Суспільство
Українські та німецькі благодійники відновлять дитячу школу мистецтв у Бучі
Українські та німецькі благодійники відновлять Бучанську дитячу школу мистецтв імені Левка Ревуцького, а також придбають нові музичні інструменти та техніку.
Про це повідомили на сайті українського благодійного фонду BGV.
До відновлення школи мистецтв, крім BVG, долучаться німецькі донори: некомерційні організації #WeAreAllUkrainians та help alliance. Загальне фінансування проєкту сягає понад 8 мільйонів гривень.
Зокрема, до кінця 2022 року благодійники виконають комплексний ремонт школи, який включає відновлення покрівлі, парапетів, огорожі, ґанку, ремонт частини класів для занять та комунікаційних систем, а також перепланування та облаштування центрального санвузла, здійснять заміну вікон та частково дверей, встановлять сучасні навігаційні елементи у приміщенні.
Читайте також: Vesna з Бучі. Знищений окупантами бренд косметики відновив роботу у Львові й готує мазі для ЗСУ
Також у межах першого етапу відновлення буде закуплено та передано техніку й музичні інструменти для покращення матеріальної бази дитячої школи мистецтв – ноутбуки для організації онлайн-навчання, а також синтезатор, гітару, цифрове піаніно, акордеон та скрипку.
«У межах другого етапу співпраці благодійники планують продовжити роботи для удосконалення та розширення інклюзивності дитячого освітнього закладу, облаштувати електроопалення у приміщенні школи, виконати внутрішній ремонт будівлі та відновлення фасаду», – зазначили на сайті фонду.
Нагадаємо, між населеними пунктами Андріївка та Червона Гірка, що на Київщині, відремонтували міст через річку Здвиж. Його під час втечі з області підірвали російські окупанти.
Раніше ми повідомляли, що Україна отримала перші 500 мільйонів євро від Європейського інвестиційного банку. Кошти будуть спрямовані на відновлення пошкодженої інфраструктури та покриття першочергових фінансових потреб.
Фото: bgvfund.org.
Суспільство
Нові рейси до Карпат
- поїзд № 33/34 Кривий Ріг — Ясіня: це нове додатково сполучення між Кривим Рогом, Львовом та популярними туристичними напрямками в Карпатах;
- поїзд № 61/62 Дніпро — Рахів (через день): нове сполучення для людей, які подорожують із Придніпров’я до Львова та Карпат;
- поїзд № 83/84 Київ — Солотвино (через день): на цьому напрямку збільшать кількість квитків на 50%;
- поїзд № 125/126-129/130 Полтава, Кременчук — Ужгород (через день): рейс поєднає Полтавщину зі Славськом та Закарпаттям.
- поїзд № 85/86 Запоріжжя — Львів — Рахів: маршрут продовжили до станції Рахів.
- поїзд № 145/146 Харків — Чернівці (через день): це сполучення дозволить жителям Слобожанщини дістатися Буковини.
Потяги до Харкова
Покращення маршрутів
Скорочення рейсів
- Поїзд №13/14 Київ — Солотвино на 1 годину 9 хвилин;
- Поїзд №55/56 Київ — Рахів на 57 хвилин з Києва до Рахова;
- Поїзд №45/46 Ужгород — Харків на 51 хвилин із Ужгородадо Харкова;
- Поїзд №39/40 Запоріжжя — Солотвино на 45 хвилин із Запоріжжя до Солотвина та на 42 хвилин із Солотвина до Запоріжжя;
- Поїзд № 3/4 Запоріжжя — Ужгород на 41 хвилин із Ужгорода до Запоріжжя.
Коментарі
Суспільство
- Запорізької;
- Дніпропетровської;
- Донецької;
- Сумської;
- Херсонської.
Підтримка ВПО на Київщині
Коментарі
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Коментарі