Суспільство
Український фільм «Назавжди-назавжди» виграв головний приз на кінофестивалі в Котбусі
Українська стрічка «Назавжди-Назавжди» української режисерки Анни Бурячкової перемогла в основному конкурсі кінофестивалю в FilmFestival Cottbus.
Про це повідомили у Держкіно.
«Назавжди-Назавжди» — це історія про виживання, та водночас — любов, це про сором, але і безтурботність, про свободу та залежність від свого тіла. Це про відчайдушність, ніжність, біль, насолоду та пошук себе та правильних рішень. А ще це фільм про юність тих, кому зараз за 30, тих, хто в новітні часи став найбільш пристрасним і відданим борцем за свободу.
У головних ролях: Аліна Чебан, Захар Шадрін, Артур Алієв, Єлизавета Цілик, Дар‘я Жихарська. За участі: Даші Малахової.
- Сценаристки: Марина Степанська та Анна Бурячкова
- Операторка-постановниця: Лєна Чеховська
- Художниця-постановниця: Олександра Патока
- Композиторка: Ліка Бугайова
- Режисер монтажу: Юрій Резніченко
- Художниця з костюмів: Дарія Фільшина
- Художниця з гриму: Джулія Мельнік
- Кастинг: Оксана Дезера
- Звукорежисери: Михайло Закутський, Лоде Волтерсом, Жаім Саулека
- родюсери: Наталія Лібет, Віталій Шереметьєв, Олексій Згоник, Люба Кнорозок
- Співпродюсери: Рінске Раап, Рейніер Сейлен
- Виробництво: кінокомпанія DGTL RLGN та продакшн Rinkel Film.
Читайте також: У кіно не лише чоловіки. «Стрімголов», «Стоп-Земля» та «Співає ІФТКЕ». 12 фільмів від українських режисерок
Картина створена за підтримки Державного агентства України з питань кіно, Міністерства культури та інформаційної політики України, Nederlands Filmfonds та screen.brussels fund.
Фестиваль Film Festival Cottbus (FFC) був започаткований у 1991 році. Сьогодні він є одним із найбільш знаних у світі кінофестивалів Східної Європи. Конкурси та інші національні й тематичні розділи і програми пропонують глядачам унікальну можливість побачити фільми зі Східної та Центральної Європи. Міжнародний кінофестиваль в Котбусі цього року проходить з 7 до 12 листопада.
Про створення стрічки
Розробка стрічки почалась у перші місяці пандемії COVID-19 у 2020 році. А фільмування було завершено напередодні повномасштабного вторгнення росії в Україну. Після цього матеріали фільму були евакуйовані з Києва до Амстердама, де до команди фільму долучилися нідерландські співпродюсери та партнери з пост-продакшену.
Фільм є українсько-нідерландською копродукцією. Фільм вироблено за фінансової підтримки Державного агентства України з питань кіно, Netherlands Film Fund, The Brussel-Capital Region та за участі Українського інституту та Eurimages.
Нагадаємо, вийшов другий трейлер кримінальної драми «Королі репу» з Ірмою Вітовською та Wellboy.
Також вийшов офіційний трейлер іронічного українського детективу «Ля Палісіада».
Раніше ми повідомляли, що з’явився трейлер треш-комедії «Вересень» із Лесем Подерв’янським.
Фото: facebook.com/ukrainefilmagency.
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Зробили покриття та надихнули інших на зміни
Коментарі
Суспільство
Як працюватиме новий маршрут?
- На ділянці Варшава – Рава-Руська курсуватиме поїзд польської залізниці PKP Intercity.
- На маршруті Рава-Руська – Львів – Чернівці працюватиме дизель-поїзд українського виробництва ДПКр-3.
Коментарі