Технології
У Києві відкрили центр для поранених військових із симуляцією авіабоїв (ВІДЕО)
У Києві відкрили Avatar-Center PANDORA, де на симуляторах тренуються бойові льотчики та проходять реабілітацію поранені воїни.
Про це повідомили на сайті благодійного фонду «Нове відродження України».
У центрі захисники можуть відпрацювати групові авіа-боїв у віртуальному світі на симуляторах та знайти оптимальну модель перемоги.
«Наше завдання створити бойову армію Аватарів з поранених військових», — йдеться у повідомленні.
Також розробники наголошують, що коли наші поранені захисники «літають» поруч із пілотами для відпрацювання групових авіа-боїв у віртуальному світі — це не тільки гарне тренування для українських пілотів – це найкраще, що можна запропонувати як реабілітацію.
Читайте також: На українських гойдалках катаються діти по всьому світу. Бренд Infancy відновив роботу на Буковині
Ініціатори проєкту розповіли, що група українських компаній розробила обладнання, що значно дешевше за аналогічні закордонні зразки.
«Дорогі симулятори, які використовують у НАТО, коштують десятки тисяч і навіть мільйони доларів. За допомогою меценатів вдалося створити прототип авіасимулятора, на якому вже тренуються наші пілоти. І цей досвід можна легко масштабувати на всі вітчизняні авіаполки та реабілітаційні центри», — розповів голова фонду інноваційних оборонних технологій Нове Покоління Ігор Іванов.
Дивіться відео: Бренд дитячого одягу Be Easy евакуювався і шиє дощовики для ЗСУ
У центрі відзначають, що тренування на симуляторах дозволить не подолати постфронтові психологічні травми, відчути свою ефективність для перемоги і передати свій бойовий досвід.
Також у центрі готують дронні симулятори та готуватимуть пілотів дронів для участі в реальних дронних битвах та аеророзвідці.
«Армія аватарів дронів має стати надійним щитом України і під час війни, і в майбутньому», — розповіли у центрі.
Поранений ветеран Сергій Храпко розповів, що авіасимулятори відкривають для поранених можливість не тільки відволіктись від депресій, апатій та подолати постфронтові психологічні травми, а й з головою зануритись в корисну для перемоги справу підготовки пілотів.
Нагадаємо, у Львові відновили іпотерапію для військових.
Також у львівському центрі «Незламні» встановили перший біонічний протез для військового.
Раніше ми повідомляли, що на Житомирщині розробили турмаршрути на квадроциклах для ветеранів.
Фото: foundation-ua.com.
Технології
Хто має право на відстрочку?
- Люди з інвалідністю, які мають пенсійне посвідчення по інвалідності. Їм надають відстрочку на рік або до кінця дії посвідчення.
- Студенти, аспіранти та докторанти, які навчаються у послідовному порядку (після бакалаврату здобувають магістерський ступінь або після магістратури переходять в аспірантуру). Їм відстрочку надають до завершення дії воєнного стану й мобілізації.
Коментарі