Суспільство
Український бренд речей-трансформерів потрапив у список найкращих у світі
У список німецького видання Highsnobiety потрапила українська компанія Riot Division, яка виготовляє чоловічі куртки, футболки, штани, сорочки та інший одяг. Про це повідомляє MC Today.
У списку Highsnobiety виявилося 37 компаній. Крім Riot Division в ньому є інші світові бренди, наприклад, The North Face, Patagonia, Mammut, Salomon і Polartec.
Журналісти видання написали, що “естетика заколотників” допомогла українському бренду завоювати авторитет у суспільстві технологічного одягу. Те, що компанія працює в середній ціновій категорії, вражає не менше, ніж сам одяг, вважають у виданні.
Читайте також: Український бренд випустив колекцію екологічних сумок-сіток
Довідково про Riot Division
Riot Division існують вже дев’ять років. Вони роблять чоловічий одяг для міста, але при цьому використовують технології, характерні для військового або туристичного одягу. Вироби шиють на фабриці в Україні з використанням технологічних тканин, наприклад, світловідбиваючої або TYVEK-тканини, яка схожа на папір.
У компанії говорять, що багатьом подобається такий підхід, адже люди люблять камуфляжні і альпіністські куртки.
У Riot Division вирішили адаптувати їх під смаки міських жителів і зробити повсякденним одягом. Купити продукцію Riot Division можна на сайті. Куртки коштують приблизно $ 300, штани і шорти – $ 120, а футболки, ремені і панами – $ 50.
Читайте також: Зірка “Гри престолів” вийшла заміж у вбранні українського бренду
Та сама куртка-трансформер
Ultimate City Jacket – це куртка, зроблена з водостійкого матеріалу, що вміщується у сумку. Незважаючи на скромні розміри, в ній 14 кишень – для планшета, телефона, кредитки або готівки.
З цим проектом Riot Division двічі запускали кампанію з краудфандінгу. У 2017 році вони зібрали $ 45 тис. на Kickstarter, причому половину цієї суми – в перший же день.
Пізніше компанія вирішила повторити успіх на Indiegogo. Там вони зібрали майже $ 59 тис.
Жодних сторонніх інвестицій
У компанії позиціонують себе як незалежний бренд: за весь час існування Riot Division жодного разу не залучали сторонніх інвестицій. Незважаючи на це, компанія швидко зростає: після успішних запусків на краудфандінгу в 2017 році вони зросли в два рази, а продукцію Riot Division почали продавати в Німеччині і Гонконзі.
Читайте також: 7 брендів, які з мотлоху створюють дизайнерські речі
У команді три людини, кожен з яких відповідає за різні напрямки: один – за виробництво, другий – за продажу, а третій – за маркетинг. Перші чотири роки вони створювали тільки куртки. З продуктом весь час експериментували, він змінювався, поки не набув такого вигляду, як зараз.
За словами засновників компанії, ринок одягу для активного способу життя тільки розвивається, тому зараз є тільки кілька брендів, які можуть скласти конкуренцію українцям. Наприклад, Acronym, Nike, ACG, Stone Island, Arcteryx.
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Зробили покриття та надихнули інших на зміни
Коментарі
Суспільство
Як працюватиме новий маршрут?
- На ділянці Варшава – Рава-Руська курсуватиме поїзд польської залізниці PKP Intercity.
- На маршруті Рава-Руська – Львів – Чернівці працюватиме дизель-поїзд українського виробництва ДПКр-3.
Коментарі