Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Технології

Uber запровадив нові функції для українських пасажирів

Опубліковано

Uber презентував нові функції, завдяки яким посадка в автомобіль стане більш зручною і безпечною, а спілкування між користувачем і водієм буде простішим. Про це повідомляє autogeek.com.ua.

Підтвердження поїздки через PIN-код

Тепер українські користувачі Uber будуть отримувати унікальний чотиризначний PIN-код, який зможуть озвучити своєму водієві перед початком поїздки. Цей додатковий рівень перевірки допоможе користувачеві переконатися, що він сів у правильну машину, а водієві, що він забирає свого пасажира.

Для того, щоб використовувати цю опцію, користувачам необхідно включити функцію підтвердження поїздки через PIN-код у своєму додатку. Для цього в налаштуваннях необхідно вибрати пункт «Перевірка відомостей про поїздку» і активувати функцію «Використовувати PIN-код для підтвердження поїздки», а потім вибрати використання даної функції під час кожної поїздки або тільки вночі (21:00 – 6 ранку).

Після включення нової функції безпеки, користувачі будуть отримувати чотиризначний PIN-код у своєму додатку, поки водій знаходиться в дорозі. Коли водій прибуде до місця посадки, користувачі зможуть озвучити отриманий PIN-код водієві, перш ніж сісти в автомобіль.

Читайте також: Uklon “підключив” ще два міста

Водій, в свою чергу, отримає запит на введення PIN-коду пасажира в своєму додатку. Поїздка зможе початися тільки після того, як водій введе правильний PIN-код, а пасажир отримає сповіщення, про те, що PIN-код введено вірно. Активація даної функції є опціональною і може бути включена або виключена відповідно до побажань користувача.

Відстеження поїздки

Оновлений дизайн дає можливість більш уважно відстежувати статус поїздки завдяки спливаючим активним сповіщенням з інформацією про майбутню поїздку: час, що залишився до прибуття водія, точка посадки і в якому напрямку до неї слід рухатись. Таким чином, користувачам буде зручніше стежити за статусом своєї поїздки і пересуванням водія на карті в додатку Uber.

Крім того, текст в додатку стає зручнішим для візуального сприйняття, по мірі прибуття водія до місця посадки, а відомості про поїздку (ім’я водія, номерний знак, модель автомобіля) відображаються більш помітно в додатку. Всі функції безпеки, що були представлені в додатку раніше, залишаються доступними й в оновленій версії.

Функція перекладу в додатку 

У додатку тепер також доступна функція перекладу, за допомогою якої користувачам і водіям буде легше спілкуватися між собою. Ця нова функція буде особливо корисною для іноземних користувачів або водіїв, а також під час користування Uber за кордоном.

Початково, текст повідомлення, надісланого водієм, відображається у користувача тією ж мовою, якою був надісланий. Наприклад, надіслане водієм повідомлення українською мовою відображається у користувача також українською мовою і навпаки, незалежно від того, чи є ця мова пріоритетною для користувача (або водія). Нова функція перекладу дає можливість користувачеві (або водієві) миттєво перекласти повідомлення на потрібну мову. Додаток підтримує більше 100 мов для перекладу. Переклад доступний для попередньо встановлених повідомлень і для кожного написаного повідомлення між користувачем і водієм.

Технології

В Дії зʼявиться функція мультишерингу цифрових документів

Опубліковано

Уряд України затвердив ініціативу щодо впровадження мультишерингу цифрових документів, що дасть змогу громадянам обмінюватися не лише електронними версіями різноманітних документів, а також даними, такими як довідки про доходи, ОК-5, ОК-7, у різних установах за допомогою системи “Дія”.

Про це повідомляє Мінцифра.

Про нову функцію

Дотепер для надсилання такого набору документів користувачам доводилося відправляти цифрові копії через Дію, а довідки – окремо. Впровадження мультишерингу спростить цей процес і зробить його швидшим.

Читати також: Серіал від Дії для ветеранів: як знайти бажану роботу після військової служби

Робота з мультишерингом буде простою: компанія висилає запит на кілька документів, а користувач підтверджує його в застосунку “Дія”. Один підпис – і всі необхідні цифрові копії документів передаються до установи. Крім того, завдяки мультишерингу, дані в електронних заявах та договорах будуть автоматично заповнюватися.

“Працюємо, щоб ви шерили, в не ксерили”, – зазначає Міністерство.

Нагадаємо, що в Києві з’явиться меморіал до 80-ї річниці депортації кримських татар.

Також ми повідомляли, що український проєкт з спільнототворення у громадах отримав міжнародну нагороду.

Читати далі

Технології

Міністерство оборони та ЗСУ анонсували створення Корпусу демінерів

Опубліковано

На даний момент, підрозділи Міністерства оборони та Збройних Сил України приєдналися до Корпусу демінерів для виконання місій на територіях, що були звільнені від окупації.

Про це брифінгу у Military Media Center розповів начальник Головного управління протимінної діяльності, цивільного захисту та екологічної безпеки полковник Руслан Берегуля, повідомляє Армія Inform.

Про створення Корпусу демінерів

“Корпус демінерів фактично створений. На сьогодні до нього долучились підрозділи Міноборони та ЗС України, які виконуватимуть завдання на деокупованих територіях. Вже створені 1000 груп розмінування”, – зазначає Руслан Берегуля.

Читати також: Серіал від Дії для ветеранів: як знайти бажану роботу після військової служби

Начальник Головного управління протимінної діяльності, цивільного захисту та екологічної безпеки додав, що на сьогодні деякі підрозділи вже працюють у Миколаївській, Херсонській та Харківській областях.

“Завдяки нашій спільній роботі найближчим часом слід очкувати надання нам матеріально-технічної допомоги. Завдяки чому ми доукомплектуємо підрозділи, що входять до Корпусу демінерів”, – наголошує він.

На брифінгу було заявлено, що до Корпусу демінерів входитиме 5000 фахівців. Його завданнями будуть: обстеження територій, очищення місцевості у рамках оперативного реагування, проведення заходів гуманітарного розмінування.

Нагадаємо, що на Хмельницькій АЕС розпочалось будівництво двох енергоблоків спільно з США.

Також ми повідомляли, що ГУР знищив зенітно-ракетний комплекс окупантів.

Фото: Chris McGrath/Getty Images

Читати далі

Суспільство

На Хмельницькій АЕС розпочалось будівництво двох енергоблоків спільно з США

Опубліковано

Національна атомна енергогенеруюча компанія “Енергоатом” спільно з Сполученими Штатами розпочали будівництво двох нових енергоблоків №5 та №6 на Хмельницькій атомній електростанції.

Про це повідомляє Енергоатом.

фото: Енергоатом

Про будівництво

Першим у своєму роді в Україні, енергоблоки будуються за американською технологією АР1000 від компанії Westinghouse. За словами міністра енергетики Германа Галущенка, ці блоки будуть можливі до маневрування, особливо під час можливих атак на енергетичну інфраструктуру з боку російської армії.

Читати також: Український проєкт з спільнототворення у громадах отримав міжнародну нагороду

За планами, в Україні планується побудувати дев’ять таких блоків, повідомляє посолка США в Україні Бріджит Брінк. За її словами, у світі вже функціонує шість енергоблоків Westinghouse, призначених для експлуатації протягом 60-100 років.

Крім цього, згідно зі словами голови “Енергоатому” Петра Котіна, після введення в експлуатацію енергоблоків №3 та №4, Хмельницька АЕС стане більш потужною, ніж Запорізька АЕС і стане найбільшою в Європі.

Нагадаємо, що психологи пояснили, чому ми хочемо засинати під сторонні звуки.

Фото: Енергоатом

Читати далі

 РЕКЛАМА:

Шопочитати

Суспільство2 дні тому

«Я просто хотіла, щоб якась мама плакала менше, ніж я»: як Вікторія Наумович змінює життя молоді з інвалідністю у своєму місті

«Настя народилася передчасно. Зовсім крихітна — 1 кілограм 100 грамів. Ми одразу розуміли, що будуть...

Суспільство1 тиждень тому

Врятувати поліських коней: як на Київщині відновлюють українську породу та створюють простір автентичних ремесел

Маленький кінь, більше схожий на поні, невибагливий у їжі та лагідний. Саме такі тварини здавна...

Суспільство2 тижні тому

«Без цього бренду не було б мене». Як соціальний бізнес Ohra Home об’єднує матерів дітей з інвалідністю

У житті Юлії Бігун багато різних сфер: сім’я, робота в проєкті з гуманітарного розмінування України,...

Суспільство2 тижні тому

Виготовляє «гівняні» прикраси з пташиного посліду. Це історія арт-активістки, яка живе з голубом  

Свого першого голуба Валеру вона побачила в закинутій квартирі майже бездиханним пташеням і врятувала. А...

РЕКЛАМА: