Суспільство
Український стенд вдруге з’явиться на китайському кінофестивалі
Український національний стенд із 16 по 19 квітня працюватиме на кіноринку Пекінського міжнародного кінофестивалю. Про це повідомляє прес-служба Держкіно.
Що відомо про фестиваль?
Кінофестиваль відбувається щороку за підтримки уряду КНР та є одним із найвпливовіших і наймасштабніших заходів у регіоні. Цьогоріч він триватиме з 13 по 20 квітня.
“У день відкриття стенду – 16 квітня – також заплановано спеціальну презентацію української кіноіндустрії та її можливостей. Під час заходу будуть представлені загальні дані про Україну, аналіз національного кіноринку та його досягнень, а також основні переваги організації зйомок в Україні та успішні кейси українсько-китайського партнерства у галузі аудіовізуального виробництва”, – ідеться у повідомленні.
Голова Держкіно підкреслює, Пекінський кінофестиваль є вкрай важливою та ефективною платформою для промоції країни і встановлення необхідних для подальшого партнерства зв’язків як з представниками держорганів, так і бізнес-сектора.
Навіщо Україні брати участь у цьому фестивалі?
За словами голови Української кіноасоціації, на сьогодні у Китаї нараховується понад 60 тис. екранів, у 2018 році щодня відкривалися 22 нових екрани. Такий величезний ринок вимагає дуже багато різноманітного контенту. Тож українська кіноіндустрія має всі шанси зробити свій внесок у його наповнення.
“Торік ми вперше організували Український національний стенд на BJIFF, були задоволені його роботою, нині плануємо розвинути й закріпити цей успіх та вкотре довести, що #UkraineIsYourDestination – це не просто красиве гасло, а реальний робочий вектор взаємовигідної міжнародної співпраці”, – додає голова Держкіно.
Читайте також: Україна вперше долучається до Лондонського книжкового ярмарку. Що покажемо?
Що потрібно зробити, аби стати учасником?
Щоб отримати можливість представити свої проекти на національному стенді Пекінського кінофестивалю, треба подати до Української кіноасоціації інформацію про свою компанію, актуальні проекти та сервіси.
Більшість матеріалів, представлених на стенді, будуть перекладені китайською мовою. Вони надаватимуть вичерпну та актуальну інформацію про кіноринок в Україні.
Дедлайни для подачі матеріалів: до 25 березня 2019 року – відео для трансляції на стенді (mp4/mov, full HD); до 8 квітня 2019 року – друкована продукція.
Цьогоріч програма BJIFF включає понад 300 різноманітних івентів: зокрема, це головний конкурс Tiantan Award, секція “Панорама”, великі тематичні форуми та кіноринок, де буде представлено більше 200 компаній та організацій з усього світу.
Умови реєстрації учасників BJIFF (до 25 березня) за посиланням.
Нагадаємо, що “Книжковий Арсенал” здобув перемогу у номінації найкращий літературний фестиваль року на 48-му Лондонському книжковому ярмарку.
Суспільство
Про що фільм?
Що кажуть глядачі?
Коментарі
Суспільство
Михайло Ділок
директор центру надання соціальних послуг Бобровицької сільської ради.
Уся допомога є безкоштовною
Геннадій Іванюк
виконувач обов’язків голови Бобровицької міської ради Чернігівської області
«Ми хочемо, аби їм було в нас комфортно»
Марина Бушеленко
психологиня соціально-психологічного простору у Бобровицькій громаді
Люди часто бояться психологів, але ми хочемо допомогти
Коментарі
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Коментарі