Економіка
У Вінниці вийшов на маршрут перший тролейбус власного виробництва: усі подробиці
Перший вінницький тролейбус сьогодні, 17 травня, вийшов на лінію. Його розробила Вінницька транспортна компанія («ВТК»). Це пілотний проект для міста. У 2019 році колектив «ВТК» планує зробити чотири таких тролейбуси, повідомили у міській раді.
“Фахівці нашого комунального транспортного підприємства підібрали комплектацію обладнання переважно вітчизняного виробництва. Українська електронна система управління, вінницька система інформаційного керування. Також 5 км автономного ходу, система вентиляції у салоні, інноваційні деталі, які спростять експлуатацію та підвищать рівень безпеки. А ще – майже 30% економії електроенергії порівняно з тролейбусами старого покоління. Вчора ми його протестили, а відсьогодні це можуть робити уже всі пасажири”, – зазначили у міській раді.
Чим особливий тролейбус?
Новий вінницький тролейбус обладнаний системою управління українського виробництва. Він тюнінгований і схожий за дизайном на вінницькі трамваї «VinWay». На ньому встановили головки струмоприймачів, які вже пройшли обкатку на інших тролейбусах і добре зарекомендували. Встановлена інформсистема вінницького виробника.
Читайте також: Вінниця вироблятиме власні тролейбуси
Новий тролейбус може рухатися автономно до 5 км у разі вимкнення струму чи несправності контактної мережі. Його салон – стандартний, розрахований на 33 посадочних місця, з низькою підлогою.
Завдяки використанню нового сучасного двигуна новий вінницький тролейбус використовуватиме на 30% менше електроенергії. Його випустять на маршрут вже у травні.
Економіка
Коментарі
Економіка
Як виглядає новий ресторан-заправка?
Співпраця з автозаправними комплексами
Коментарі
Економіка
Основні моменти угоди
- Об’єднання компаній:
lifecell та «Датагруп-Volia» об’єднаються в одну компанію, що дозволить розширити та модернізувати телекомунікаційну інфраструктуру України. - Інвестиції та фінансування:
У рамках угоди планується підписання документів про позику та виплату пакета спільного фінансування на суму $435 мільйонів. Це фінансування буде надане Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) і Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC). - Підтримка від ЄБРР і IFC:
Обидві установи вже отримали схвалення правлінь після оголошення угоди на конференції з відновлення України в Берліні в червні 2024 року. - Майбутні плани:
NJJ, Horizon Capital і генеральний директор «Датагруп-Volia» Михайло Шелемба планують значну інвестиційну програму, яка включатиме інвестиції в мережу, ліцензії, обладнання та розширення інфраструктури.
Хронологія подій
- Грудень 2023:
Оголошено про продаж lifecell французькому мільярдеру. - Лютий 2024:
NJJ Capital виявляє інтерес до активів «Датагруп-Volia». - Липень 2024:
Антимонопольний комітет України офіційно погоджує продаж lifecell.
Коментарі