Суспільство
У Львові запустили е-квиток у громадському транспорті (ВІДЕО)
У Львові стартував перший етап впровадження електронного квитка за проїзд у громадському транспорті, повідомили у пресслужбі міської ради.
Зазначається, що перший етап впровадження е-квитка у львівському громадському транспорті передбачає тестування обладнання та системи автоматизованої оплати проїзду загалом. Для пасажирів продовжує діяти готівкова форма оплати за проїзд
Хто зможе користуватись «Леокарт» з 13 січня?
Як пише zaxid.net, на першому етапі е-квитком зможуть користуватися лише пільговики. Тобто усі, хто має право на безкоштовний проїзд у громадському транспорті. Це робиться для того, щоб власники пільгових «Леокарт» навчились правильно користуватись новою системою. У транспорті працюватимуть контролери, які допомагатимуть валідувати картки.
Читайте також: Шкільна ідея перетворилася на бізнес. Як український стартап Re-Leaf створює папір із листя та підкорює світові бренди
Пільговики, які ще не отримали своєї карти, зможуть безкоштовно їздити у громадському транспорті на підставі посвідчення до 28 лютого. Однак, до цього часу кожен, хто має право на безкоштовний проїзд, повинен отримати свій е-квиток. Для пасажирів непільгової категорії спосіб та вартість оплати на цьому етапі не змінюється.
Які документи потрібно подати, щоб виготовити е-квиток?
Оригінали паспорта, ідентифікаційного номера, документ, який засвідчує право на пільгу, та кольорове фото 3*4.
Щоб дізнатись адреси пунктів, де можна зробити фото одразу під час подачі, телефонуйте на гарячу лінію 0800 303 007. Оригінали документів після сканування повертаються.
Яка вартість виготовлення «Леокарт»?
Для учнів та студентів вартість виготовлення «Леокарт» – 60 грн. Всі інші пільгові категорії громадян отримують свою карту безкоштовно.
Електронний квиток для учнів та студентів
Усі учні шкіл Львівської громади зможуть отримати свої «Леокарт» централізовано. Для цього батькам, або опікунам потрібно зібрати необхідний перелік документів, оплатити одноразову вартість виготовлення картки, та передати усі документи у навчальний заклад.
Студенти можуть надіслати запит на отримання «Леокарт» через Портал мешканця за посиланням або подати документи особисто у Центрі обслуговування пасажирів на вул. Горбачевського, 10.
Чи матимуть право на безкоштовний проїзд пільговики, котрі не зареєстровані/не проживають у Львівській МТГ?
Так, усі мешканці інших громад, які мають право на пільговий проїзд у громадському транспорті відповідно до законів України, можуть отримати персоналізовану проїзну картку, яка дасть змогу здійснювати 60 безоплатних поїздок щомісяця. Одноразова ціна такої картки – 60 грн. Щоб оформити картку потрібно подати документи у Центр обслуговування мешканців, що на вул. Горбачевського, 10, або через Портал мешканця. В такому разі – отримання картки відбувається теж в Центрі обслуговування пасажирів.
Коли е-квиток буде доступним для всіх пасажирів?
Усі інші пасажири зможуть отримати «Леокарт» на другому етапі впровадження електронного квитка. Отримати їх можна буде у спеціальних терміналах продажу транспортних карток, або в Центрі обслуговування пасажирів на вул. Горбачевського, 10.
Читайте також: Збережемо довкілля: у Києві паперові квитки у громадському транспорті остаточно зникнуть з 14 липня
Детальніші відповіді на будь-які запитання щодо е-квитка можна отримати на Гарячій лінії «Леокарт» – 0800 303007.
Нагадаємо, у Кривому Розі запровадили безкоштовний проїзд у громадському транспорті.
Фото: city-adm.lviv.ua.
Суспільство
Михайло Ділок
директор центру надання соціальних послуг Бобровицької сільської ради.
Уся допомога є безкоштовною
Геннадій Іванюк
виконувач обов’язків голови Бобровицької міської ради Чернігівської області
«Ми хочемо, аби їм було в нас комфортно»
Марина Бушеленко
психологиня соціально-психологічного простору у Бобровицькій громаді
Люди часто бояться психологів, але ми хочемо допомогти
Коментарі
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Коментарі