Український мобільний додаток Wake App in Peace отримав золоту нагороду конкурсу Art Directors Club of Europe у категорії “Інтеграція та інновації”. Про це повідомляє Громадське.
Чим особливий додаток?
Спите й збираєте гроші на армію. Коли вранці дзвонить будильник, а вам кортить подрімати ще – натискаєте кнопку, і кілька гривень з вашого рахунку капають на потреби війська.
Завантажити додаток можна безкоштовно в Google Play Market та App Store. Кожен користувач додатка самостійно визначає, яку суму коштів буде списано з його рахунку за кожну “зайву” хвилину сну.
Мобільний додаток Wake App in Peace створила команда AGAMA Communications спільно з фондом “Повернись живим”. Мелодією будильника стала пісня “Колискова”. Слова до пісні написав Сергій Жадан, а виконали музианти гурту “Лінія Маннергейма” та Саша Кольцова (гурт “Крихітка”).
Читайте також: Український еко-додаток отримав світову премію
Відзнака ADCE стала 24-ю нагородою мобільного додатку. Минулого року будильник здобув декілька нагород на ADC*UA, а також став срібним призером премії Effie 2017.
Art Directors Club of Europe — некомерційна асоціація, що складається з 22 професійних клубів й асоціацій графічного дизайну та реклами з 21 країни Європи: Австрії, Кіпру, Хорватії, Чехії, Естонії, Фінляндії, Німеччини, Грузії, Ісландії, Ірландії, Італії, Латвії, Португалії, Росії, Румунії, Словаччини, Словенії, Іспанії, Швейцарії, Великобританії та України.
[su_button url=”https://www.liqpay.ua/ru/checkout/i56624243821″ target=”blank” style=”flat” background=”#F2AF1C” color=”#000″ size=”5″ center=”yes” radius=”10″ icon=”icon: credit-card” icon_color=”#000″ text_shadow=”0px 0px 0px #c7c7c7″ desc=”Вас буде перенаправлено на сайт liqpay” rel=”lightbox”]Підтримати проект[/su_button]