Суспільство
У столиці на колесі огляду обладнали інклюзивну кабінку
Компанія Mastercard обладнала колесо огляду на Контрактовій площі в Києві спеціальною інклюзивною кабінкою, щоб забезпечити людям з інвалідністю безбар’єрний доступ до цього атракціону.
Про це повідомляє «Українська правда. Життя».
Така кабінка передбачена для людей, які пересуваються на кріслі колісному, а також людей з порушеннями зору та слуху.
«Рівні можливості – місія руху безбарʼєрності та одна з наших цінностей в Mastercard. Як глобальна технологічна компанія ми усвідомлюємо важливість подолання бар’єрів як у платежах, так і поза ними. Саме тому ми реалізуємо соціальні ініціативи, щоби забезпечити рівні права та можливості кожному. Віримо, що завдяки нашому новому проєкту зможемо подарувати людям з інвалідністю безцінні спогади та нові відчуття», – зазначила директорка з маркетингу та комунікацій Mastercard в Україні та Молдові Наталя Байдала.
Компанія обладнала колесо огляду двома підйомниками та пандусом для відвідувачів на кріслі колісному. Сама інклюзивна кабінка, на відміну від стандартних, обладнана широкими дверима, які складаються з трьох частин.
Читайте також: Дитячі іграшки та доросла повага: як у спільному домі живе молодь з ментальною інвалідністю
Також у кабінці розширена платформа, завдяки якій гість на кріслі колісному може самостійно розвернутися у потрібному напрямку без додаткової допомоги. Всередині кабінки встановлений зручний поручень спеціальної модифікації та лавка, яку за потреби можна опустити.
На локації працює оператор, який за необхідності надасть допомогу гостям та проконсультує щодо того, як скористатися інклюзивною кабінкою.
Крім того, під час прогулянки на оглядовому колесі на гостей в інклюзивній кабінці очікує аудіо- та відеоекскурсія історичними памʼятками Подолу, яка адаптована для людей з порушеннями зору та слуху. Запис транслюється на двох медіаекранах, встановлених у кабінці з обох боків. Перекладач жестової мови розповідає про історичні пам’ятки Подолу та демонструються фото цих місць. Сценарій екскурсії розробило бюро «Цікавий Київ» та громадська організація «Доступне кіно».
До 31 січня 2024 року інклюзивна кабінка щодня працює безплатно для перших 50 людей з інвалідністю та супровідників.
Нагадаємо, незрячий масажист безкоштовно реабілітує військових.
Також ми розповідали, як збірна України вперше в історії виграла чемпіонат світу з футболу серед спортсменів з порушенням слуху.
Фото: УП.Життя.
Суспільство
- Запорізької;
- Дніпропетровської;
- Донецької;
- Сумської;
- Херсонської.
Підтримка ВПО на Київщині
Коментарі
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Зробили покриття та надихнули інших на зміни
Коментарі
Суспільство
Як працюватиме новий маршрут?
- На ділянці Варшава – Рава-Руська курсуватиме поїзд польської залізниці PKP Intercity.
- На маршруті Рава-Руська – Львів – Чернівці працюватиме дизель-поїзд українського виробництва ДПКр-3.
Коментарі