Суспільство
Український автомат «Вулкан» презентували в Азії (ВІДЕО)
В одній з країн Південно-Східної Азії презентували український автомат «Вулкан», пише Мілітарний.
Як зазначається, нещодавно у фейсбук-групі InterProInvest опублікували відео випробування автомата в одній з азійських країн. Автомат «Вулкан» ще відомий під назвою «Малюк».
Серійне виробництво вогнепальної зброї організоване на ДП «Красилівський агрегатний завод».
Як пише Мілітарний, з кольорової гами камуфляжу місцевих військових, які потрапили на відео, можна припустити, що український автомат випробовували на території Шрі-Ланки.
Читайте також: «Виробництво почали з сараю й 170$». Як ветеран із Харкова знайомить світ з українськими ножами та новим видом спорту
Зброя є глибокою модернізацією автомату Калашникова. Прийнятий на озброєння Збройних Сил України у 2017 році як спеціальний автомат «Вулкан». На початку модернізація відбувалась за рахунок переробки автоматів Калашникова калібрами 5,45/7,62-мм під версію булпап, згодом виробник вийшов на виробництво з нуля.
Про автомат «Малюк/Вулкан»
За данними ДП «Красилівський агрегатний завод», автомат «Малюк» сконструйований за схемою «буллпап» – це коли спусковий гачок переміщений вперед і знаходиться перед магазином і ударно-спусковим механізмом. Там же знаходиться клавіша викиду магазину. Запобіжник також перенесений вперед і виконаний у вигляді кнопки.
Зброю оснащено трьома планками Пікатінні – для установки додаткових оптичних і механічних пристроїв, зокрема прицілу, рукоятки, сошок тощо. Також на «Малюк» кріпиться і швидкознімний глушник.
Самі магазини від автоматів Калашникова вставляються в спеціальну шахту магазину, яка допомагає краще фіксувати магазин, а також полегшує примикання магазину. Однак він не дозволяє використовувати багаторядні і дискові магазини. Запобіжник у автомата знаходиться над спусковим гачком.
Читайте також: Зберегти символ Карпат. Чому бурий ведмідь опинився на межі зникнення, та хто рятує українського хижака
В автоматі оптимально використовується енергія порохових газів і застосована конвекційна система відводу тепла від ствола. Завдяки цьому ресурс ствола збільшений більш ніж в два рази порівняно з автоматом Калашникова.
Передбачена можливість використання зброї як лівою, так і правою рукою. При цьому ергономічна ручка під час стрільби не рухається. Порівняно з автоматом Калашникова в «Малюка» менша віддача. Ним можна керувати однією рукою: знімати з запобіжника, вести вогонь, міняти магазин і перезаряджати.
Нагадаємо, з’явилося відео вогневих випробувань САУ Богдана.
Як ми повідомляли раніше, в Україні створили низькоімпульсну гармату за стандартом НАТО.
Фото: mil.in.ua.
Суспільство
Про що фільм?
Що кажуть глядачі?
Коментарі
Суспільство
Михайло Ділок
директор центру надання соціальних послуг Бобровицької сільської ради.
Уся допомога є безкоштовною
Геннадій Іванюк
виконувач обов’язків голови Бобровицької міської ради Чернігівської області
«Ми хочемо, аби їм було в нас комфортно»
Марина Бушеленко
психологиня соціально-психологічного простору у Бобровицькій громаді
Люди часто бояться психологів, але ми хочемо допомогти
Коментарі
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Коментарі