЕО)

Майстриня розповіла, що в неї з самого початку не було думки, що ця допомога — одноразова акція. За три роки вона зібрала понад 250 тисяч гривень — це кошти з продажу прикрас і донати від небайдужих людей.

Окрім придбання корму, дівчина оплатила стерилізування 30 тварин, а також прилаштувала 18 котів.

Нагадаємо, що перо з фільмів Антоніо Лукіча продали за півмільйона гривень: кошти передали на ППО (ФОТО).

Фото: інстаграм-сторінка Ольги Толстої

Читати далі

Суспільство

Перо з фільмів Антоніо Лукіча продали за півмільйона гривень: кошти передали на ППО (ФОТО)

Опубліковано

На благодійному аукціоні, який організували на заході до 15-річчя компанії Uklon, продали перо рахівського крижня із фільмів українського режисера Антоніо Лукіча за 500 тисяч гривень. Усі кошти передали на збір «Підсвіти ворога».

Про це повідомили в Uklon.

Історія пера

Перо рахівського крижня використовували у двох роботах Антоніо Лукіча — дебютному фільмі «Мої думки тихі» та короткометражці «Найлегший пасажир в історії».

В останньому фільмі режисер розповів власну історію. У стрічці водій таксі подолав безліч викликів на своєму шляху, щоби вчасно доставити на знімальний майданчик «Мої думки тихі» перо рахівського крижня.

«Саме по собі перо нічого не коштує. А ось тільки в нього зʼявляється історія, його минуле — воно відразу набуває змісту та вартості, стає особливим. Колись ця пірʼїнка зіграла вирішальну деталь в моєму першому фільмі і я вирішив, що збережу його. Але тоді ще не знав для чого саме. І ось в нинішніх реаліях дізнався, коли його продали на благодійному аукціоні за півмільйона гривень, які підуть на те, аби захистити наше небо від ворожих обстрілів», — розповів Антоніо Лукіч.

Читайте також: Два паралімпійці зі Львова задонатили на військо 400 тисяч грн призових

Перо рахівського крижня в рамці з підписом Антоніо Лукіча
Кадр із короткометражного фільму Антоніо Лукіча «Найлегший пасажир в історії»

Разом із пером на заході продали диптих картин сучасного українського художника Олексія Сая за 90 тисяч гривень, а також ексклюзивне ігристе «Артемівське», виготовлене у Бахмуті, за донат у 120 тисяч гривень.

Кошти передали на спільний збір фонду Сергія Притули та Uklon «Підсвіти ворога». У межах цього проєкту бійці ППО отримають відстежувально-навідні комплекси для захисту українських міст.

Нагадаємо, що UNITED24 розігрує стяг із підписами захисниць Маріуполя та астронавта NASA.

Фото: Uklon

Читати далі

Суспільство

У Києві створять мікроклініку з протезування за підтримки Франції

Опубліковано

Нову мікроклініку з протезування створять на базі Київської обласної лікарні. У закладі забезпечать повний цикл відновлення, тому пацієнтам не потрібно буде звертатися до інших установ. Проєкт втілюватимуть за підтримки Франції.

Про це повідомив очільник Київської ОВА Микола Калашник.

Що відомо про проєкт

Мікроклініку оснастять високотехнологічним обладнанням для виготовлення індивідуальних протезів за новітніми стандартами. Пацієнти зможуть отримувати якісні протези, які адаптовані саме під їхні потреби.

Заклад забезпечать усім необхідним для повного циклу відновлення. Пацієнти проходитимуть весь процес реабілітації в одному місці, тому людям не потрібно буде звертатися до інших медичних установ.

«Мікроклініка стане справжнім осередком повернення до активного життя для жителів Київщини, які втратили кінцівки. Це не просто медичний проєкт. Це можливість для людей заново навчитися ходити, бігати, обіймати рідних. Це про їхню гідність, свободу та право на майбутнє без бар’єрів. Дякуємо Франції за підтримку!» — зазначив Микола Калашник.

Читайте також: Військовому врятували ногу від ампутації завдяки надскладній операції

Угоду про створення мережі мікроклінік у Києві, Львові та Полтаві підписали міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко та уповноважений президента Франції з питань допомоги та відновлення України П’єр Ельброн.

Партнером проєкту стала компанія Schiller Medical, яка профінансує створення закладів на суму 4,1 мільйона євро.

Нагадаємо, що у шпиталі в Харкові, що постраждав від «Шахеда», поновили операції.

Фото обкладинки: Freepik

Читати далі

Шопочитати

Суспільство21 годину тому

«Ви ж його лікуєте?»: учителька Ксенія та її син Юрчик спростовують міфи про аутизм

2 квітня — Міжнародний день поширення інформації про аутизм. Це учителька, методологиня БФ «СпівДія заради...

Технології5 днів тому

Проміняла вишивку на Counter-Strike: як 59-річна киянка стала кіберспортсменкою

Пенсіонерка Тетяна Силенко шукала якесь заняття, яке б допомогло їй оговтатись у складний період життя,...

Технології6 днів тому

Ці роботи можуть розмінувати Україну за 10 років. Як українські розробники створили «ЗМІЙ»

Розробників з Rovertech об’єднала війна, а тікток допоміг зустрітися. Усі довкола казали, що їхній задум...

Військо7 днів тому

Бар’єри лише в голові: це ветерани з ампутаціями, які знайшли себе в спорті

Троє українських захисників — Андрій, Олександр і Михайло — втратили на війні кінцівки, але не...