Суспільство
У Києві збудують новий термінал річкового порту
Київський річковий порт планує побудувати логістичний комплекс та новий термінал. Про це повідомили на сайті компанії.
Логістичний комплекс класу А займатиме десять тисяч квадратних метрів, зокрема два з них буде відведено під офісні приміщення. Окрім цього, у компанії планують побудувати термінал для цементної бази та згодом співпрацювати із Білоруссю.
З 2014 року на розвиток інфраструктури та флоту потрали більше 40 мільйонів гривень. За чотири роки компанія побудувала митний комплекс з міжнародним пунктом пропуску, реконструювала офіси та цехи, відновила залізничну гілку, флот та встановила вагові комплекси.
Що відомо про Київський порт?
Київський річковий порт працює з 1897 року. У 1993 став відкритим акціонерним товариством. Зараз має в своєму розпорядженні більше півтори тисячі метрів вантажних причалів та Річковий вокзал.
Читайте також: В українському порту зареєстрували новий зерновий термінал
“Флот, який залишився від попередніх власників, відремонтували, а деякі одиниці довелося відновлювати майже з нуля. У цьому дуже допоміг власний плавучий док (ДОК-3), який ми дістали практично з металобрухту. Також на суду встановили нове навігаційне обладнання та сучасні засоби безпеки. Два рудовози і гідронавантажувач придбали в Білорусі (з якої, до речі, налагодили партнерські відносини), придбали криголамний буксир. На сьогодні Київський річковий порт успішно розвивається за вісьмома напрямками, починаючи з послуг з перевалки вантажів, закінчуючи пасажирськими перевезеннями”, – зазначила прес-служба.
Порт облаштований гідротехнічними спорудами, спеціальними пристроями для стоянки, обробки та навігаційного обслуговування флоту, берегових господарством, ремонтними майстернями.
Суспільство
Нові правила бронювання
- середня зарплата на підприємстві не менше 20 тисяч гривень;
- відсутність податкових боргів;
- третій критерій можна самостійно з переліку: резидентство в Дія.City; понад півтора мільйона євро сплачених податків за рік; 32 мільйонів євро надходжень або важливість для національної економіки чи потреб громади.
Як отримати або підтвердити критичність підприємства
Як вказують у Мінцифри, від грудня параметри бронювання та критичності підприємств стануть чіткішими.
Коментарі
Суспільство
Сюжет «Прикордонників»
Коментарі
Суспільство
Що створили у просторі
Творці артоб’єктів
- Лесі Патоки;
- Василини Буряник;
- Олега Шпудейка;
- Олександра Грехова.
Коментарі