

Економіка і бізнес
Українські стартапи вперше поїдуть на інноваційний фестиваль SXSW 2022 у Техасі
Українські стартапи запрошують взяти участь у конкурсі та приєднатися до українського стенда стартапів у Техасі під час першої національної делегації на SXSW (South by Southwest) 2022.
Про це повідомили у пресслужбі Українського Фонду стартапів.
Організовують підтримку українських стартапів Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України», Український фонд стартапів, Startup Grind Kyiv та Western NIS Enterprise Fund, Міністерство цифрової трансформації України та Міністерство закордонних справ України.
Читайте також: Український стартап MaxAh розробляє найпотужнішу батарею у світі
SXSW (South by Southwest) – міжнародна конференція, що містить безліч треків, присвячених найважливішим досягненням у галузі технологій, інновацій, культури та інших напрямків. Захід також охоплює низку музичних, кіно- і медіа фестивалів та конференцій, і проходить в середині березня в Остіні, Техас, США. Фестиваль проводиться з 1987 року. Подія збирає лідерів з усього світу для знайомств та обговорення актуальних проблем. Всього захід відвідує понад 70 тисяч людей, та близько 10 000 компаній. Серед гостей SXSW – Ілон Маск, Барак Обама, Марк К’юбан та інші.
Вимоги до стартапів
- Зареєстрований та здійснює свою діяльність в Україні;
- Вже має перших клієнтів та залучені інвестиції;
- Готовий демонструвати свій продукт.
- Має засновника, який володіє англійською (або англомовного представника).
- Відповідає вимогам участі SXSW 2022.
Читайте також: «Поетом себе не вважаю». Що ви знаєте про життя та творчість Василя Стуса? (ТЕСТ)
Шість переможців конкурсу зможуть взяти участь в SXSW 2022 за рахунок коштів USF і партнерів та отримають змогу представити свій продукт у рамках українського офіційного експо-корнеру стартапів на SXSW 2022, що відбудеться у Остіні (Техас) з 11 до 20 березня 2022 року.
Для участі у конкурсі необхідно подати заявку до 10 січня 2022 року.
Заповнити заявку можна за посиланням.
Нагадаємо, оголосили конкурс для українців, які хочуть створити свій стартап.
Фото: texasmonthly.com.
Економіка і бізнес

До національної програми підтримки військових у застосунку «Армія+» доєднався інтернет-магазин ROZETKA. Військовослужбовці зможуть отримувати знижки на амуніцію та інші товари.
Про це повідомили в Міністерстві оборони України.
Переваги для військових
У застосунку «Армія+» користувачі зможуть згенерувати один промокод на місяць, який надаватиме знижку до 30% на вибрані товари. Повний перелік категорій, на який діятиме цей промокод, можна побачити на акційній сторінці ROZETKA. Обмежень по сумі та кількості категорій товарів у замовленні немає.
Читайте також: В Україні випустили благодійні жетони «Зв’язок 100%» для підтримки війська
Що відомо про програму
Програму підтримки військових запустили в грудні 2024 року. У межах цього проєкту Міноборони об’єднує великі бізнеси, аби надавати українським військовим спеціальні пропозиції або знижки. Наразі партнерами програми стали такі компанії: «Укрзалізниця», «Укрнафта», «Нова пошта», мережа АЗК WOG, OKKO та інтернет-магазин ROZETKA.
Нагадаємо, що ГУР розпочало власне виробництво дронів на оптоволокні (ВІДЕО).
Фото обкладинки: Getty Images
Економіка і бізнес

У ресторанах Києва та Київської області McDonald’s упродовж 25 та 26 березня запускає ранкове меню.
Про це повідомили у компанії.
Раніше ми писали, що з 13 березня ранкове меню додали у закладах Львова, Луцька, Тернополя, Івано-Франківська, Яремче та Ковеля.
Упродовж березня сніданки повертатимуть в усіх ресторанах, окрім тих, що розташовані у східних областях, в Полтаві, Дніпрі, Кременчуці, Кривому Розі, Кропивницькому та Олександрії. У компанії пояснюють, що це пов’язано з повітряними тривогами та операційними складнощами.
Нагадаємо, що UAnimals запустили найкоротшу рекламу із зірками задля допомоги тваринам (ВІДЕО).
Фото обкладинки: фейсбук-сторінка McDonald’s
Економіка і бізнес

Компанія «Нова Енерджі», яка входить до групи Nova, отримала ліцензію на постачання електрики та вийшла на відкритий ринок електроенергії.
Про це повідомили в «Новій пошті».
Дозвіл на постачання електрики оформлювали близько двох місяців. Рішення про це ухвалила Нацкомісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).
Тепер енергетична компанія зможе самостійно забезпечувати потреби «Нової пошти» та інших клієнтів.
Читайте також: OKKO стала партнером програми «Плюси»: які переваги для військових
«Це ще один крок на шляху до енергетичної незалежності. Нова Пошта запускає власну альтернативну генерацію електроенергії та зможе покривати не тільки свої потреби, а й провадити продаж е/е на вільний ринок», — зазначив CEO «Нова Енерджі» Андрій Литвиненко.
Нагадаємо, що «Нова пошта» розробила сервіс для ефективнішої доставки посилок.
Раніше ми писали, що «Нова пошта» запустила другу сонячну електростанцію у терміналі в Києві.
Фото: Pixabay