Суспільство
У Києві відкриють перший в Україні Центр стресостійкості
Незабаром у Києві відкриють перший в Україні Центр стресостійкості, який надаватиме психологічну підтримку різним соціальним та професійним групам населення.
Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.
У лютому-березні цьогоріч було проведено дослідження психоемоційного стану представників муніципальної сфери у всіх районах Києва.
«Дослідження показало нам, що за цей надважкий час психоемоційні ресурси суттєво вичерпалися. А збільшення навантаження, зменшення часу для відпочинку зробили втому та стрес хронічними. Бачимо, що люди, які мають комунікувати з мешканцями від різних міських структур і допомагати їм із вирішенням проблем, самі перебувають у складному психоемоційному стані і потребують допомоги», – повідомляє Марина Хонда.
Читайте також: Туфлі Gucci за донат. Волонтерки запустили благодійну «комісіонку», аби допомогти маріупольцям. Ось як це працює
За результатами дослідження, 83,4% опитуваних висловились за проведення тренінгів та занять для зміцнення психологічної стійкості, і 57,6% респондентів готові відвідувати такі заняття.
«Уже незабаром ми відкриємо наш перший Центр стресостійкості. Перший не тільки в Києві, а й в Україні. Він працюватиме для запобігання стресовим травматичним станам, надання психологічної підтримки різним соціальним та професійним групам населення», – каже Марина Хонда.
Довідка
Центр стресостійкості – це міжнародна тренінгова платформа психоедукації та психологічної підтримки. Він працюватиме для запобігання стресовим травматичним станам, надання психологічної підтримки різним соціальним та професійним групам населення. Зокрема, і демобілізованим військовим та членам їхніх сімей.
Нагадаємо, у Києві на території Дарницького лісництва висадили 1,5 тисячі сіянців сосни.
Крім того, у ботанічному саду Києва висадили Алею захисників і захисниць.
Фото: unsplash.com
Суспільство
- Запорізької;
- Дніпропетровської;
- Донецької;
- Сумської;
- Херсонської.
Підтримка ВПО на Київщині
Коментарі
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Зробили покриття та надихнули інших на зміни
Коментарі
Суспільство
Як працюватиме новий маршрут?
- На ділянці Варшава – Рава-Руська курсуватиме поїзд польської залізниці PKP Intercity.
- На маршруті Рава-Руська – Львів – Чернівці працюватиме дизель-поїзд українського виробництва ДПКр-3.
Коментарі