Економіка і бізнес
Україна отримає від Європейського банку €1 млн на енергоощадні заходи в лікарнях
Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) та Міністерство розвитку громад та територій України підписали грантову угоду щодо подальшого впровадження проєкту «Енергоефективність громадських будівель в Україні».
Про це повідомили у пресслужбі Міністерства.
Наголошується, що енергоефективність є одним із основних пріоритетів регіонального розвитку на найближчі роки. Підписання грантової угоди стане для України кроком до енергетичної незалежності.
Чому це важливо?
Енергоефективність відіграє важливу роль у протидії змінам клімату, що очолює перелік пріоритетів ЄІБ. Допомога донорів безпосередньо допоможе галузі охорони здоров’я в Україні. Ця галузь скористається перевагами від оновлення, зокрема завдяки новим системам вентиляції, впровадженню джерел відновлюваної енергії й іншим заходам протидії COVID-19. Лікарні зможуть зробити свій внесок у здорову планету завдяки енергоефективності.
Читайте також: «Це найменше, що можна зробити для країни». Історії людей, які у свідомому віці перейшли на українську
Що передбачено угодою?
Угодою передбачено отримання Україною інвестиційного гранту в один млн євро від багатостороннього донорського фонду Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля (E5P).
Кошти спрямують на проведення енергоощадних заходів у лікарнях, зокрема на встановлення сучасного енергоефективного обладнання, систем вентиляції та освітлення, а також внутрішнього опалення у закладах охорони здоров’я.
Грант доповнює наданий раніше рамковий кредит від ЄІБ у 300 мільйонів євро, що допоможе підвищити енергоефективність близько 1000 громадських будівель. Проєкт подовжить термін експлуатації ключових соціальних, медичних, культурних і адміністративних будівель щонайменше на 20 років, а також допоможе скоротити викиди CO2 на 1 250 000 тонн.
Нагадаємо, оголосили гранти до €4000 у сфері соціального підприємництва.
Фото: ukrblog.vents.ua.
Економіка і бізнес
Про ветерана
Про майстерню
Коментарі
Економіка і бізнес
Що показує сервіс?
- обсяги тепла, яке споживає будинок в опалювальний сезон;
- структуру споживання;
- встановлені прилади обліку;
- опалювальні площі;
- джерело, що постачає тепло до будинку.
Коментарі