Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами
ukrains ki yohurty u Pol shchi ukrains ki yohurty u Pol shchi

Суспільство

У Польщі почали продавати українські йогурти

Опубліковано

Компанія “Данон” першою в Україні розпочала поставки йогуртів до Європейського союзу.Про це з посиланням на прес-службу компанії повідомляє “Латифундист”.

“Уперше в історії українського експорту виготовлена ​​в Україні молочна продукція з нетривалим терміном зберігання продається в Європейському союзі. Виготовлені на херсонському заводі “Данон Дніпро” йогурти можна купити в польських магазинах”, – повідомили в компанії.

З 1 червня 2018 року “Данон” щотижня експортує 10 тонн продукції для дітей, а з 11 жовтня – біфідойогурти. Щотижневий обсяг експорту також становить 10 тонн. І компанія вже має запити на збільшення цих обсягів.

Читайте також: З України експортували макаронів на 28 млн доларів

Генеральний директор компанії Наталі Алькер заявила, що відкриття експорту в Європейський союз – це результат стабільних інвестицій в модернізацію виробничих ліній, стандарти безпеки та розвиток постачальників молока.

“Тільки в цьому році компанія виділила з бюджету 20 млн грн, щоб на двох заводах продовжувати вдосконалення умов роботи і стандартів харчової безпеки. Роль постачальників молочної сировини є вирішальною в цьому процесі. Так, щоб отримати право на експорт молочної продукції в країни Європейського Союзу аудит повинні пройти не тільки потужності виробника, а й ферми-постачальники. І перевіряється не тільки якість молока, а й сама ферма”, – зазначила Алькер.

Що варто знати про Danonе?

У 2016 році завод компанії “Данон Дніпро” отримав право на експорт молочної продукції в країни Європейського Союзу. Наразі компанія експортує продукцію в Молдову і ОАЕ.

Група компаній Danonе – світовий лідер з виробництва молочних продуктів, працює в Україні з 1998 року.

Читайте також: Українське вино вийшло на ринок Польщі

В результаті об’єднання в 2011 році Danonе і “Юнімілк” до активів групи приєдналися київський міськмолокозавод “Галактон” і кременчуцький міськмолзавод “Кремез”.

Виробничі потужності Danone в Україні представлені двома заводами: “Данон Дніпро” (Херсон) і “Данон Кремез” (Кременчук), в групі компаній в Україні працює понад 1 тис співробітників.

Група Danone представлена ​​в 120 країнах світу. Компанії належить більше 190 заводів, на яких працюють близько 102 тис співробітників.

[su_button url=”https://www.liqpay.ua/ru/checkout/i56624243821″ target=”blank” style=”flat” background=”#F2AF1C” color=”#000″ size=”5″ center=”yes” radius=”10″ icon=”icon: credit-card” icon_color=”#000″ text_shadow=”0px 0px 0px #c7c7c7″ desc=”Вас буде перенаправлено на сайт liqpay” rel=”lightbox”]Підтримати проект[/su_button]

Суспільство

«Укрзалізниця» запустила новий флагманський потяг між Харковом та Ворохтою

Опубліковано

Потяг №1/2 Харків – Ворохта отримав флагманський статус та нову назву — «Єдність». Це вже восьмий флагман «Укрзалізниці», який вирізняється підвищеним рівнем сервісу.

Про це повідомили в УЗ.

Особливості потяга

У складі потяга курсують купейні вагони після капітального ремонту. Їх оснастили вакуумними туалетами, кондиціонерами та розетками у кожному купе. На маршруті також працюють нові вагони класу СВ.

Потяг має фірмову назву, логотип та власний музичний супровід. Під час відправлення звучить пісня «Заповіт» у виконанні українського співака і військовослужбовця YARMAK.

Читайте також: Гурт Within Temptation створив документальний фільм про стійкість українців (ВІДЕО)

Розклад руху

  • З Харкова: через день о 18:45, прибуття до Ворохти — о 13:59.
  • З Ворохти: через день о 16:31, прибуття до Харкова — об 11:27.

У грудні 2024 року компанія оголосила, що п’ять потягів отримали флагманський статус:

  • №15/16 Харків – Ясіня «Лесь Курбас»;
  • №17/18 Харків – Ужгород «Сковорода»;
  • №79/80 Дніпро – Львів «Січеслав»;
  • №91/92 Київ – Львів «Леополіс»;
  • №105/106 Київ – Одеса «Чорноморець».

На початку лютого флагманський статус отримав потяг №7/8 Київ – Чернівці отримав флагманський статус та відтепер має назву «Буковина». А в березні потяг Київ – Рахів став флагманським та отримав назву «Гуцульщина».

Фото обкладинки: ютуб-канал Wojciech Cupiał

Читати далі

Суспільство

Світлину київського фотографа опублікували в New York Mirror (ФОТО)

Опубліковано

Киянин Ільдар Батуллін під час повітряної тривоги зробив фотографію Місяця, яку згодом опублікували в американському виданні New York Mirror. Редакція самостійно знайшла його знімок й запропонувала додати фото до своєї добірки.

Про це повідомили у виданні «Віледж».

Фотограф-аматор розповідає, що зйомки під час тривог стали для нього майже звичними. Саме того вечора небо над Києвом було надзвичайно чистим, а фаза Місяця — ідеальною для спостереження та фотографування.

Як зазначив Ільдар, на знімку видно кольорові відтінки місячних морів — червонувато-рожеві, які вказують на наявність оксиду заліза, та сині, що свідчать про наявність оксиду титану.

Крім цього, на світлині можна помітити кілька оптичних явищ: райдужне коло навколо Місяця, спричинене дисперсією світла, а також промені дифракції, які з’явилися через конструктивні особливості ньютонівського телескопа, що використовував фотограф.

Ільдар пояснює, що його астрофотографії дають змогу побачити космічні об’єкти інакше — з атмосферними абераціями та природними деталями поверхні. Для нього такі знімки стали способом медитації і символом свободи.

Читайте також: 17-річна дівчина з Каліфорнії створює прикраси, щоб підтримати Україну через UNITED24

Нагадаємо, що гурт Within Temptation створив документальний фільм про стійкість українців (ВІДЕО).

Фото обкладинки: Ildar Ibatullin/Flickr

Читати далі

Суспільство

У Донецьку провели акцію до річниці останнього проукраїнського мітингу в місті (ФОТО)

Опубліковано

28 квітня минає 11 років з дня останнього проукраїнського мітингу в окупованому Донецьку. До цієї дати активісти «Жовтої стрічки» провели нову акцію та розповсюдили по місту символи спротиву.

Про це повідомили в «Жовтій стрічці».

Як зазначають представники руху, 28 квітня 2014 року люди у камуфляжі, озброєні битами, ланцюгами, ножами та вогнепальною зброєю, атакували учасників акції в Донецьку. Тоді 15 осіб отримали важкі травми, ще п’ятеро — зникли безвісти.

До цього дня активісти поширили українську символіку, графіті та листівки по всьому маршруту того мітингу. Символіка з’явилася у парку Донбас-Арена, на проспекті Ілліча, на Критому Ринку, на бульварі Шевченка, на вулиці Артема біля Ворошилівського виконкому та біля пам’ятника Сергію Бубці, а також у десятках інших місць по всьому місту.

Читайте також: З окупації врятували юнака, якому загрожувала мобілізація в армію рф

Нагадаємо, що у містах на Луганщині активісти розповсюдили проукраїнську символіку (ФОТО)

Фото: телеграм-канал «Жовтої стрічки»

Читати далі

Шопочитати

Суспільство4 дні тому

У кожного з нас є його винаходи: чому Apple завдячує своєму прориву українцеві

«Я себе вважаю українцем. Ніяк інше!» — казав Любомир Романків, що більшість життя прожив не...

Військо6 днів тому

«Я з покоління дітей, які у 2014 році писали листи солдатам, а потім стали ними». Це Дмитро, що у 18 пішов на війну

Йому було дев’ять, коли почалась війна — і саме з нею він дорослішав. Замість футбольних...

Суспільство1 тиждень тому

Взяли управління у свої руки. Ці українські громади перетворюють біовідходи на добриво

Біовідходи, як-от скошена трава, опале листя й залишки фруктів та овочів часто викидають на звалища...

Культура2 тижні тому

Які з цих традицій збереглися дотепер? Фольклористка про давні святкування українського Великодня

Уже в неділю українці святкуватимуть Великдень, до якого ми готуємося кілька днів. Зазвичай до четверга...