Економіка
У Херсонський порт інвестують майже 300 млн грн млн грн
Херсонський порт отримав інвестора: за результатом концесійного конкурсу ним стало ТОВ «Рисоіл-Херсон», повідомляє пресслужба уряду.
Компанія перемогла в концесійному конкурсі щодо майнового комплексу ДП «Херсонський морський торговельний порт», надавши найкращі умови.
Концесія дозволить залучити інвестиції не лише в порт, а і в об’єкти місцевої інфраструктури. Заявкою, зокрема, передбачається висока ставка змінного концесійного платежу (7%), сума фіксованого концесійного платежу складе 12 млн грн, а інвестиційні зобов’язання – майже 300 млн грн.
Нагадаємо, 12 вересня Міністерство інфраструктури оголосило про проведення концесійних конкурсів з передачі в концесію майна і ДП «Херсонський морський торговельний порт».
Нагадаємо, концесія — договір про передачу природних багатств, підприємств, інших господарських об’єктів, що належать державі чи територіальній громаді, в тимчасову експлуатацію іншим державам, іноземним фірмам, приватним особам. Концесіонер — суб’єкт підприємницької діяльності, який на підставі договору отримав концесію.
Економіка
Підсумки після тестування
Як отримати кешбек
- Подати заявку через сайт чи мобільний застосунок банку, який бере участь у програмі, або звернутися до відділення. До програми долучилися такі банки: ПриватБанк, monobank, Укргазбанк, Sense Bank, ПУМБ, Абанк, Банк Глобус, UKRSIBBANK BNP Paribas Group, Ощадбанк, Акордбанк та Банк Кредит Дніпро.
- Визначити картки, з яких ви оплачуєте покупки, і надати банку дозвіл на передачу інформації про транзакції з цих карток в магазинах-учасниках програми.
- Відкрити фізичну чи віртуальну картку, куди нараховуватиметься кешбек.
- У Дії в розділі Сервіси обрати картку «Національний кешбек» для виплат.
Програма «Національний кешбек»
Коментарі
Економіка
Коментарі
Економіка
Україна до кінця року отримає нове обладнання, яке забезпечить додаткові потужності розподіленої генерації на більш ніж 1 ГВт.
Про це повідомляє Міністерство енергетики.
Деталі
- Енергетики вже працюють над тим, щоб швидко змонтувати і підключити це обладнання до мережі.
- Хоча не все обладнання встигнуть підключити до кінця року, планується додати не менше 1 ГВт нових потужностей.
Читати також: Іноземні благодійники залучили 1,75 мільярда доларів для підтримки українських фермерів
До цього процесу долучені як приватні компанії, так і державні підприємства. Уряд створив сприятливі умови для інвестицій та спростив дозвільні процедури, щоб прискорити розвиток розподіленої генерації.
Нагадаємо, що Україні передали 435 мільйонів доларів на покращення зв’язку та інтернету.
Фото: Freepik.
Коментарі