fbpx
Звяжіться з нами

Реформи

Україна встановила рекорд із надходжень до місцевих бюджетів

Доходи місцевих бюджетів за 11 місяців перевищили доходи, отримані за весь 2017 рік. Про це повідомляє прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ.

За 11 місяців 2018 року доходи місцевих бюджетів зросли на 22,5% або на 39 млрд грн порівняно з аналогічним періодом минулого року та склали 212,5 млрд грн.

“Доходи місцевих бюджетів вже становлять 95,1% від затвердженого плану на весь 2018 рік. Також, надходження за 11 місяців вже перевищують доходи місцевих бюджетів, отримані за весь 2017 рік на 20,6 млрд грн або на 10,7%”, — йдеться в повідомленні.

Стрімке збільшення надходжень у міністерстві пояснюють зростанням мотивації місцевих еліт мати більші бюджети.

“У першу чергу, це відкрита податкова база. І вони чітко бачать, які податки можуть бути зібрані безпосередньо на місцях. Це і податок  на землю, податок на нерухомість, це акцизний податок, це податок на доходи фізичних осіб. Через детінізацію і легалізацію заробітних плат, через конкуренцію і залучення інвестицій”, – кажуть посадовці.

Яка структура доходів?

Зокрема, податку на доходи фізичних осіб надійшло 122,9 млрд грн, що більше від надходжень січня-листопада минулого року на +26,2%. Із 13 регіонів, що мають темпи приросту ПДФО вищі за середній показник по Україні, 4 регіони забезпечили приріст понад 28%.

Плати за землю надійшло 25,0 млрд грн, що на 3,3% (+0,8 млрд грн) більше минулого року. Із 19 регіонів, що забезпечили темп приросту плати за землю вище середнього по Україні більше 10% приросту отримали 6 регіонів.

Фактичні надходження єдиного податку склали 28,1 млрд грн (зросли на +5,9 млрд грн, або на +26,8%).

Читайте також: За допомогою blockchain в Україні продали майна на 7 млрд гривень

Щодо надходжень власних доходів місцевих бюджетів 665 ОТГ, за січень-листопад 2018 року вони зросли на 62,6% та склали 18,9 млрд грн (+7,3 млрд грн).

Скільки вже об’єдналося?

В Україні сформовано вже 874 об’єднаних територіальних громад, а 665 з них отримали збільшену структуру дохідної частини і перейшли вже зараз на прямі міжбюджетні відносини з держбюджетом.

Згідно з підрахунками Мінрегіону, місцеві бюджети за 4 роки зросли вже у 3,4 раза. Це говорить про те, що програма децентралізації працює.


Коментарі

Коментарі

Реформи

В Україні ввели пільги на імпорт обладнання для вітрових і сонячних електростанцій

Імпортне обладнання для вітрових і сонячних електростанцій в Україні звільнили від сплати ПДВ.

В ухваленому законопроекті, який змінює правила оподаткування посилок з 1 липня 2019 року, містяться норми, якими звільняється від оподаткування податком на додану вартість імпорт обладнання для сонячних та вітроелектростанцій.

Читайте також: Для освітлення міських вулиць у Винниках збудують сонячну електростанцію

Відповідні зміни до Податкового кодексу містяться в опублікованому тексті ухваленого закону №9260, який опублікували на сайті Ради.

Зокрема, законом внесли зміни до Податкового кодексу, якими звільнили від оподаткування ПДВ електромобілі. Проте до переліку товарів, які звільняють від ПДВ також додали фотогальванiчнi елементи, вітрові турбіни та інше обладнання, яке використовується для будівництва сонячних та вітрових електростанцій.


Коментарі

Коментарі

Читати далі

Реформи

Під проекти молодих вчених заклали 75 млн грн

Міністерство освіти і науки 2019-го року профінансує 54 нові проекти молодих вчених з вишів та наукових установ. Загальна сума на нові та на продовження раніше початих робіт становить 75 млн гривень. Відповідний список проектів-переможців оприлюднений на сайті МОН.

Що це за дослідження?

За державні гроші молоді вчені проводитимуть дослідження в сфері оборони, енергоощадних технологій, медицини та біотехнологій, нових матеріалів, робототехніки, екології, сільського господарства тощо.

Наприклад, перше місце за балами експертів набрав проект Львівської політехніки щодо наноматеріалів для роботизованого комплексу для потреб оборони.

Читайте також: Українські вчені отримають 262 млн гривень на дослідження

На другій сходинці робота науковців з Національного університету водного господарства та природокористування, які мають запропонувати нові рішення для оптимізації процесів очищення води.

Третім став проект Сумського державного університету, присвячений розбудові розумних та безпечних енергетичних мереж.

Проекти відбирала конкурсна комісія. Вони виконуватимуться упродовж трьох років. На 2019-й для їх впровадження державою передбачено 23 млн гривень. Також виділено 52 млн гривень на фінансування початих раніше робіт молодих вчених – обраних за конкурсом 2017 року.

Загалом на конкурс подали 361 проект з більш як 100 вишів та наукових установ МОН.

Що варто знати про конкурс наукових проектів?

Цільовий конкурс для молодих науковців закладів вищої освіти та наукових установ МОН був започаткований та вперше проведений 2016 року. На нього було подано 439 проектів зі 114 закладів. 79 проектів обрали для фінансування.

На другий конкурс 2017 року було подано 362 проекти з понад 100 університетів та наукових установ МОН. Переможцями стали 123 проекти.


Коментарі

Коментарі

Читати далі

Реформи

5 онлайн-держпослуг, які здолали корупцію в Україні

В Україні існує близько 1 200 адміністративних послуг. Переведення їх в електронну форму вирішує два завдання: спрощує процес їх отримання і ліквідує корупційні схеми, пов’язані з їх наданням.

Економічна правда зібрала п’ять онлайн-держпослуг, які змогли усунути корупційні механізми.

1. Допомога при народженні дитини

Раніше копію свідоцтва про народження дитини подавали разом із заявою. Достовірність документа не перевіряли, тому допомогу могли оформляти на дітей, яких не існувало.

Тепер номер свідоцтва зазначають в електронній заяві, він автоматично перевіряється у Державному реєстрі актів цивільного стану громадян. Тепер зловживання неможливі.

Де отримати послугу онлайн: тут.

Що потрібно для отримання послуги: ЕЦП (електронно-цифровий підпис) Приватбанку або Державної фіскальної служби.

2. Прийняття об’єктів будівництва в експлуатацію

Раніше після закінчення будівництва замовник об’єкта отримував у Державній архітектурно-будівельній інспекції (ДАБІ) декларацію або сертифікат про готовність будинку до введення в експлуатацію. Згодом, в момент подання державному реєстратору документів для отримання права власності на нерухомість, виникали зловживання. Заявник міняв кілька сторінок в документах декларації або сертифіката. Приміром, так змінювалась кількість поверхів та площа.

Тепер працівники ДАБІ зобов’язані вносити до реєстру дозвільних документів усі дані декларацій та сертифікатів, які вони видають. Це унеможливлює підміну даних.

Читайте також: Для українських шкіл створили комп’ютерну гру про боротьбу з корупцією

Крім того, тепер для реєстрації права власності на новобудову не потрібні копії документів декларації або сертифіката. Потрібен тільки реєстраційний номер декларації або сертифіката. Усі дані державні реєстратори автоматично отримують з реєстру ДАБІ.

Де отримати послугу: тут або тут.

Що потрібно для отримання послуги: ЕЦП Приватбанку або Державної фіскальної служби.

3. Узгодження проектів землеустрою

Раніше у разі відведення землі потрібна проектна документація, яку можуть виготовляти тільки ліцензовані підприємства. Нерідко деякі такі підприємства мали особливі стосунки з керівником територіального підрозділу Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру.

Такий керівник погоджував документацію тільки однієї фірми і не погоджував документацію інших фірм. В результаті вартість послуг “правильної” фірми для українців значно зростала.

Тепер у разі онлайн-реєстрації заявки на узгодження проекту землеустрою діє принцип “сліпого” розподілу – система автоматично направляє проект на узгодження в будь-яку іншу область. Утримання “своїх” фірм втрачає сенс.

Де отримати послугу: тут.

Що потрібно для отримання послуги: ЕЦП Приватбанку або Державної фіскальної служби.

4. Реєстрація декларації відповідності пожежній безпеці

Раніше за бажанням інспектор Державної служби надзвичайних ситуацій міг відмовити в реєстрації декларації без пояснення причин.

Тепер причиною відмови в реєстрації декларації може стати тільки неправильно заповнена форма. У разі невідповідності будівлі нормам пожежної безпеки інспектор зобов’язаний вказати чітку причину відмови.

Business people sending documents under the table

Усі декларації вносяться до реєстру декларацій ДСНС, і кожен охочий може перевірити дитсадок, ресторан чи ТРЦ на відповідність нормам пожежної безпеки.

Де отримати послугу: тут.

Що потрібно для отримання послуги: ЕЦП Приватбанку або Державної фіскальної служби.

5. Ліцензії на послуги автоперевезень пасажирів та вантажів

Процедура збору і подачі документів на отримання ліцензії була вкрай складною і могла затягнутися на кілька тижнів. Це сприяло процвітанню посередників, які працювали спільно з зацікавленими чиновниками. Як наслідок — близько 90% приватних перевізників не мають відповідної ліцензії.

Онлайн заповнити спрощену форму заявки можна за кілька хвилин. Термін розгляду чітко регламентований і становить близько десяти днів. Охочі можуть отримати ліцензію легше і без посередників.

Також можна перевірити наявність у перевізника ліцензії за номером транспортного засобу. Така послуга доступна на урядовому порталі в розділі “Перевірка автоперевізника”.

Де отримати послугу: тут.

Що потрібно для отримання послуги: ЕЦП Приватбанку або Державної фіскальної служби.


Коментарі

Коментарі

Читати далі

Реформи

Отримаємо томос 6 січня: нові подробиці

Томос про автокефалію майбутньому голові помісної православної церкви в Україні вручить Вселенський патріарх у Константинополі 6 січня 2019 року. Про це заявив речник Української православної церкви Київського патріархату (УПЦ КП) архієпископ Євстратій (Зоря) після закінчення архієрейського собору цієї церкви у Києві, передає BBC Україна.

УПЦ КП провела 13 грудня свій архієрейський собор для підготовки до об’єднавчого собору та визначила єдиного кандидата від себе на пост предстоятеля майбутньої церкви.

Читайте також: Томос для України. Що буде після отримання автокефалії?

“Томос Вселенського патріарха, за тією інформацією, яку ми отримали, має бути вручений предстоятелю православної церкви України 6 січня”, – сказав архієпископ Євстратій (Зоря).

Хто стане предстоятелем?

Архієпископ зазначив, що ієрархи УПЦ КП прийдуть на об’єднавчий собор 15 грудня. Вже тоді УПЦ КП представить свого кандидата на главенство у помісній церкві.

“У нас є єдина пропозиція щодо кандидатури, яку запропонують собору”, – сказав речник УПЦ КП. Він відмовився назвати цю людину, зазначивши, що її почуть учасники собору 15 грудня.

За його словами, голосування на соборі буде таємним. Спочатку всі учасники собору визначать трьох головних претендентів. А потім виключно архієреї таємним голосуванням оберуть з цієї трійки предстоятеля.

Статут церкви затвердить собор

У соборі візьмуть участь понад сорок архієреїв УПЦ Київського патріархату, 14 представників Української автокефальної церкви і частина єпископів УПЦ Московського патріархату (від 3 до кількох десятків).

Собор має утворити нову церкву, затвердити її статут та обрати предстоятеля.

Наразі вже відомо, що майбутня незалежна помісна церква не матиме патріаршого устрою, а очолюватиме її митрополит.

Для підготовки та проведення собору до Києва приїхав спеціальний представник Вселенського патріархату митрополит Еммануїл.

Останніми днями відбуваються засідання робочої групи у складі усіх представників українських церков та представників Вселенського патріархату, на яких намагаються погодити останні неузгодженості щодо проведення собору та статуту майбутньої церкви.


Коментарі

Коментарі

Читати далі

Реформи

В Україні запрацювала онлайн-перевірка реєстрації авто

онлайн-перевірка реєстрації авто

Головний сервісний центр МВС представив українцям нову електронну послугу. У два кліки можна перевірити свідоцтво про реєстрацію транспорту. Тож відтепер кожен має змогу переконатися, чи був виданий документ за вказаним номером. Про це інформує прес-служба МВС.

Як сервіс працює?


Сервіс перевірки свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу знайдете тут.

Розробники наголошують, що онлайн-сервіс простий у використанні: щоби скористатися ним, достатньо лише ввести серію свідоцтва (три літери) та шестизначний номер у відповідні поля. Якщо ця інформація міститься в Єдиному державному реєстрі МВС стосовно зареєстрованих транспортних засобів та їхніх власників, на екрані з’являться усі дані, вказані на бланку свідоцтва, крім особистих відомостей про власника  машини.

Читайте також: Ліцензію маршрутки тепер можна перевірити за фотографією

Сервіс буде корисний не тільки для громадян, а й для бізнесу. Адже можливість самостійно перевірити свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу може убезпечити від шахрайства при отриманні транспортних послуг, під час наймання працівників на роботу, оренди та купівлі авто тощо.

Сервіс надає доступ до інформації, починаючи з 2013 року, її оновлюватимуть щомісяця.


Коментарі

Коментарі

Читати далі

Реформи

У рейтингу свободи людини Україна просунулась найбільше з усіх країн

Україна найбільше з усіх країн світу просунулася в “Індексі свободи людини” за рік. Вона зайняла 118 місце із 162 у рейтингу. Про це повідомляє Інститут економічних досліджень та політичних консультацій, який також брав участь у підготовці звіту.

“Важливо також те, що Україна зробила найбільший крок вперед зі всіх країн світу: +16 позицій за рік”, – звертають увагу в Інституті економічних досліджень та політичних консультацій.

Що це за рейтинг?

10 грудня у світі відзначають міжнародний день прав людини. Спеціально до цієї дати дослідницькі центри The Cato Institute, The Fraser Institute та Friedrich-Naumann-Stiftung für die Freiheit випустили свіжий звіт “Індекс свободи людини 2018“, йдеться у повідомленні.

Читайте також: Україна піднялася у світовому рейтингу ведення бізнесу

Індекс вираховується на основі 79 показників особистої, громадської та економічної свободи, використовуючи дані за період 2008-2016 роки.

Перші п’ять місць у рейтингу посідають: Нова Зеландія, Швейцарія, Гонконг, Австралія та Канада. Замикають рейтинг: Лівія, Ірак, Ємен, Венесуела та Сирія.

Україна посіла у цьогорічному рейтингу 118 місце: між Об’єднаними Арабськими Еміратами(117) та Тоґо(119). Цікаво, що у Росії(120) стільки ж балів, як і у Тоґо.


Коментарі

Коментарі

Читати далі
Інфраструктура21 годину ago

Чернівці і Київ з’єднала новенька траса. Як вона виглядає?

Новий Схід23 години ago

Девушка делает “Монополии” про Краматорск и Славянск

Громадська діяльність23 години ago

Циркових ведмедів звільнили з кліток і поселили у притулок під Львовом

Новий Схід1 день ago

В сельской ОТГ на Донбассе будет работать стоматологический кабинет

Інвестиції1 день ago

Японія передала поліції України сучасні радіостанції на півмільйона доларів

Реформи1 день ago

В Україні ввели пільги на імпорт обладнання для вітрових і сонячних електростанцій

Інвестиції1 день ago

На Херсонщині відкрили завод міндобрив, де середня зарплата 23 500 гривень

Новий Схід1 день ago

В больницах Мариуполя запускают электронные регистратуры

Суспільство1 день ago

В Ірпені з’явиться двійник американського реабілітаційного центру

Сільське господарство1 день ago

Україна вперше продала яблука в Сенегал, Камерун та Індонезію

Промисловість1 день ago

Український завод виготовив десятитисячний зерновоз

Реформи1 день ago

Під проекти молодих вчених заклали 75 млн грн

Реформи1 день ago

5 онлайн-держпослуг, які здолали корупцію в Україні

Екологічні технології1 день ago

На дахах дитсадків у Києві встановлюють сонячні колектори

Інвестиції1 день ago

На Львівщині збудують завод із переробки тваринних відходів

Новий Схід1 день ago

Оккупированным территориям Донбасса Евросоюз выделил 4 миллиона евро

Мандри1 день ago

На Буковині відновлюють покинуту туристичну базу біля гірськолижного курорту

Інфраструктура1 день ago

У Тернополі тепер можна оплатити проїзд карткою чи смартфоном

Суспільство2 дні ago

У львівських лікарнях працюють клоуни-волонтери

Новий Схід2 дні ago

Новый тренд: где в Украине делают вкусное вино

Охорона здоров'я2 дні ago

У Дніпрі збудували найсучаснішу дитячу лікарню

Інфраструктура2 дні ago

У 5 містах та 250 селах запустять бездротовий стаціонарний зв’язок

Реформи2 дні ago

Отримаємо томос 6 січня: нові подробиці

Інфраструктура2 дні ago

Запоріжжя закупило 11 нових автобусів

Освіта2 дні ago

У Херсоні відкрили центр зварювальних технологій європейського зразка

Новий Схід2 дні ago

Телевышка на Донбассе начала вещание еще трех украинских радиостанций

Суспільство2 дні ago

Чернівецький Центр зайнятості зняв мультик з порадами, як знайти роботу

Мандри2 дні ago

На Тернопіллі проклали “зимовий” маршрут до одного із найкрасивіших віадуків Європи

Программа "Собственный дом"
Новий Схід2 дні ago

“Дом в селе”: как работает программа кредитования для переселенцев?

Промисловість2 дні ago

Українські солодощі продають у супермаркетах Сінгапуру та Малайзії

озброєння українського війська 2018
Промисловість2 дні ago

На озброєння українського війська має надійти ще 200 одиниць техніки

Авіакомпанія Laudamotion 2018
Інфраструктура2 дні ago

В Україну заходить ще одна бюджетна авіакомпанія

Сумихімпром 2018
Промисловість2 дні ago

“Сумихімпром” збільшив виробництво на 49%

Новий Схід2 дні ago

Предприниматели Донбасса получили на развитие бизнеса более 35 млн гривен

комунальна сонячна електростанція Винники
Екологічні технології2 дні ago

Для освітлення міських вулиць у Винниках збудують сонячну електростанцію

онлайн-перевірка реєстрації авто
Реформи2 дні ago

В Україні запрацювала онлайн-перевірка реєстрації авто

консервований борщ
Сільське господарство3 дні ago

Українська “екзотика”: підприємець продає в Європу консервований борщ

Промисловість3 дні ago

Підприємниця з Краматорська вишиває сорочки для послів і президентів

Прапорщик 80-ї десантно-штурмової бригади Петро Гадуп’як
Суспільство3 дні ago

Жителі окупованого Луганська врятували львівського десантника від смерті

Харків онкоцентр 2018
Охорона здоров'я3 дні ago

У Харкові будують онкоцентр на 510 ліжкомісць

Київське метро банкомати і термінали Приватбанк
Інфраструктура3 дні ago

У київському метро встановили банкомати і термінали

Інфраструктура3 дні ago

Укрзалізниця запускає новий поїзд до Європи

музеи мини-проекты 2018
Новий Схід3 дні ago

Шесть музеев на Донбассе получат деньги на новые проекты

Володимирська гірка пішохідно-велосипедний міст 2018
Інфраструктура3 дні ago

У Києві на Володимирській гірці зводять “туристичний” міст

Інфраструктура3 дні ago

У Хмельницькому запрацював електронний проїзний квиток

IT Software 500
Промисловість3 дні ago

Українські IT-компанії потрапили до списку найкращих у світі

завод по очистке воды в Мариуполе
Новий Схід3 дні ago

Франция выделит 64 млн евро на завод по очистке воды в Мариуполе

Аеропорт “Миколаїв” міжнародні рейси 2018
Інфраструктура3 дні ago

Аеропорт “Миколаїв” запускає перші міжнародні рейси

заборона тестуванняи косметики на тваринах
Суспільство3 дні ago

В Україні заборонять тестувати косметику на тваринах

Інфраструктура3 дні ago

У порту Херсон вперше за 7 років почали днопоглиблення

Екологічні технології3 дні ago

Тернополянам безкоштовно надаватимуть тепловізор для обстеження будинків на тепловтрати

Інфраструктура3 дні ago

На инструменты – почти 4 млн грн: в Бахмуте отремонтируют колледж искусств

Інвестиції3 дні ago

ЄС надав Україні 500 млн євро. На що підуть гроші?

Сільське господарство3 дні ago

В Україні вивели жовтий сорт ківі, що витримує люті морози

Промисловість4 дні ago

Для польотів на Місяць NASA обрало компанію з Дніпра

Сільське господарство4 дні ago

Фермер веде блог, де ділиться секретами варіння дорогезного сиру

Екологічні технології4 дні ago

Вінничанин утеплює будинки ековатою з газет

Новий Схід4 дні ago

Фото из прифронтовой Авдеевки вошло в ТОП-100 года по версии TIME

Інфраструктура4 дні ago

З Києва запускають рейс на ще один курорт

Промисловість4 дні ago

КрАЗ виготовив партію вантажівок для місії ООН

Інфраструктура4 дні ago

За рік українські поліцейські отримають 55 сучасних вертольотів

Новий Схід4 дні ago

На Донбассе за миллион гривен реконструировали школьный спортзал

Інфраструктура4 дні ago

На українських трасах з’являться протизасліпні екрани

Промисловість4 дні ago

В Україні зросло виробництво рибних консервів

Культура4 дні ago

Українська короткометражка отримала гран-прі міжнародного фестивалю

Новий Схід4 дні ago

Более 300 тысяч жителей Донбасса получили биометрические загранпаспорта

Реформи4 дні ago

У рейтингу свободи людини Україна просунулась найбільше з усіх країн

Tesla офіційно в Україні
Суспільство4 дні ago

Відтепер Tesla можна офіційно купити в Україні

Мандри4 дні ago

Львів опинився серед сотні найвідвідуваніших міст світу

Екологічні технології4 дні ago

Українець вразив світ винаходом для очищення води від нафтопродуктів

Інфраструктура21 годину ago

Чернівці і Київ з’єднала новенька траса. Як вона виглядає?

Громадська діяльність23 години ago

Циркових ведмедів звільнили з кліток і поселили у притулок під Львовом

Суспільство2 дні ago

У львівських лікарнях працюють клоуни-волонтери

Новий Схід2 дні ago

Новый тренд: где в Украине делают вкусное вино

Охорона здоров'я2 дні ago

У Дніпрі збудували найсучаснішу дитячу лікарню

консервований борщ
Сільське господарство3 дні ago

Українська “екзотика”: підприємець продає в Європу консервований борщ

Промисловість3 дні ago

Підприємниця з Краматорська вишиває сорочки для послів і президентів

Прапорщик 80-ї десантно-штурмової бригади Петро Гадуп’як
Суспільство3 дні ago

Жителі окупованого Луганська врятували львівського десантника від смерті

Промисловість4 дні ago

Для польотів на Місяць NASA обрало компанію з Дніпра

Сільське господарство4 дні ago

Фермер веде блог, де ділиться секретами варіння дорогезного сиру

Екологічні технології4 дні ago

Вінничанин утеплює будинки ековатою з газет

Екологічні технології5 днів ago

Як і скільки можна заробити на енергетичному дереві павловнії

Новий Схід5 днів ago

Переселенка делает киношную арахисовую пасту и продает по всей Украине

Охорона здоров'я5 днів ago

Як молодий лікар відновив сільську амбулаторію

ветеран АТО лялькар
Стартапи6 днів ago

Наче живі: ветеран АТО робить реалістичні ляльки-немовлята

Чорне озеро на Кіровоградщині
Мандри6 днів ago

Які таємниці приховує моторошне Чорне озеро на Кіровоградщині

Новий Схід6 днів ago

Мариупольские зоомебли покупают в Европе и США

Суспільство1 тиждень ago

Дрони і фотопастки допомагають жмеринським лісникам ловити браконьєрів

Новий Схід1 тиждень ago

С тренажерами и бассейном: на Донбассе восстанавливают спортивный комплекс

Суспільство1 тиждень ago

Українська пенсіонерка працює з нейромережею

Енергетична ферма на Тернопіллі
Екологічні технології1 тиждень ago

Енергетична ферма на Тернопіллі позбавила селян газової залежності

китайський фінік
Сільське господарство1 тиждень ago

Кілограм листя китайського фініка продають в Україні за 1300 гривень

Новий Схід1 тиждень ago

Незрячие переселенцы организовали в Сумах аудиобиблиотеку

myBOOKmark
Стартапи2 тижні ago

Киянка продає оригінальні закладки по 25 доларів у 120 країн світу

перша в країні електровантажівка 2018
Промисловість2 тижні ago

У Луцьку змайстрували першу в країні електровантажівку. Яка вона?

Сільське господарство2 тижні ago

Американець організував в українському селі органічну ферму

бесплатная школа английского в прифронтовом городе
Новий Схід2 тижні ago

Переселенка организовала бесплатную школу английского в прифронтовом городе

українська онлайн-школа для вчителів EdEra
Освіта2 тижні ago

Як працює українська онлайн-школа для вчителів

СВОИ.SITY
Громадська діяльність2 тижні ago

Життя в окупації і не тільки: про що розповідає сайт СВОИ.SITY

Культура2 тижні ago

Харків’янин зробив сенсаційне відкриття і прославився на весь світ

Новий Схід2 тижні ago

Новый тренд: в Украине открылись 237 козьих хозяйств

Глуховецька ОТГ 2018
ОТГ2 тижні ago

Глуховецька ОТГ запускає муніципальний автобус

Суспільство2 тижні ago

Українська пенсіонерка знімається для глянцю і викладає уроки баяну

Найкращий водій України 2018
Суспільство2 тижні ago

Найкращий водій України врятував 400 людей

Новий Схід2 тижні ago

Фермер открыл инновационную птицеферму в зоне ООС

Новий Схід2 тижні ago

На Луганщине производят екочипсы

Екологічні технології2 тижні ago

IT-компанії запроваджують в Україні екопроекти: які саме?

Громадська діяльність2 тижні ago

Танцювали на перонах: донецькі діти відправилися поїздом дружби через всю країну

Библиотека Торецка 2018
Новий Схід3 тижні ago

Библиотека Торецка стала культурным центром прифронтового города

Звенигородка Розумне місто
Громадська діяльність3 тижні ago

Троє друзів перетворюють маленьку Звенигородку на ІТ-місто

Вотербот стартап 2018
Екологічні технології3 тижні ago

Школярі в Запоріжжі винайшли екологічного робота

Баштанська ОТГ пересувний кінотеатр
ОТГ3 тижні ago

В ОТГ на Миколаївщині безкоштовно працює мандрівний кінотеатр

Новий Схід3 тижні ago

Переселенец запустил на Луганщине завод и “зеленую” энергетику

Макеевка Елена Кущенко Universe Felt
Новий Схід3 тижні ago

Макеевчанка променяла персонал на войлок

Новомосковськ площа
Інфраструктура3 тижні ago

Реконструкція головної площі перетворила Новомосковськ на Лас-Вегас

IRONMAN 2018
Суспільство3 тижні ago

Залізна людина: полісмен з Дніпра став першим на світових змаганнях

Оксана Денис зробила квартиру енергоефективною
Екологічні технології3 тижні ago

Львів’янка підключила квартиру до сонячних батарей і вітряка

бесплатно получили ульи для старта и развития бизнеса
Новий Схід3 тижні ago

На Донбассе пчеловодам бесплатно раздали ульи для старта и развития бизнеса

Руслан Давид Львів
Стартапи4 тижні ago

Львівські юнаки роблять з брухту велосипеди за 15 тисяч гривень

Геннадий Мохненко из Мариуполя
Новий Схід4 тижні ago

Житель Мариуполя усыновил 33 ребенка

Оборонна церква в селі Сутківці Ярмолинецького району
Мандри4 тижні ago

Унікальна церква-фортеця з Хмельниччини прикрасила підручники історії

Дизайнер із Козельця Юрій Вульвач
Стартапи4 тижні ago

Дизайнер із Козельця шиє одяг, що заряджає телефон

"Бараново" у селі Іза
Сільське господарство4 тижні ago

У селі на Закарпатті роблять сири вартістю до 700 грн за кіло

Лагерь по социальному предпринимательству
Новий Схід4 тижні ago

В лагере на Донбассе подростков обучают реализовать бизнес-идеи

FitBee
Сільське господарство4 тижні ago

Як учителька біології зайнялася прибутковим бджолярським бізнесом

Харков Plan B fest
Громадська діяльність4 тижні ago

Від соціальних інновацій до шаленої музики: у Харкові вируватиме Plan B fest

Папа для Украины 2018
Новий Схід4 тижні ago

В прифронтовых селах на Донбассе ввели электронные деньги

біоТЕЦ у Токмаку
Громадська діяльність1 місяць ago

Місто на Запоріжжі опалюватимуть лушпинням соняшника

Новодеркул конезавод Украины
Новий Схід1 місяць ago

Старейший конезавод может стать центром иппотуризма на Донбассе

Сільська амбулаторія на сонячних панелях село Борисівка
Екологічні технології1 місяць ago

Сільські амбулаторії на сонячних панелях заощаджують кругленьку суму

Александр Чаплик из Верхнекаменского
Новий Схід1 місяць ago

Фермер возрождает родное село на Донеччине

Вільне радіо
Громадська діяльність1 місяць ago

Українське “Вільне радіо” слухають у Донецьку

згущівка з молока буйволиць
Сільське господарство1 місяць ago

Закарпатські фермери роблять екзотичну згущівку з молока буйволиць

львівські кахлі
Промисловість1 місяць ago

Унікальні львівські кахлі прикрашають печі та каміни по всій Європі

Украинский драматический театр эвакуировался из Луганска
Новий Схід1 місяць ago

Как театр-переселенец получил новый дом в Северодонецке

Олександр Лисич школа хімії "Поліська орбіталь"
Освіта1 місяць ago

Учитель хімії заснував унікальну школу

Заболотненське вище професійне училище № 31 імені Д.К.Заболотного виробляє віслючий сир
Сільське господарство1 місяць ago

В училищі на Вінниччині завели віслюків і продають молоко по 58 євро

бібліотеки імені Гайдара Київ Оболонь
Культура1 місяць ago

Київська бібліотека стала хабом для дітей і матусь

Стартапи1 місяць ago

Українці навчили футболку робити кардіограму

Циркова студія Jin Roh
Культура1 місяць ago

Об’їздили 50 країн: українські циркачі дивують світ шаленими виступами

Тренди