Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Економіка

Український стартап OneNotary залучив $1,75 млн

Опубліковано

Український стартап OneNotary, який допомагає нотаріусам у США підписувати документи онлайн за 15 хвилин, залучив $1,75 млн інвестицій.

Про це пише forbes.ua.

Інвесторами виступили українсі фонди Adventures Lab VC, Digital Future VC, U.Ventures та американські GoodPaper Venture і The Legal Tech Fund.

Хто заснував стартап?

Засновники стартапу OneNotary Іван Зіньков, Паша Печений, Таня Зав’ялова, Олег Зюзь, Вʼячеслав Еніс познайомилися під час роботи в американській продуктовій компанії Tonic Health. Зіньков з 2015-го обіймав посаду генерального менеджера українського офісу, де раніше працювало майже сто людей.

У 2019-му Tonic Health продали, а Зіньков із підлеглими шукав нову гавань. Команда не розмінювалася на дрібні ринки – фокус одразу був на США. Там запустили платформу Adorum, яка автоматично генерувала дизайн квартири. Продукт не злетів.

Читайте такожУкраїнський стартап MaxAh розробляє найпотужнішу батарею у світі

Про компанію

Компанія використає залучений капітал для підвищення рівня існуючого рішення для бізнесу, покращення виявлення загрози шахрайства, прискорення процесу підготовки документів із залученням AI технології.

Місія нашої компанії – допомогти підприємствам прискорити закриття угод, пропонуючи інтеграцію онлайн-нотаріального засвідчення в їхні робочі інструменти. На даний момент ніхто в галузі не може надати таке просте безшовне рішення, яке розробили ми.

Читайте такожДень Соборності: перевір себе та дізнайся більше про цю дату в історії України (ТЕСТ)

Платформа була заснована у 2020 році – у період загострення пандемії. До COVID лише кілька штатів дозволяли онлайн-нотаріальне засвідчення. На даний момент це можливо у 39 штатах. Онлайн-нотаріальне засвідчення робить транзакцію більш надійною, ніж офлайн, завдяки запису аудіо/відео, перевірці ідентифікатора підписувача та цифровому запечатуванню документів із захистом від несанкціонованого доступу.

Нотаріальне посвідчення потрібне у всіх сферах – нерухомість, купівля автомобілів, освіта. Кожна галузь, штат і навіть кожен округ мають свої власні правила та процедури, іноді вимагаючи 2-3 свідки, або нотаріуса, який володіє мовами для іспано/франко/німецькомовних клієнтів. OneNotary успішно покриває всі ці потреби, маючи у своїй мережі понад 10 000 нотаріусів з усіх штатів.

Команда OneNotary активно працює над тим, щоб онлайн-нотаріальне засвідчення документів стало стандартом для ринку США. В амбітних планах – підкорення міжнародного ринку.

Нагадаємо, українські стартапи позмагаються за квиток до Кремнієвої долини та $1 млн.

Як ми повідомляли раніше, український стартап постачатиме світовому бренду L’Oréal пакувальний папір з опалого листя.

Фото: ain.ua, forbes.ua.

Економіка

В Україні на гранти бізнесу держава спрямувала вже 3,7 млрд грн

Опубліковано

За державною програмою “Власна справа” 15,600 українців отримали мікрогранти на суму 3.7 млрд грн для розвитку бізнесу. Це понад 3 тисячі нових малих та мікропідприємств у різних галузях, які створять понад 34 тисячі нових робочих місць по всій країні.

Про це повідомляє Мінекономіки.

Серед отримувачів 53% – жінки, 34% – чоловіки, і 13% – юридичні особи. Більшість планують витратити кошти на придбання обладнання для бізнесу.

Читайте також: Міністерство оборони та ЗСУ анонсували створення Корпусу демінерів

Найбільше грантів отримали жителі Львівської області, Рівненської області, Івано-Франківської області, Вінницької області та міста Києва.

Найпопулярнішими сферами для нових бізнесів стали оптова та роздрібна торгівля, ремонт автотранспортних засобів, тимчасове розміщення й організація харчування, та переробна промисловість.

Нагадаємо, фільм “20 днів у Маріуполі” зʼявиться на Netflix.

Читати далі

Економіка

Литва допоможе Україні з обладнанням для реконструкції енергоінфраструктури

Опубліковано

Міністр енергетики Литви Дайнюс Крейвіс оголосив про готовність своєї країни допомогти Україні відновити її енергетичну інфраструктуру, передаючи обладнання з тимчасово непрацюючої Вільнюської ТЕС, а також частину обладнання з Ігналінської АЕС та складів енергетичних компаній.

Про це повідомляє LRT.

Деталі допомоги

Повідомляється, що до України також буде відправлено великий трансформатор.

Читати також: Швейцарія виділить на відновлення України $5,5 млрд до 2036 року

Згідно з інформацією видання, Вільнюська ТЕЦ не функціонує з 2016 року, але, незважаючи на це, на станції проводиться профілактичне обслуговування та планові випробування. За словами міністра, частину обладнання буде розібрано на запчастини, а частину можна буде використовувати безпосередньо.

“Ми дамо їм все необхідне. У Харкові зруйновано 80% всієї мережі – як теплової, так і електричної – у Харкові. Якщо ми не допоможемо, українці не зможуть відновити мережу та сектор опалення до зими, що буде дуже і дуже складно”, – відзначив Міністр енергетики.

Нагадаємо, що міноборони розповіло про український БПЛА UJ-26 “Бобер”.

Також ми повідомляли, що в Києві відкрили “Трініті ХАБ” для людей із порушеннями зору.

Фото: з вільних мереж

Читати далі

Економіка

Швейцарія виділить на відновлення України $5,5 млрд до 2036 року

Опубліковано

Федеральна рада Швейцарії вирішила збільшити свою підтримку України на наступні 12 років, до 2036 року, виділивши 5 млрд швейцарських франків ($5,5 млрд) на гуманітарну допомогу та підтримку економічного розвитку. Це вирішення було оголошено у пресрелізі, де також зазначено, що Швейцарія вже активно підтримує проєкти в Україні, спрямовані на відновлення інфраструктури у секторах енергетики, транспорту та охорони здоров’я.

Про це повідомляє видання Forbes.

За останній час Швейцарія витратила приблизно 3 млрд швейцарських франків на допомогу людям, які постраждали внаслідок війни в Україні. Протягом наступних 12 років їхні зусилля будуть спрямовані на активізацію підтримки відновлення України та розвиток співпраці з приватним сектором. Для цих цілей планується витратити 5 млрд швейцарських франків до 2036 року.

Читайте також: У Києві відкрили “Трініті ХАБ” для людей із порушеннями зору

Планується використовувати поетапний підхід: спочатку підтримка України здійснюватиметься з бюджету міжнародного співробітництва до 2028 року на суму 1,5 млрд швейцарських франків. Після цього Федеральна рада має намір розглянути інші джерела фінансування (окрім міжнародного співробітництва), щоб забезпечити решту 3,5 млрд швейцарських франків на період з 2029 по 2036 рік.

Загалом, на 31 грудня 2023 року оцінюється, що відбудова та відновлення в Україні вимагатимуть $486 млрд упродовж наступного десятиліття. Ця оцінка збільшилася порівняно з рік тому, коли потреби оцінювалися у $411 млрд.

Нагадаємо, в Україні запрацювала безкоштовна програма з бізнес-освіти для дітей.

Фото: Факти

Читати далі

 РЕКЛАМА:

Шопочитати

Суспільство4 дні тому

«Я просто хотіла, щоб якась мама плакала менше, ніж я»: як Вікторія Наумович змінює життя молоді з інвалідністю у своєму місті

«Настя народилася передчасно. Зовсім крихітна — 1 кілограм 100 грамів. Ми одразу розуміли, що будуть...

Суспільство2 тижні тому

Врятувати поліських коней: як на Київщині відновлюють українську породу та створюють простір автентичних ремесел

Маленький кінь, більше схожий на поні, невибагливий у їжі та лагідний. Саме такі тварини здавна...

Суспільство2 тижні тому

«Без цього бренду не було б мене». Як соціальний бізнес Ohra Home об’єднує матерів дітей з інвалідністю

У житті Юлії Бігун багато різних сфер: сім’я, робота в проєкті з гуманітарного розмінування України,...

Суспільство2 тижні тому

Виготовляє «гівняні» прикраси з пташиного посліду. Це історія арт-активістки, яка живе з голубом  

Свого першого голуба Валеру вона побачила в закинутій квартирі майже бездиханним пташеням і врятувала. А...

РЕКЛАМА: