Технології
Український бренд створив плаття із переробленого сміття
Одеська компанія OMNIA, яка робить жіночий одяг, запустила чергову кампанію зі збору коштів на Kickstarter. Вони збирають гроші на свою сукню для подорожей, яке зроблено з переробленого сміття, повідомляє MC Today.
Плаття Omnia Evo має дві ключові особливості
По-перше, воно ідеально підходить для подорожей. Дизайн сукні зроблений таким чином, що його можна поєднувати з різними нарядами.
Omnia Evo відмінно виглядає і з кросівками, і з сандалями, тобто ви можете гуляти в ньому і по пляжу, і по місту, і навіть на природі.
Матеріал, з якого пошитий продукт, приємний для тіла і термостійкий. Тобто підходить і для спеки, і для більш прохолодного клімату.
Друга головна фішка Omnia Evo – екологічність. Слідуючи світовому тренду, одесити давно хотіли запустити продукт, який би дбав про майбутнє планети.
Як виробляють плаття зі сміття?
Їх нове плаття пошито зі спеціальних ниток, які зроблені з переробленого пластику. Такий пластик достають, наприклад з океану, де він плаває як сміття. Потім відправляють на переробку, а з матеріалу створюють нитку.
Для одного плаття потрібно приблизно шість пластикових пляшок, кажуть в компанії. За словами співзасновниці бренду Евеліни Еві, на практиці такий матеріал навіть краще – він відображає ультрафіолет і не викликає алергії.
В Україні вже існує проект, який робить щось подібне. Компанія U-R-SO створює з такого ж матеріалу купальники.
Читайте також: Український бренд випустив купальники із пластику й забутих рибальських сіток
Але тканину обидва проекти замовляють у різних постачальників.
U-R-SO купують сировину в Європі, там виготовляють чіпкий і водостійкий матеріал, який не зовсім підходить для суконь. Тому OMNIA замовляє тканину в Китаї, де її роблять більш м’якою.
Цінова політика
Плаття дорожчі за звичайні, оскільки процес виробництва й матеріал коштують більше. Якщо їх минулий проект, плаття-трансформер Omnia Cheri, можна було купити за $ 45, то ціна нового продукту на Kickstarter стартує від $ 80. Згодом вона виросте.
Загалом на підготовку і запуск кампанії витратили близько півроку і $ 6-7 тис. Ці гроші та час пішли на розробку дизайну, пошук постачальників, переговори з ними, підготовку кампанії на Kickstarter.
Читайте також: Український бренд речей-трансформерів потрапив у список найкращих у світі
Поки в лінійці екологічних туристичних суконь всього одна модель. Ви можете вибрати тільки колір вбрання, але пізніше вони будуть відрізнятися ще й за стилем. За перші півдня на Kickstarter Omnia Evo зібрало $ 6 тис., Що вдвічі більше очікуваної суми за всю кампанію. Ці гроші підуть на виготовлення суконь для Бекер (так називають людей, які купують щось на Kickstarter – прим. Ред.) А також на розробку нових моделей.
Довідково про OMNIA
У OMNIA працює команда з п’яти чоловік. За чотири роки вони вивели на Kickstarter сім своїх продуктів.
Останній їхній проект під назвою Omnia Cheri зібрав на майданчику $28,5 тис. Це плаття-трансформер, яке може приймати близько 50 різних форм. Це дозволяє змінювати дизайн речі в залежності від настрою, стилістики іншого одягу або образу.
Компанія орієнтується в основному на міжнародні ринки, хоча у них є й українські клієнти.
Технології
Коментарі
Технології
Грант на модернізацію
- Рівненський навчально-реабілітаційний центр «Особлива дитина»;
- заклад дошкільної освіти (ясла-садок) компенсуючого типу «Центр Пагінець»;
- заклад дошкільної освіти (ясла-садок) компенсуючого типу №35.
Користь від модернізації закладів
Коментарі
Технології
Ключові особливості Dronarnya 5.0:
Три радіопередавачі
- Система підтримує одночасну роботу трьох передавачів, що значно ускладнює виявлення та блокування сигналу РЕБ.
- Можливість використання кожного передавача окремо для роботи з дронами на різних частотах, що виключає потребу в кількох станціях для різних моделей БПЛА.
Відеозв’язок і прийом сигналу
- Станція оснащена двома відеоприймачами: один працює на частоті 5,8 ГГц, інший — на 1,2 ГГц. Це дозволяє забезпечувати надійний зв’язок із дроном навіть за складних умов.
- Функція перемикання відеосигналу в реальному часі під час польоту дрона.
Механізм дистанційного керування антеною
- Встановлений на щоглі вертлюг дозволяє повертати антену на 135° до 180°, що дає можливість оперативно коригувати напрямок сигналу.
- Висота щогли може досягати 14 метрів (стандартна комплектація — 3/10/12/14 м), що покращує якість прийому сигналу.
Стабільний відеосигнал
- Dronarnya 5.0 вирішує проблему «синього екрана» (втрати відеозв’язку), забезпечуючи стабільний відеосигнал до «останнього метра» навіть у складних умовах.
Додаткові переваги
- Відстань до 100 метрів між операторським терміналом і антеною, що дозволяє бригаді працювати із захищеної позиції.
- Автоматичне сканування частот для швидкого пошуку відеосигналу вашого дрона.
Коментарі