Суспільство
Українські військові звільнили від окупантів п’ять сіл Запорізької області
Українські десантники разом із іншими підрозділами Сил оборони Запорізького краю звільнили від російської окупації п’ять населених пунктів Запорізької області.
Про це повідомили на сторінці Командування Десантно-штурмових військ ЗСУ.
Зокрема, нашим захисникам вдалося вибити російських загарбників із сіл Затишшя, Малинівка, Веселе, Зелений Гай та Червоне.
«Головна якість кожного десантника – здатність виконувати найскладніші завдання в екстремальних умовах. Український десантник є синонімом таких понять як честь, гідність, вірність обов’язку, звитяга. Усі, хто виконує бойові завдання в Запорізькій області і не тільки, відвойовує кожен сантиметр нашої землі, не пропускає противника ані на крок в глиб країни, бореться за кожну нашу людину», – розповіли на сторінці ДШВ.
Села на Запоріжжі повернулись під контроль української армії завдяки спільним зусиллям воїнів-десантників та інших підрозділів Сил оборони області.
Нагадаємо, раніше в Запорізькій ОДА повідомили, що сили ЗСУ та ТрО за добу ліквідували 18 окупантів, а також знищили танк, 5 бронетранспортерів та реактивну систему залпового вогню «Град».
Згодом, під час успішного контрнаступу підрозділів ЗСУ та тероборони Запоріжжя, українські військовослужбовці захопили три одиниці ворожої бронетехніки.
Фото: novynarnia.com
Суспільство
Біографія Андрія Палія
Визвольні змагання
Професійний шлях
Розвиток підприємства
Прихід радянської армії
Суспільство
Суспільство
Лауреати
- Найкраща драматична вистава – “Візит”, Національний театр імені Івана Франка;
- Найкраща музична вистава – мюзикл “Тигролови”, Київська національна оперета;
- Найкраща дитяча вистава – “Піноккія”, Київська опера на Подолі;
- Найкраща камерна вистава (вистава малої сцени)” – “Намалюй мені літак”, Театр драми і комедії на лівому березі Дніпра;
- Найкраща режисерська робота – Давид Петросян за виставу “Візит”, Національний театр імені Івана Франка;
- Найкраще виконання чоловічої ролі – Олексій Богданович за роль Альфреда у виставі “Візит”, Національний театр імені Івана Франка;
- Найкраще виконання жіночої ролі – Ольга Гришина за роль Анелі у виставі “Для домашнього вогнища”, Національний театр імені Лесі Українки;
- Найкраще виконання чоловічої ролі другого плану” (премію розділили два актори) – Остап Ступка за роль Бургомістра у виставі “Візит”, Національний театр імені Івана Франка; Олександр Бондар за ролі Екскурсовода, фанатичного студента й диригента Артуро Тосканіні у виставі “Соломія”, Театр драми на Печерську;
- Найкраще виконання жіночої ролі другого плану – Лариса Трояновська за ролі Кошатниці та Надії Танашевич у виставі “Зелені коридори”, Театр на Подолі;
- Найкраща сценографія – Даниїла Колот, вистава “Візит”, Національний театр імені Івана Франка;
- Найкраща музична концепція вистави – Борис Севастьянов, мюзикл “Піноккія”, Київська опера на Подолі;
- Найкраще пластичне вирішення вистави – Раду Поклітару, балет “ДискриміНАЦІЯ”, Київ модерн-балет;
- Найкращий акторський дебют – Ганна Михайличенко, моновистава “Мовою троянд”, Київська академічна майстерня театрального мистецтва “Сузір’я”;
- Найкращий режисерський дебют – Володимир Абазопуло, Ярослав Гуревич, вистава “Круасани з мигдалем”, Київська академічна майстерня театрального мистецтва “Сузір’я”.