Суспільство
У Києві облаштовують парк біля озера Тельбін
У Києві триває капітальний ремонт спортивно-оздоровчого парку розташованого біля озера Тельбін в Дніпровському районі. Про це повідомляє пресслужба Київзеленбуду.
Зазначається, що в 2020 році заплановані роботи для створення господарчих об’єктів з обслуговування парку, зокрема, павільйону для садового інвентаря, побутового майданчика біля будинку садівника, майданчика для сміттєвих баків. Також передбачено влаштування громадської вбиральні.
Крім того, будуть прокладені доріжки з ФЕМ на загальній площі 1100 кв. м, встановлені лави та урни, а також ігрові елементи для дітей – карусель і качалка-балансир.
“Більшість спортивних об’єктів було влаштовано раніше. Цього року буде замінено покриття на універсальному спортмайданчику на наливне гумове та встановлено ще одну трибуну для глядачів”, – розповіли у пресслужбі.
Читайте також: Вуличне мистецтво: 10 найгарніших муралів України
Тут планують висадити 35 дерев, 140 кущів та влаштувати газон на 600 кв. м. Облаштують газон на 2000 кв. м. Передбачено будівництво насосної станції та поливо-зрошувальної системи.
Нагадаємо, у 2017-2018 роках у парку облаштували велодоріжки. У 2019 році збудоване футбольне поле зі штучним покриттям площею 924 кв. м, універсальний спортивний майданчик площею 576 кв. м, встановлена дворядна трибуна для вболівальників на 52 місця, а також дитячий майданчик з гумовим покриттям на площі 370 кв. м. Встановлено 98 опор освітлення.
Фото: facebook.com/zelenbud
Суспільство
Про що фільм?
Що кажуть глядачі?
Коментарі
Суспільство
Михайло Ділок
директор центру надання соціальних послуг Бобровицької сільської ради.
Уся допомога є безкоштовною
Геннадій Іванюк
виконувач обов’язків голови Бобровицької міської ради Чернігівської області
«Ми хочемо, аби їм було в нас комфортно»
Марина Бушеленко
психологиня соціально-психологічного простору у Бобровицькій громаді
Люди часто бояться психологів, але ми хочемо допомогти
Коментарі
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Коментарі