Суспільство
Українська компанія MatroLuxe роздала понад 3000 матраців на блокпости (ВІДЕО)
Українські підприємці із компанії MatroLuxe забезпечили «матрацний тил» для наших захисників та захисниць.
Як їм вдалося організувала «найм’якшу» підтримку, розповідає ШоТам.
Вони роздали понад 3000 матраців на блокпости та в укриття. Щоб продовжувати робити нові матраци, перебралися із Дніпра до Львова.
MatroLuxe – один із найбільших виробників матраців в Україні. До вторгнення росіян компанія виробляла 4000 матраців на добу.
«Торік робили анкетування і виявилося, що кожна 7-ма родина в Україні має нашу продукцію», — розповідає директор із маркетингу компанії MatroLuxe Ростислав Коротецький.
«Матрацну підтримку» відчували у бліндажах і на блокпостах
24 лютого вперше за 18 років виробництво зупинилося. Перша думка – чим допомогти країні?
«Було прийнято рішення співпрацювати з волонтерськими організаціями, із ЗСУ, з теробороною різних куточків України. І за перший місяць війни ми роздали близько 3000 матраців на різні потреби: і в бліндажі, і на блокпости…», — згадує Ростислав Коротецький, директор із маркетингу компанії MatroLuxe.
«Матрацна підтримка» від MatroLux поїхала й до дитячих будинків. Щоб зберегти виробництво, частину цехів релокували до Львова.
У Львові облаштують хаб для роботи на експорт
І хоча нині компанія вже відновила роботу в Дніпрі, на Львів має великі плани. Тут буде хаб для роботи на експорт, а ще тут унікальна команда. Круті українські матраци разом роблять львів’яни, маріупольці та харків’яни.
«У 2014 році я виїхав із Луганської області. Я пам’ятаю той період і я розумію, наскільки важливо відчувати підтримку з усім цим процесом переїзду», — Ростислав Коротецький, директор з маркетингу компанії MatroLuxe.
Читайте також: Калімби з Азовського узбережжя. Українські майстри створюють унікальний музичний інструмент, що дарує спокій під час війни
«Колектив у нас класний, дружний. Хлопці з різних куточків України, і з кожним треба знайти спільну мову. Працюємо ми злагоджено – хлопці можуть матрац зробити за 3 хвилини, якщо треба!», — каже Олег Кравченко, працівник компанії MatroLuxe, який приїхав із Харкова.
«Навчилися говорити нашими діалектами українськими. Різні слова – як от «файно». Вони у нас вчаться, а ми в них щось беремо!», — розповідає Ірина Іщук, працівниця компанії MatroLuxe.
Ось так MatroLuxe тримає економічний тил та дбає про здоровий сон українців навіть під час війни.
Нагадаємо, бренд меблів Roomio облаштував у Львові офіс-гуртожиток для працівників.
Також ШоТам розповідав, як харків’янка заснувала перше в Україні виробництво зубної пасти.
Суспільство
- Запорізької;
- Дніпропетровської;
- Донецької;
- Сумської;
- Херсонської.
Підтримка ВПО на Київщині
Коментарі
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Зробили покриття та надихнули інших на зміни
Коментарі
Суспільство
Як працюватиме новий маршрут?
- На ділянці Варшава – Рава-Руська курсуватиме поїзд польської залізниці PKP Intercity.
- На маршруті Рава-Руська – Львів – Чернівці працюватиме дизель-поїзд українського виробництва ДПКр-3.
Коментарі