Суспільство
Українські інженери працюватимуть над софтом для автомобілів майбутнього (ФОТО)
Українські інженери компанії GlobalLogic допомагатимуть розробляти софт для автомобілів майбутнього.
Про це повідомляє ШоТам.
Зазначається, що провідний виробник автомобілів Stellantis розширює своє партнерство з GlobalLogic.
Основним напрямком взаємодії стане розробка рішень для платформ SDV (Software-Defined Vehicle) – програмно-визначених автомобілів. Саме вона формує майбутнє автомобільної промисловості: архітектура SDV та додатки для неї дозволяють автомобілю постійно модернізуватися протягом усього життєвого циклу, запам’ятовувати звички своїх власників та постійно навчатися у них.
Автомобілі наступного покоління будуть залежати від програмного забезпечення та покращать досвід водіння та технічного обслуговування для їх власників.
Звіт Goldman Sachs стверджує, що програмне забезпечення стане ключовим фактором у конкурентній боротьбі на автомобільному ринку.
«Stellantis планують не лише створювати нові моделі цифрових автомобілів, але й провести трансформацію існуючих транспортних засобів. Це допоможе власникам зберегти актуальність своїх автомобілів навіть через багато років після їх випуску, оновити їх програмне забезпечення й отримати всі переваги використання SDV», – йдеться в повідомленні.
Щоб долучитись до команди інженерів GlobalLogic, які творять свій внесок у світові технології автопрому майбутнього, можна переглянути відкриті пропозиції на сайті компанії.
Про GlobalLogic
GlobalLogic – лідер у сфері цифрової інженерії. Компанія допомагає провідним світовим брендам проєктувати та створювати інноваційні продукти, платформи й цифрові рішення для сучасного світу.
Центральний офіс GlobalLogic знаходиться у Кремнієвій долині у США, а інжинірингові та дизайн-центри розташовані по всьому світу. GlobalLogic — компанія групи Hitachi, що входить до складу Hitachi, Ltd. Вони розвивають соціальні інновації за допомогою даних і технологій, щоб підвищувати якість життя людей у всьому світі.
Про Stellantis
Stellantis N.V. є одним із провідних світових автовиробників і постачальником цифрових рішень для них. Його відомі та культові бренди втілюють пристрасть своїх далекоглядних засновників і сучасних клієнтів у своїх інноваційних продуктах і послугах, зокрема Abarth, Alfa Romeo, Chrysler, Citroën, Dodge, DS Automobiles, Fiat, Jeep®, Lancia, Maserati, Opel, Peugeot, Ram, Vauxhall, Free2Move і Leasys.
Нагадаємо, проєкт «Геройcar» представив єдину платформу забезпечення транспортом Збройних Сил України.
Крім того, винахідник з Тернопільщини продає унікальний позашляховик, щоб купити авто для ЗСУ.
Фото надане ШоТам.
Суспільство
Нові рейси до Карпат
- поїзд № 33/34 Кривий Ріг — Ясіня: це нове додатково сполучення між Кривим Рогом, Львовом та популярними туристичними напрямками в Карпатах;
- поїзд № 61/62 Дніпро — Рахів (через день): нове сполучення для людей, які подорожують із Придніпров’я до Львова та Карпат;
- поїзд № 83/84 Київ — Солотвино (через день): на цьому напрямку збільшать кількість квитків на 50%;
- поїзд № 125/126-129/130 Полтава, Кременчук — Ужгород (через день): рейс поєднає Полтавщину зі Славськом та Закарпаттям.
- поїзд № 85/86 Запоріжжя — Львів — Рахів: маршрут продовжили до станції Рахів.
- поїзд № 145/146 Харків — Чернівці (через день): це сполучення дозволить жителям Слобожанщини дістатися Буковини.
Потяги до Харкова
Покращення маршрутів
Скорочення рейсів
- Поїзд №13/14 Київ — Солотвино на 1 годину 9 хвилин;
- Поїзд №55/56 Київ — Рахів на 57 хвилин з Києва до Рахова;
- Поїзд №45/46 Ужгород — Харків на 51 хвилин із Ужгородадо Харкова;
- Поїзд №39/40 Запоріжжя — Солотвино на 45 хвилин із Запоріжжя до Солотвина та на 42 хвилин із Солотвина до Запоріжжя;
- Поїзд № 3/4 Запоріжжя — Ужгород на 41 хвилин із Ужгорода до Запоріжжя.
Коментарі
Суспільство
- Запорізької;
- Дніпропетровської;
- Донецької;
- Сумської;
- Херсонської.
Підтримка ВПО на Київщині
Коментарі
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Коментарі