Технології
У Києві паперові горнятка перетворюють на зошити і щоденники
У Києві ініціатива “Зелений птах” з кавових стаканчиків робить зошити та щоденники. Але ще переробляють упаковку ТетраПак та Елопак.
Тепер кавові горнятка помирають, аби відродитись у зошиті. Активісти вирішили збирати по офісах Києва вживані горнятка. Навіть придумали для цього спеціальні контейнери – люльки Мамая.
Ініціативу “Зелений птах” заснувала Вікторія Норенко у липні 2015 року. Вона хотіла створити український екологічний проект, який би забезпечував переробку власноруч створених товарів.
Спочатку Птах мав на меті збирати відсортовані відходи з офісів. Зрештою ідея перетворилась на проект зі збору паперових горняток з подальшим їх переробленням та виготовленням екологічного продукту.
Читайте також: Не гірше LEGO: українець створив екологічний конструктор для дітей
Тож тепер 620 горняток перетворюються у зошит на 75 сторінкок. Трохи менше – у щоденники, блокноти та папір для фліпчартів. Щоденник коштує 20 грн, зошит – 25. Окрім горняток, “птахи” збирають перероблювані упаковки. Прихильники еко-френдлі канцелярії знайшлися по всій країні. А ви б користувались зошитом з кавового горнятка?”
Маючи такий щоденник дитина отримуватиме не лише теоретичні знання під час навчального процесу, а матиме практичний досвід як їх застосувати. Адже щоденник виготовлений на українських підприємства та професіоналами своєї справи.
[su_button url=”https://www.liqpay.ua/ru/checkout/i56624243821″ target=”blank” style=”flat” background=”#F2AF1C” color=”#000″ size=”5″ center=”yes” radius=”10″ icon=”icon: credit-card” icon_color=”#000″ text_shadow=”0px 0px 0px #c7c7c7″ desc=”Вас буде перенаправлено на сайт liqpay” rel=”lightbox”]Підтримати проект[/su_button]
Технології
Про розробку
Штучний інтелект на службі оборони
Перша партія вже у військах
Коментарі
Технології
Коментарі
Технології
Як працюватиме реєстр
- ім’я та опис тварини;
- інформацію про вакцинації та стерилізацію;
- контакти власників.
Етапи запуску
- Авторизація ветеринарів і клінік. Уже стартував перший етап: ветеринари подають заявки до Держпродспоживслужби для реєстрації в системі.
- Реєстрація тварин. Почати другий етап планують на початку 2025 року.
Чому це важливо
- відстежувати чисельність домашніх тварин;
- збирати дані про стан їхнього здоров’я та вакцинації;
- забезпечити кращий контроль над епідеміологічною ситуацією.
Коментарі