Суспільство
Українка перемогла у популярному телешоу Канади
Наталія Шевченко з Едмонтона стала переможницею Третього сезону популярного канадського кулінарного телешоу The Great Canadian Baking Show.
Про це 33-річна переможниця, яка здобула титул “Найкращий пекар-аматор Канади” (Best Amateur Baker in Canada) написала на своїй сторінці у Facebook, інформує Укрінформ.
«Не можу повірити, що моя мрія справдилася і я перемогла у Третьому сезоні The Great Canadian Baking Show! Важко описати, яка я щаслива! Я схвильована і надзвичайно рада, що мала змогу отримати такий досвід (участі у шоу – ред.)», – написала Наталія у соцмережі.
Просуває Україну
«Моя кулінарна подорож була довгою, починаючи з України та моїх мами з бабусею. Тепер я маю канадійську маму і чудового чоловіка, які підтримують мене і допомагають. Сподіваюсь, що і надалі робитиму свій внесок у мою нову канадійську культуру, просуваючи Україну, зростаючи в Канаді з новим бізнесом та роблячи більше випічки!», – написала українка.
Наталія зауважила, що перемога в шоу переконала її, що все можливе для будь-кого, якщо наполегливо працювати і щосили прагнути успіху.
Третій сезон шоу The Great Canadian Baking Show стартував на телеканалі СВС 18 вересня. Серед 10 учасників була українка Наталія Шевченко з Едмонтона. У вересні вона стала першим зірковим кондитером шоу.
Секрет успіху
В одному з інтерв’ю Наталія розповідає, що багато тренувалася для участі у шоу, аби «розповісти свою українську історію шляхом презентації своєї випічки». Живучи в Едмонтоні, де є потужна українська діаспора, дівчина почувається як удома. «Я бачу, що українська культура є частиною культури Канади. Я з гордістю називаю Альберту моїм канадським домом», – каже кулінарка.
Читайте також: Українку визнали найкращою молодою легкоатлеткою Європи
Свій стиль випічки українка визначає як вишуканий східноєвропейський. Коронною стравою дівчини є торт «Медовик» з медових бісквітів і сметани. «Цей торт нечасто можна скуштувати в Канаді, і як тільки люди його пробують, він перетворюється на їх фаворита», – розповідає кондитерка.
Зазначається, що Наталія виросла в Україні, і випічка була важливою частиною в її родині. Дівчина змалку навчилася готувати за традиційними українськими рецептами. Наталія робить технічно складні торти, спеціалізується на хлібі та любить працювати з тістом.
До Канади українська кондитерка перебралася три роки тому, після того, як познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком. А участь у канадському кулінарному шоу назвала здійсненням своєї мрії.
Суспільство
Нові рейси до Карпат
- поїзд № 33/34 Кривий Ріг — Ясіня: це нове додатково сполучення між Кривим Рогом, Львовом та популярними туристичними напрямками в Карпатах;
- поїзд № 61/62 Дніпро — Рахів (через день): нове сполучення для людей, які подорожують із Придніпров’я до Львова та Карпат;
- поїзд № 83/84 Київ — Солотвино (через день): на цьому напрямку збільшать кількість квитків на 50%;
- поїзд № 125/126-129/130 Полтава, Кременчук — Ужгород (через день): рейс поєднає Полтавщину зі Славськом та Закарпаттям;
- поїзд № 85/86 Запоріжжя — Львів — Рахів: маршрут продовжили до станції Рахів;
- поїзд № 145/146 Харків — Чернівці (через день): це сполучення дозволить жителям Слобожанщини дістатися Буковини.
Потяги до Харкова
Покращення маршрутів
Скорочення рейсів
- Поїзд №13/14 Київ — Солотвино на 1 годину 9 хвилин;
- Поїзд №55/56 Київ — Рахів на 57 хвилин з Києва до Рахова;
- Поїзд №45/46 Ужгород — Харків на 51 хвилин із Ужгородадо Харкова;
- Поїзд №39/40 Запоріжжя — Солотвино на 45 хвилин із Запоріжжя до Солотвина та на 42 хвилин із Солотвина до Запоріжжя;
- Поїзд № 3/4 Запоріжжя — Ужгород на 41 хвилин із Ужгорода до Запоріжжя.
Коментарі
Суспільство
- Запорізької;
- Дніпропетровської;
- Донецької;
- Сумської;
- Херсонської.
Підтримка ВПО на Київщині
Коментарі
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Коментарі