Ви читаєте:
Українські виробники вперше беруть участь у міжнародних тендерах Коаліції дронів
3хв на читання
Назад
Українські виробники вперше беруть участь у міжнародних тендерах Коаліції дронів
3хв на читання

Українські виробники вперше беруть участь у міжнародних тендерах Коаліції дронів

25 Жовтня 2024, 12:11
Олексій Яворський
Поділилися
0

У вересні українських виробників допустили до міжнародних тендерів Коаліції дронів. Приймання заявок на виробництво вдосконалених FPV-дронів у другій серії тендерів, оголошених Великою Британією, завершилося минулого тижня. Україна зайняла друге місце за кількістю поданих заявок.

Про це повідомили у Міноборони. 

Тендери складаються з двох лотів: на виробництво вдосконалених FPV-дронів з автономними функціями та стійким зв’язком, а також дронів-перехоплювачів. Приймання заявок на FPV завершилося 14 жовтня, але збір пропозицій для дронів-перехоплювачів триває до 11 листопада на сайті Міністерства оборони Великої Британії.

Читати також: Українські та британські ветерани перетнуть Атлантику. Про експедицію вже знімають фільм «Океан нескорених»

Згідно з даними Міноборони, 26% пропозицій на вдосконалені FPV-дрони надійшло саме від українських компаній. У порівнянні з першою серією тендерів, цього разу кількість заявок зменшилася, проте якість запропонованих рішень значно зросла.

Зміна підходу до тендеру передбачала додавання сценаріїв користувачів, що описують конкретні проблеми, які потрібно вирішити технологічно.

«Цей підхід стимулює пошук найкращих рішень, а тендер стає інкубатором нових технологій», — підкреслили в оборонному відомстві.

Нагадаємо, що в застосунку «Армія+» відтепер доступне онлайн-навчання: можна пройти три курси.

Фото: Міноборони.

Дрони Зброя Коаліція
По темі
Читайте також

«Вона піде у звичайний садочок»: історія жінки, яка сама виховує доньку із синдромом Дауна

«Це ж даун, віддай його, народиш собі нормального», — кажуть люди. А багато лікарів просто не знають,...
12 Лютого 2026
00:10
Трішки мотивації вам від пані Надії з Одеси

Трішки мотивації вам від пані Надії з Одеси

14 годин тому
01:51
Як Владислав та Михайло Гераскевичі створили український скелетон з нуля

Як Владислав та Михайло Гераскевичі створили український скелетон з нуля

14 годин тому
Європейська освіта, що доступна українцям вже сьогодні
03:00

Європейська освіта, що доступна українцям вже сьогодні

Зняти власне кіно. Навчатися в європейському університеті. Поїхати на стажування з маленької громади — до Німеччини чи Фінляндії. Це не мрії «після…
13 Лютого 2026