Економіка і бізнес
Українська митниця запустить мобільний додаток для бізнесу: подробиці
Державна митна служба планує у 2020 році запустити мобільний додаток «e-Borders», що дозволить через смартфон отримувати всі сервіси від митниці та слідкувати за ситуацією на кордоні онлайн. Про це повідомляє hromadske.
Додаток дозволить кожній людині не тільки розуміти, що реально відбувається на кордоні, але й отримувати в режимі онлайн ті сервіси, які має надавати держава для тих, хто хоче перетинати кордон.
Читайте також: Офіційно запрацювала Нова митниця України
Як наголосили в Держмитслужбі, цифрова трансформація є для них одним з пріоритетів. За пів року там планують переглянути систему управління ризиками та відкрити систему бізнес-аналітики, яка дозволить слідкувати за роботою митниці. Зокрема, запрацює портал відкритих даних та автоматичні сервіси для класифікації та інтеграції з базами інших країн.
«У нас є зобов’язання, згідно з указом президента, відкрити знеособлену інформацію щодо митної вартості товарів. Ми дуже хочемо запровадити вже протягом найближчих місяців систему самостійного декларування транспортних засобів, а після цього й інших відносно простих товарів, що переміщують громадяни. Це не тільки спростить процес, але і здешевить його для людини», — зауважили у відомстві.
Також Держмитслужба працює з контейнерними лініями, які запускають міжнародну моніторингову систему. За допомогою технології блокчейн вона дозволить відслідковувати рух кожного контейнеру по світу.
Економіка і бізнес
З чого складається фінансовий пакет
- позику Міжнародного банку реконструкції та розвитку (IBRD) на 283 мільйонів доларів;
- позику на 300 мільйонів доларів за спеціальною програмою для відновлення України та Молдови кризового фонду Міжнародної асоціації розвитку (IDA);
- грант на десять мільйонів доларів від Цільового фонду підтримки, відновлення, відбудови та реформування України Світового банку (URTF).
Коментарі
Економіка і бізнес
Підсумки програми за жовтень
- нарахували 125 мільйонів гривень кешбеку;
- три мільйони українців приєдналися до програми;
- випустили 3,2 мільйона карток Нацкешбеку;
- понад півтори тисячі виробників внесли до програми 300 тисяч товарів.
Як отримувати кешбек
- Відкрити картку для виплат Національний кешбек у відділенні банку, його сайт чи застосунок. У програмі беруть участь ПриватБанк, monobank, Укргазбанк, Sense Bank, ПУМБ, Абанк, Банк Глобус, UKRSIBBANK BNP Paribas Group, Ощадбанк, Акордбанк, Банк Кредит Дніпро та Кліринговий Дім.
- Надати банку дозвіл на передачу інформації про транзакції з карток, якими користувач купує товари.
- У застосунку «Дія» в розділі «Сервіси» активувати картку «Національний кешбек» для виплат.
Коментарі