Суспільство
Українець став чемпіоном світу з шашок
Українець Юрій Анікеєв став чемпіоном світу з шашок. Про це повідомляє Укрінформ.
Зазначається, що міжнародний гросмейстер з Харківщини Юрій Анікеєв здобув титул у категорії “рапід” на чемпіонаті у турецькій Анталії.
Капітан збірної України продемонстрував видатні бійцівські якості та силу духу. Юрій у напруженій боротьбі випередив росіян Миколу Гермагенова, Сергія Белошеєва, Олександра Георгієва та Муродулло Амріллаєва.
Днем раніше Анікеєв був на чемпіонаті світу третім у “бліці”. Анікеєв упевнено стартував, вигравши поспіль три матчі. Прикра поразка у партії 6-го туру з Шайбаковим відкинула його від трійки лідерів та вивела на перше місце суперника. Проте Юрій зібрався і показав чудовий фініш – 6 перемог поспіль – та поділив з Георгієвим 2-3-тє місця. За додатковими показниками Юрій отримав бронзову нагороду.
Результат українця у швидкій програмі чемпіонату світу став одним із найяскравіших досягнень української шашкової школи. Перемігши у ключових матчах Георгієва та Амріллаєва, Анікеєв виграв чемпіонське звання та за неофіційною статистикою став абсолютним чемпіоном світу за сумою двох програм.
“Блискучий виступ українського спортсмена уперше перервав гегемонію російських шашкістів-стоклеточніков в цьому виді інтелектуальних видів спорту, – заявив після закінчення змагань президент Національної федерації шашок України Анатолій Яценко.
Загалом у чемпіонаті світу з шашок-100 взяли участь 34 спортсмени з Естонії, Латвії, Росії, Туреччини та України – 15 чоловіків та 19 жінок.
Фото: НФШУ, objectiv.tv
Суспільство
Про що фільм?
Коментарі
Суспільство
Михайло Ділок
директор центру надання соціальних послуг Бобровицької сільської ради.
Уся допомога є безкоштовною
Геннадій Іванюк
виконувач обов’язків голови Бобровицької міської ради Чернігівської області
«Ми хочемо, аби їм було в нас комфортно»
Марина Бушеленко
психологиня соціально-психологічного простору у Бобровицькій громаді
Люди часто бояться психологів, але ми хочемо допомогти
Коментарі
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Коментарі