Суспільство
У Маріуполі відремонтували танкер «Сборщик-335»
На Азовському судноремонтному заводі завершили ремонт судна «Сборщик-335», що має льодове підкріплення корпусу та активно залучається під час проходження караванів за криголамом.
Про це повідомляє пресслужба підприємства.
Зазначається, що на виконання заявленого обсягу робіт з ремонту судна знадобилося понад 50 діб.
На етапі докування привели до ладу підводну і надводну частини корпусу, фальшборт і рубку.
Також продефектували вузли механізмів ходової частини судна та провели заварку виявлених тріщин поворотної насадки гвинта.
Читайте також: У Маріуполі спустили на воду катер морської охорони
Провели фарбування близько 400 квадратних метрів поверхонь підводної частини, фальшборту, рубки та палуби, виготовлено та замінено близько двох тонн зношеного металу зовнішньої металевої обшивки та металоконструкцій корпусу.
За допомогою неруйнівного контролю проведена перевірка зварювальних швів на герметичність.
Читайте також: Французька компанія виділить $25 млн на поліпшення екології в Маріуполі
Динаміка ремонтів
Танкер «Сборщик – 335» став одним з семи кораблів, які виконали плановий ремонт на підприємстві. У першому півріччі закінчили також ремонт землесоса «Меотида», «Плавкран – 59» та буксира «Капітан Меркулов».
У вересні-листопаді фахівці заводу закінчили ремонт «Сборщик-306», буксира «Аламак», нафтосміттєзбирача НМС-67, «Дмитро Чубар» і «Капітан Білоусов».
Довідка
Азовський судноремонтний завод – найбільше в акваторії Азовського моря підприємство, що спеціалізується на судноремонті, суднобудуванні, машинобудуванні і перевалці вантажів.
Перебуває під управлінням керуючої компанії «Маріупольська інвестиційна група».
Завод має плавучий док с вантажопідйомністю 15 тис. тонн і може обслуговувати судна довжиною до 200 метрів і шириною до 25 метрів, підхідний канал дозволяє приймати судна для ремонту з осадкою до 8 метрів.
Виконує капітальний і доковий ремонт морських і річкових суден. Підприємство може щорічно ремонтувати до 120 суден, також виготовляє змінно-запасні частини.
Завдяки власній зачисній станції може проводити замивання паливних і вантажних танкерів.
Завод розташований у місті Маріуполь Донецької області.
Нагадаємо, у Маріупольський порт інвестують 1,3 мільярда гривень.
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Зробили покриття та надихнули інших на зміни
Коментарі
Суспільство
Як працюватиме новий маршрут?
- На ділянці Варшава – Рава-Руська курсуватиме поїзд польської залізниці PKP Intercity.
- На маршруті Рава-Руська – Львів – Чернівці працюватиме дизель-поїзд українського виробництва ДПКр-3.
Коментарі