Суспільство
Український фільм «Будинок зі скалок» номінували на «Оскар»
Документальний фільм «Будинок зі скалок» виробництва України, Данії, Швеції та Фінляндії потрапив до списку номінантів на «Оскар» у категорії «Найкращий документальний художній фільм».
Про це повідомили на сайті премії.
«Будинок зі скалок» став першим українським фільмом та фільмом про Україну, номінованим на премію Американської кіноакадемії.
«Фільм “Будинок зі скалок” пройшов в номінацію на Оскар та опинився в п’ятірці найкращих фільмів світу! Я так щасливий за Україну! Так радий, що в цей час саме фільм з України пройшла в номінацію! Я дуже радий за героїв фільму, які поділились цією історією зі світом. Це і Коля, Єва, Аліна, Саша, Влад та інші. А також найкращих виховательок притулку – Маргарита Бурлуцька та Ольга Тронова», – відреагував на новину другий режисер Асад Сафаров.
Про стрічку
«Будинок зі скалок» – це фільм дансько-українсько-шведського виробництва. Стрічка розповідає, як на тлі війни на сході України невелика група вольових соціальних працівників і працівниць невтомно працює в дитбудинку поблизу лінії фронту та створює необхідний для життя дітей безпечний простір, поки державні органи й суди вирішують подальшу долю дитини та її сім’ї.
Режисер – Сімон Леренг Вільмонт, лінійний продюсер і другий режисер – Асад Сафаров. Продюсери фільму – Моніка Геллстрьом (Final Cut for Real, Данія), Тобіас Янсон (STORY, Швеція), Самі Янукайнен (Donkey Hotel, Фінляндія), Дар’я Бассель та Віка Хоменко (Moon Man, Україна).
Нагадаємо, українська стрічка «Клондайк» режисерки Марини Ер Горбач потрапила у довгий список номінантів на цьогорічну премію «Оскар».
Крім того, в Україні почали знімати фільм «Війна очима тварин». Стрічка розповість про пронизливі історії людей і тварин в умовах війни.
Фото: кадр з фільму.
Суспільство
- від 510 до 5 100 гривень за незаконну вирубку в межах міста;
- від 17 000 до 25 500 гривень або навіть позбавлення волі до трьох років за вирубку в лісових зонах.
Коментарі
Суспільство
У Дарницькому районі Києва очистили озеро Зариваха, а незаконну дамбу, яка перекривала водойму, демонтували.
Як повідомляє Державна екологічна інспекція Столичного округу, інспектори отримали звернення про засмічення прибережної смуги. На місці вони побачили стихійне звалище, дамбу, зведену з мішків та шин, а також трубу, встановлену без дозволу.
Читати також: На ярмарку в Чехії представили український стенд, де плели маскувальну сітку (ФОТО)
Співробітники КП «Плесо» розчистили прибережну зону озера та демонтували незаконну конструкцію. Завдяки спільним зусиллям вдалося відновити природний вигляд прибережної території та покращити її екологічний стан.
Нагадаємо, що у столиці відкрили інсталяцію I’m fine, яку створили з пошкодженого обладнання звʼязку (ФОТО).
Фото обкладинки: Freepik.
Коментарі