Суспільство
У Києві в Голосієві розчистили русло річки Либідь
У Києві розчистили підземну ділянку русла річки Либідь біля вулиці Саперно-Слобідської в Голосієві для уникнення підтоплень навесні.
Про це повідомив заступник голови КМДА зі здійснення самоврядних повноважень Володимир Прокопів.
Він розповів, що такі роботи дозволять мінімізувати ризик підтоплень, що часто виникають тут внаслідок ускладнення стоку води. Наступним кроком буде ревіталізація цієї річки. Йдеться про звільнення її з бетонних коробів та створення сприятливих умов для відпочинку киян на базі водойми.
Відомо, що комунальне підприємство «Плесо» розпочало розчищення Либіді в липні цьогоріч після відповідного рішення столичної Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Робітники розповідають, що особливістю проведення робіт на підземній ділянці річки є пряма залежність від погодних умов. Опади перетворюють русло в бурхливий потік, що сильно ускладнює і уповільнює проведення робіт. Водночас працівники комунального підприємства робили все від них залежне, щоб закінчити проєкт вчасно.
Що зробили?
З початку робіт із підземної ділянки було видалено майже 2 900 куб. м сміття разом із замуленим ґрунтом, гілками дерев і великою кількістю побутових предметів. Щоб зайти в підземну частину, воду з річища довелося повернути на променаду й огородити дамбою з мішків та піску.
Про річку
Річка Либідь бере початок із джерела поблизу залізничної станції «Київ-Волинський», впадає у Дніпро поблизу Корчуватого. Маючи довжину понад 16 км, річка майже впродовж усього свого русла закріплена бетонним коробом, а на окремих ділянках взята в колектори. Біля підніжжя Лисої гори перед перетином річки Столичного шосе знаходиться єдина ділянка з природним руслом довжиною 380 м.
Читайте також: Зберегти історичні будівлі. Як волонтери «Мапи Реновації» рятують українську спадщину, пошкоджену окупантами
Нагадаємо, у Києві на річці Либідь активісти з хащів зробили прогулянковий простір.
Як міг би виглядати Київ із річкою Хрещатик дивіться за посилання.
Фото: КМДА.
Суспільство
Михайло Ділок
директор центру надання соціальних послуг Бобровицької сільської ради.
Уся допомога є безкоштовною
Геннадій Іванюк
виконувач обов’язків голови Бобровицької міської ради Чернігівської області
«Ми хочемо, аби їм було в нас комфортно»
Марина Бушеленко
психологиня соціально-психологічного простору у Бобровицькій громаді
Люди часто бояться психологів, але ми хочемо допомогти
Коментарі
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Коментарі