Суспільство
Українська і розкішна: вісім брендів мереживної жіночої білизни
Гарна нижня білизна здатна підняти настрій та самооцінку будь-якій жінці. У гардеробі кожної красуні має бути комплект мереживного. На щастя, в Україні є багато брендів, які пропонують ексклюзивну вишукану білизну, яка може бути виготовлена по індивідуальним розмірам та в єдиному екземплярі. Тож, чому б не відчути себе сексуальною та жіночною?
1. Fox lingerie
Це бренд витонченої жіночої білизни та купальників. Засновниці не відмовляються від класики, а лише додають в неї нотки сучасності. Нещодавно запустили нову лінійку білизни Grace. Акцентні та яскраві мереживні комплекти, ажурні корсетні бюст’є та лаконічні боді здатні підкорити з першого погляду. Окрім чорних і червоних бестселерів є ще й бежеві, оливкові та перлинні відтінки. А щоб створити для жінок якісну, красиву і комфортну білизну випустили дві окремі лінійки — базову та будуарну.
Де купити: Інстаграм, Фейсбук
Ціна: від 1200 гривень
2. Zhilyova Lingerie
Повсякденна білизна має бути сексуальною та комфортною. Саме таку філософію несе бренд української дизайнерки Валерії Жильової. Бренд має широку лінійку бра – одних лише різновидів спинки близько 30. У виробництві використовуються італійські, французькі мережива та якісна фурнітура. Всі матеріали є гіпоалергенні. Білизна Zhilyova Lingerie неодноразово “світилася” на сторінках українського Playboy. До речі, більше про історію бренду Zhilyova Lingerie ми писали тут.
Де купити: сайт, Інстаграм
Ціни: від 2200
3. Jasmine
Білизна від цього бренду – це висока якість, трендові колекції та привабливі ціни. Jasmine єдині в Східній Європі, хто використовує найдорожчий в світі поролон BULFSAT (Бельгія). Колекція бренду дивує різноманіттям як мереживної білизни, так і базової. Крім цього, тут можна придбати спальні костюми, маски для сну та комфортні боді. А нещодавно бренд відкрив магазин і у Саудівській Аравії.
Де купити: сайт, а також у торгових центрах Києва, Луцька, Львову, Одеси, Дніпра, Житомира і Харькова.
Ціни: від 500 грн за комплект білизни
4. Folie lingerie
Folie lingerie – дослівно перекладається з французької як “безумство”. Саме так засновниці характеризують своє ставлення до жіночої білизни. Серед асортименту є і м’якенькі бра і чашечки для власниць великого бюсту. Кожна модель колекції розробляється індивідуально і, майже ніколи, неможлива для повтору. Бренд експерементує з поєднанням фактур та різних кольорів, а, також, постійно оновлює варіації крою.
Де купити: Фейсбук, Інстаграм
Ціни: від 250 гривень за труси, від 900 гривень за бра
5. SokoLingerie
Це київська майстерня з пошиття мереживної білизни ручної роботи. Тут можна обрати готовий комплект, або пошити на замовлення за індивідуальними розмірами. Серед клієнтів бренду є і іноземці з Норвегії, Греції, США та Японії. SokoLingerie замовляють матеріали в Європі і шиють на власному устаткуванні. А після цього усі вироби перевіряються на якість. Білизна створюється у різних кольорах, а особливістю бренду є мереживне кімоно.
Де купити: сайт
Ціни: в середньому комплект коштує 900 гривень.
6. Lace Up
Бренд білизни ручної роботи, створений парою Яною Роговою та Сергієм Псаревим. У виробах присутньо багато ручної роботи: від ескізів до лекал до декору та вишивки. Бренд випускає 3 лінії білизни – повсякденну мереживну, будуарні вечірні набори і весільну колекцію.Кожен комплект відшивається вручну і не більше, ніж в 10 екземплярах. Також бренд радує своїх клієнтів і виробами для сну. Краса і комфорт – основні пріоритети Lace Up.
Де купити: сайт
Ціни: від 800 грн
7. Leaf
Цей бренд підкреслює жіночу красу не тільки мереживною, а й трикотажною білизною. Базові комплекти з ідеальною посадкою чи витончені для особливого випадку – обирати вам. Вироби виконані переважно в пастельних тонах. А основну увагу бренд приділяє якості та приємності матеріалів.
Де купити: Фейсбук
Ціни: від 1100 за комплект
8. Weird Bird
Закінчимо нашу підбірку найвідвертішим брендом Weird Bird, вироби якого – це жіноча краса та свобода від стандартів. Дизайнери розробляють не тільки колекції білизни, а й еротичні аксесуари. Всі вироби продумані та пошиті з якісного мережива. А якщо раптом комплект Weird Bird не підійде вам – його можна легко обміняти, що не часто зустрінеш у магазинах білизни.
Де купити: сайт
Ціни: в середньому 990 гривень за комплект
Суспільство
Які об’єкти демонтують повністю
- пам’ятник Олександру Бойченку (гімназія № 59);
- пам’ятник Миколі Островському (гімназія № 191);
- постаменти від пам’ятника леніну на бульварі Шевченка та вулиці Гніздовського;
- меморіальний камінь «Комсомольська алея» (проспект Академіка Глушкова);
- зірка на даху будинку на Хрещатику, 25.
Корекція споруд
- цитату Станіслава Говорухіна на пам’ятнику Воїнам-інтернаціоналістам замінять на присвяту українцям, загиблим в Афганістані;
- російські написи на пам’ятниках Борису Патону та Іллі Рєпіну перекладуть українською;
- монограму Олександра III на воротах Свято-Михайлівської лікарні демонтують.
Коментарі
Суспільство
Як реставруватимуть пам’ятку
Коментарі
Суспільство
В Україні стартував безплатний онлайн-курс «Не стій — вмикай: світло, тепло, інтернет». У навчальних відео знялися музиканти гурту ТНМК Олег «Фагот» Михайлюта та Олександр «Фоззі» Сидоренко, а також пресофіцер ДСНС Олександр Хорунжий.
Про це повідомили у пресслужбі ДСНС.
Про створення курсу
Курс розробили працівники ДСНС за підтримки Фонду Східна Європа та Програми EGAP, що фінансується Швейцарією.
«Упоратися із такими проблемами у холодну пору року стає складніше, тому важливо мати альтернативні джерела живлення. Однак неправильне використання приладів, перевантаження систем та і просто незнання ключових правил безпеки призводять до пожеж, надзвичайних ситуацій, а іноді — й до нових жертв», — написали в ДСНС.
Читайте також: У Києві та регіонах побудують «розумні» електромережі: що це значить
Мета навчальних відео
Після проходження навчання українці зможуть краще пережити осінньо-зимовий період. У ньому люди зможуть вивчити правила безпеки при використанні альтернативних джерел живлення та зменшити кількість побутових надзвичайних ситуацій. Під час курсу українці також дізнаються про те, як мати безперебійний доступ до інтернету, коли немає світла.
Читайте також: Японія та ПРООН передадуть Одесі та Харкову критично важливе енергообладнання: подробиці
У восьми випусках ведучі розповіли:
- як заживити квартиру та приватний будинок;
- як підготуватися до відключень у багатоквартирному будинку;
- як заживити роутер та якого провайдера обрати, щоб мати доступ до інтернету;
- як використовувати різні прилади у різних умовах;
- на що звертати увагу під час вибору пристрою;
- які є заходи безпеки під час користування різними приладами.
«Я — гуманітарій, а потрібно готуватися до зими. Мамі в Харкові думаю, як провести інтернет. Тож цей курс дійсно став мені у пригоді. Впевнений, слухачі теж отримають чимало корисної та нової інформації», — поділився Олександр Михайлюта.
Зареєструватися на курс «Не стій – вмикай: світло, тепло, інтернет» можна за посиланням.
Як відзначили у ДСНС навчання безплатне. А після навчання українці зможуть отримати сертифікат на 0,2 кредиту ЄКТС, це шість академічних годин.
Нагадаємо, що у Києві відбувся перший Форум Теплоенергетичного кластера.
Фото обкладинки: ютуб-канал Фонд Східна Європа
Коментарі