Суспільство
У Києві на Дарниці встановлять 70 контейнерів-«дзвіночків»
У столиці у межах пілотного проєкту щодо впровадження роздільного збору відходів – у Дарницькому районі встановлять 70 комплектів контейнерів, окремо для пластику та скла.
Про це повідомили у пресслужбі «Київкомунсервіс» у Facebook.
За інформацією, контейнери встановлять на прибудинкових територіях за адресами будинків, що належать до зони обслуговування комунального підприємства.
Можна подати заявку на встановлення
Водночас мешканці, які прагнуть сортувати сміття, можуть подати звернення на встановлення контейнерів біля їхнього будинку за посиланням.
Під час подання звернень для встановлення контейнерів варто враховувати наявність на прибудинковій території майданчикв (4х2 метри) та можливість заїзду для вивантаження відходів спецтранспортом (контейнер піднімається на висоту мінімум 6 метрів).
На основі звернень мешканців буде опрацьовано локації для встановлення контейнерів та сформовано маршрути вивезення відходів.
Читайте також: Київ отримав контейнери для використаних масок і рукавичок: як вони виглядають (ФОТО)
“На кожному контейнері буде нанесено інформацію для якого виду відходів він призначений та контактний номер телефону для подачі інформації щодо заповненості. Просимо вас бути уважними та використовувати контейнери за їх призначенням”, – йдеться в повідомленні.
Загалом, в районах міста протягом року, буде встановлено 1000 таких контейнерів.
Читайте також: Де стати фрілансером з нуля? Чотири українські біржі для початківців
Нагадаємо, у Києві оприлюднили адреси пунктів збору використаних масок та рукавичок.
Окрім того, у Кропивницькому активісти на байдарках виловили з озера 16 мішків пластику.
Як ми повідомляли раніше, у Вінниці облаштовують новітні закриті сміттєві майданчики.
Головне фото: facebook.com/Kyivcomunservice.
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі
Суспільство
Біографія фотографа
8 фото, що доводять злочини «совєтів»
- Розкуркулена сім’я біля свого будинку в с. Удачне Донецької області. 30-ті рр. ХХ століття
Коментарі