Суспільство
У Києві відкрили «Містечко незламності» на 1000 місць
У Києві на лівому березі відкрили «Містечко незламності» на території «Даринку».
Про це повідомив заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко у телеграмі.
Це територія площею 68 000 м2, де люди можуть зігрітися, зарядити гаджети, провести час з дітьми. Вже готово понад 1000 місць відпочинку, облаштовано Starlink-хаб, окремі зони для навчання та викладання.
Є простір на 2 000 м2 для дітей, де вони зможуть розважитися та відволіктися. Саме для них ми виборюємо наше майбутнє.
Читайте також: Як ми відкрили свій «Пункт незламності»: з генератором, Starlink і настолками. Кейс «Солом’янських котиків»
Окрема територія на понад 5 000 м2 передбачена для вигулу домашніх тварин. На території Містечка Незламності є кав’ярні та фуд-корт. Облаштовано кімнату матері та дитини, також є медпункт та працюють 2 аптеки.
У випадку блекауту Містечко діятиме автономно – безперервну роботу забезпечують 7 генераторів сукупною потужністю 2 МВт, а зв’язок працює завдяки 7 терміналам Starlink.
Нагадаємо, у Рівному відкрили «Містечко незламності», де завжди є світло й інтернет.
Також запорізькі рятувальники презентували «Пункт незламності» на колесах.
Фото: t.me/tymoshenko_kyrylo.
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі
Суспільство
Біографія фотографа
8 фото, що доводять злочини «совєтів»
- Розкуркулена сім’я біля свого будинку в с. Удачне Донецької області. 30-ті рр. ХХ століття
Коментарі