Суспільство
«Україна без сміття» запустила настільну гру про сортування відходів
«Україна без сміття» випустила настільну гру «Сортування проти сміттєвозів» з соціальною місією, щоб гратися та вчитися сортувати.
Про це ШоТам повідомили організатори.
Яку проблему вирішує гра
«Україна без сміття» працює зі стереотипом – «Я не сортую, бо сміттєвози все одно все перемішають».
«Ми маємо продовжувати боротися за роздільний збір, як в Європі. Цей бар’єр необхідно подолати вже зараз, щоб наші діти не повторювали таку відмовку, а гучно заявляли про своє право на чисте і стале майбутнє. Для розв’язання проблеми, команда УБС розробила настільну гру, яка вчить дітей та дорослих сортувати відходи та разом боротися зі стереотипами», — йдеться у повідомленні.
Як це працює?
Це якісна карткова гра, яка тренує увагу і памʼять, а також допомагає запамʼятовувати популярні види сортованих відходів. Основа гри – легендарна карткова гра Concentration game (MEMO, Memory game), що стимулює памʼять і логіку.
Читайте також: «Війна не закінчується на лінії фронту». Як бойові дії впливають на екосистеми, та чи зможе природа відновитися самостійно
Сміттєвози у грі виступають антигероями, які зʼявляються несподівано (вони – картки «Джокери») і намагаються зупинити сортування і змінити правила гри. Завдання гравців – перемогти сміттєвози та завдяки своїй природній кмітливості обійти перешкоди, які створюють антигерої.
Настільна гра «Сортування проти сміттєвозів» — не тільки розвага, а й можливість дізнатись як сортувати різні види відходів та навчитись не приймати проблему сміттєвозів як даність. Гра, це:
- розвивальний презент для дитини (і не тільки) на свято;
- ідеальний корпоративний подарунок від соціально-відповідальних компаній;
- можливість грати родиною, на дружніх вечірках, у потягах чи у бомбосховищі;
- розробка команди УБС і Клепка.
Мета – виготовити 5 тисяч (або і більше) ігор, щоб подарувати їх шкільним закладам і поповнити колекцію захопливих настолок, що розвивають логічні здібності дитини.
Придбати гру можна за посиланням.
Про УБС
«Україна без сміття» – соціальне підприємництво, яке займається створенням сучасної інфраструктури сортування відходів, популяризує культуру роздільного збору в Україні з 2015 року, має власну станцію сортування сміття (вул. Саперно-Слобідська, 25/4), де приймає понад 50 видів відходів, сортувальну капсулу (вулиця Пимоненка, 13), магазин екотоварів NOWASTE_SHOP та кав’ярню в Києві. УБС довіряють, оскільки вся діяльність ведеться прозоро та зі звітністю.
Нагадаємо, у Львові команда небайдужих започаткувала проєкт із «Ековолонтерства».
Як ми повідомляли раніше, українські бізнесмени інвестують у фабрику з переробки пластику на Київщині.
Фото: надане ШоТам.
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі
Суспільство
Біографія фотографа
8 фото, що доводять злочини «совєтів»
- Розкуркулена сім’я біля свого будинку в с. Удачне Донецької області. 30-ті рр. ХХ століття
Коментарі