Суспільство
У столиці відбудеться головний марафон країни Wizz Air Kyiv City Marathon
Цими вихідними 23-го і 24-го жовтня в Києві відбудеться 12-й марафон Wizz Air Kyiv City Marathon.
Про це йдеться на фейсбук-сторінці забігу.
Як пише Укрінформ, у забігу візьмуть участь близько 8500 учасників, серед них 300 іноземців, 100 ветеранів АТО і діти з інвалідністю.
Організація марафону
Марафон відбуватиметься з дотриманням карантинних норм.
Стартуватимуть у двох різних коридорах: зеленому і жовтому. В зеленому стартуватимуть вакциновані учасники або такі, що перехворіли, зробили плр-тест. У жовтому стартуватимуть, в кого немає таких документів.
Призовий фонд – 132 тисячі, який розподілять між абсолютними переможцями всіх категорій. Марафон відбуватиметься в одне коло. Під час заходу частину столичних вулиць на 2-3 години перекриють.
Ветеранська десятка
Учасники долатимуть різні дистанції, залежно від своїх фізичних кондицій. Захисники й захисниці України бігтимуть «ветеранську десятку».
Читайте також: «Створюю автентичну геометрію». Як майстриня з Решетилівки захоплює своїми килимами ткаль з усього світу
У «ветеранській десятці» (забіг на 10 кілометрів) візьмуть участь ветерани АТО. На цій дистанції побіжать ті, хто отримав серйозні поранення на війні. Рухова активність стає для наших ветеранів стимулом розвиватися, рухатися далі.
Клуб «Рука об руку»
У забігу візьмуть участь діти з інвалідністю за підтримки бігового клубу «Рука об руку».
«Ми створили біговий клуб «Рука об руку», щоб діти з інвалідністю могли побачити світ очима спортсмена. У дитячих забігах у нас братимуть участь 5 дітей, які бігатимуть самотужки, діти на візках долатимуть дистанцію 4.2 кілометра у супроводі дорослих», – розповіли організатори.
Розклад стартів
23 жовтня — м. Київ, ВДНГ (просп. Академіка Глушкова, 1)
- 9:00 — забіг із собаками PRO PLAN® DOG RUN
- 11:00 — дитячі старти та сімейний забіг 1.6 км.
24 жовтня — м. Київ, вул. Володимирська, 15
- 9:00 — Київський марафон.
Нагадаємо, у Києві запрошують на благодійну ініціативу «Щедрий забіг».
Головне фото: facebook.com/kyivmarathon.
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі
Суспільство
Біографія фотографа
8 фото, що доводять злочини «совєтів»
- Розкуркулена сім’я біля свого будинку в с. Удачне Донецької області. 30-ті рр. ХХ століття
Коментарі