Економіка і бізнес
У Львові дають друге життя поламаній техніці
Платформа “Коло” у Львові перевикористовує стару техніку. Її заснували студенти львівської Політехніки. Організував усіх Василь Ракочий.
Хлопці й дівчата збирають поламану техніку по всьому Львову та роблять цікавинки: і екологію рятують, і грошики заробляють.
Читайте також: Студент відкрив у Львові пункти переробки електроніки
Якщо викинути один ноутбук, то він отруїть 7 м³ землі та дві ванни води. Краще віддайте його цим студентам – вони зроблять стіл. Пустять клавіатуру на блокноти, а плати на прикраси.
“Можна розібрати на мідь та алюміній, але ми утилізуємо її цікавіше”, – каже Василь Ракочий.
У Львові вже влаштували 9 пунктів збору поламаної техніки. Це — ремонтні майстерні і магазини електроніки, які підтримали цю ініціативу.
Економіка і бізнес
Що цікавого є у звіті?
Коментарі
Економіка і бізнес
Як все починалося
Отримання гранту
Коментарі
Економіка і бізнес
Люксембург та Україна підписали Меморандум про взаєморозуміння, за яким сторони втілять проєкт «Підтримка відновлення Криворізького району».
Про це повідомили у Міністерстві розвитку громад та територій України.
За словами віцепрем’єра Люксембургу Ксав’є Бетеля, цей проєкт підвищить якість управління процесом відновлення на місцях. Разом із тим співпраця передбачає створення нових робочих місць та стимулюватиме економічний розвиток району.
У межах меморандуму Люксембург допомагатиме Кривому Рогу в тому, аби забезпечити дітям безпечну та якісну освіту та покращити професійно-технічну освіту.
Читайте також: Швеція відновлює село на Херсонщині, яке в 1782 році заснували шведи
«Новий етап співробітництва спрямований на розбудову регіональної та місцевої стійкості, створення передумов для подальшої відбудови та розвитку Криворізького району та міста Кривий Ріг. Меморандум надасть можливість будувати надійну та розвинену інфраструктуру, покращувати умови життя для місцевих жителів. Ця співпраця також є черговим кроком інтеграції України в європейську спільноту», — сказав міністр розвитку громад та територій України Олексій Кулеба.
Нагадаємо, що документальний фільм «20 днів у Маріуполі» отримав дві нагороди на премії Grierson.
Фото: Unsplash
Коментарі