Суспільство
У Києві зняли мультфільм про Барбі у світі сміття: дивіться трейлер
У Києві зняли анімаційний фільм про ляльку Гарбі (від англ. garbage – сміття) у світі сміття. Трейлер опублікував Володимир Юдашкін, автор проекту PlastikWood Animation.
Що відомо про мультфільм?
Гарбі – це дівчина, яка мешкає у Трешополісі. Вона була зайнята шопінгом і іншим споживанням, і не помітила, як її світ перетворився на звалище.
Мета проєкту – трансформація відносини людей до екології. Мультик знятий в стоп-моушн і повністю зібраний зі сміття.
Про прем’єру анімаційної стрічки
Прем’єра пройде 17 жовтня на інтерактивній виставці “Wrapped in plastic” (вул. Ярославська, 57).
Мультфільм стане однією зі складових масштабної інтерактивної виставки, в якій поєднаються інсталяція, перформанс і стоп-моушн анімація.
Творці виставки проведуть глядачів через світ з мультика про Гарбі по декораціям на площі 1000 квадратних метрів. Після проходження “лісу” відвідувачі побачать короткометражку, зможуть подивитися “знімальний майданчик” і поспілкуватися з творцями. Протягом 4-х днів роботи відвідування інтерактивної виставки – вільний для всіх охочих.
Раніше ми писали про виставку студії Plastikwood Animations – “Сміттєполіс”.
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Документальний театр як інструмент роботи з історіями
«Мистецтво пропонує безліч форматів говоріння про складний досвід. Документальний театр — один з таких, що швидко реагує на зміни в суспільстві та здатен їх зафіксувати в моменті. До того ж, у театрі комунікація з глядачем відбувається напряму: ми бачимо на сцені людей, які самі про себе говорять, що створює для музею нові можливості репрезентації дитячого досвіду», — говорить куратор вистави Андрій Борутя.
Досліджувати пам’ять через мистецтво
«Для багатьох українців сьогодні важливо в той чи інший спосіб вшановувати загиблих, фіксувати події та свій досвід у публічному просторі. Ми переконані, що будувати національний меморіал можна лише після закінчення війни, але починати працювати з пам’яттю про трагічні події, особливо локальною, потрібно вже зараз», — пояснюють організатори проєкту.
Унікальний підхід громад до створення меморіалів
«Ця алея, яка в майбутньому розростеться, назавжди залишиться в пам’яті як символ подій у 2022 році. Особлива подяка тим, хто згодився записати свої спогади та зробити їх публічними. Це дуже важливо, бо невблаганний час стирає спогади, змінює їх», — поділилася асистентка керівниці проєкту в ГО «Асоціація демократичного розвитку» Наталія Апанасько.
Коментарі