Суспільство
Український фільм визнали найкращим на кінофестивалі у Бухаресті
Повнометражний дебют кримськотатарського режисера Нарімана Алієва “Додому” (EVGE) виборов нагороду та 4 тисячі євро грошової премії як Найкращий фільм Міжнародного кінофестивалю у Бухаресті (BIFF). Про це повідомляє пресслужба Держкіно.
“Це перша нагорода за наш фільм. Приємно, коли твоя робота кількох років знаходить глядача та отримує позитивний відгук. Для мене важливо, що кримськотатарська історія залишає свій відбиток за кордоном і, звісно, дуже вагома думка українського глядача. Сподіваюся, після фестивальної прем’єри в Одесі зможемо розповісти про наші плани в українському кінопрокаті”, – розповів Алієв.
У травні стрічка брала участь у конкурсній програмі “Особливий погляд” 72-го Каннського міжнародного кінофестивалю. Українська фестивальна прем’єра “Додому” відбудеться в межах міжнародної конкурсної програми 10-го Одеського міжнародного кінофестивалю.
Читайте також: Український фільм здобув головну нагороду кінофестивалю в Японії
Картина розповідає історію кримського татарина Мустафи. Двоє його синів поїхали до Києва після анексії Криму. Розповідь починається з того, що гине його старший син Назім і батько вирушає до столиці, щоб повернути молодшого сина Аліма додому, а старшого поховати в Криму згідно з мусульманськими традиціями.
Головні ролі у фільмі “Додому” виконали Ахтем Сеітаблаєв і Ремзі Білялов. Продюсер стрічки – Володимир Яценко (“Дике поле”). Виробництво – кінокомпанії Limelite. Фільм створений за підтримки Міністерства культури України. Міжнародними продажами займається компанія Wild Bunch.
Суспільство
Про що фільм?
Що кажуть глядачі?
Коментарі
Суспільство
Михайло Ділок
директор центру надання соціальних послуг Бобровицької сільської ради.
Уся допомога є безкоштовною
Геннадій Іванюк
виконувач обов’язків голови Бобровицької міської ради Чернігівської області
«Ми хочемо, аби їм було в нас комфортно»
Марина Бушеленко
психологиня соціально-психологічного простору у Бобровицькій громаді
Люди часто бояться психологів, але ми хочемо допомогти
Коментарі
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Коментарі