Суспільство
Український стартап Mate Academy виходить на ринок Бразилії
Український стартап Mate academy, який навчає ІТ-професіям до моменту працевлаштування, виходить на ринок Бразилії.
Про це повідомляє ШоТам.
Як і в Україні, представництво в Бразилії працюватиме за бізнес-моделлю в основі якої угода про розподіл доходу (Income Share Agreement). У межах неї студенти можуть безкоштовно вивчати програмування та отримують підтримку в пошуку роботи. Натомість після працевлаштування вони відраховують 12% своєї щомісячної зарплати протягом трьох років.
У команді додали, що усі навчальні матеріали в Бразилії будуть доступні португальською мовою. Від самого початку студенти отримують доступ до технологій Frontend та Full-stack. Також платформа пропонує пройти базовий безкоштовний курс, який дозволить кожному познайомитись з основами програмування.
Читайте також: Задонатити чи купити облігації? А може, кинути на депозит? Що робити з грошима під час війни – пояснює фінансова консультантка
«Вихід на ринок Латинської Америки – наступний крок у нашій міжнародній експансії за стратегією “country by country”. Перед локалізацією платформи, ми проаналізували, що попит на “увійти в ІТ” та глибина ринку дозволяють нам старт в Бразилії», – зазначив CEO та співзасновник Mate academy Роман Апостол.
Команда вже зробила тестовий запуск та заходить в етап активного маркетингу. Також наразі там наймають локальну команду, яка безпосередньо навчатиме і координуватиме працевлаштування студентів
Нагадаємо, український стартап Mate academy випустив бізнес-месенджер Cusbo, у якому можна об’єднати чати з різних соцмереж.
Також ми повідомляли, що український medtech-стартап DrugCard залучив нові інвестиції від фонду New Nordic Ventures.
Фото: надане ШоТам.
Суспільство
Як допомагають родині
Коментарі
Суспільство
- перша частина проєкту — це проведення тренінгів з медіаграмотності для людей старшого віку. У навчанні беруть участь 10 осіб віком 60+. Після тренінгів вони стануть викладачами та надалі будуть проводити заняття з медіаграмотності для своїх однолітків! Знання майбутні тренери отримають завдяки партнерам ШоТам — експертам з незалежної аналітичної платформи «Вокс Україна». Учасники засвоять інформацію з курсів «Базові правила медіаграмотності», «Інструменти фактчекінгу» та «Правила перевірки медіа та інформації»;
- друга частина проєкту — це інформаційні відео, де спікерами, зокрема, стануть учасники тренінгів. У кожному з випусків вони будуть давати поради, як убезпечитися від шахраїв і фейків. Ось деякі теми наших відео: «Як не потрапити в пастку з фейковими соцвиплатами?», «Як по телефону відрізнити реального працівника банку від шахрая?», «Як розпізнати фейк?».
«Інформаційні відео з тренерами будемо поширювати в соціальних мережах ШоТаму та на майданчиках партнерської екосистеми – регіональні діджитальні медіа та телеканали. Завдяки цьому наші тренери отримають певний рівень впізнаваності та довіри від однолітків.
Ми плануємо укладати партнерства з Університетом третього віку, регіональними осередками та громадськими організаціями, які займаються освітою для людей старшого віку, щоб наші тренери мали змогу викладати основи медіаграмотності одноліткам по всій країні.
Цей проєкт експериментальний, але ми сподіваємося, що завдяки ньому якомога більше наших бабусь і дідусів зможуть убезпечити себе від шахрайських схем та фейків», — зазначає співзасновник і головний редактор ШоТаму Сергій Колесніков.
«Ми створили цей проєкт для старшого покоління, адже це одна з найвразливіших категорій українців. Ми хочемо, щоб наші бабусі й дідусі без допомоги близьких могли розпізнати шахраїв в інтернеті, месенджерах, соцмережах, і в час, коли російські фейки розповсюджуються зі швидкістю світла, навчилися перевіряти інформацію та відрізняти правдиві новини від брехні», — говорить продюсерка проєкту Юлія Ужва.
Коментарі
Суспільство
Що вдалося зробити
- 565 медичних закладів відновлено повністю.
- 370 об’єктів зазнали часткових відновлювальних робіт.
Де відновлення наймасштабніше
- Миколаївській;
- Дніпропетровській;
- Київській;
- Харківській;
- Херсонській;
- Чернігівській.
Коментарі