Суспільство
У Харкові запускають серійне виробництво БТР-4 із української броні
У Харкові запускають серійне виробництво БТР-4. Машину доопрацювали вже з огляду на досвід бойових дій на сході. Серед правок – посилений корпус, повідомляє 5 канал.
Така бронемашина – розробка харківських конструкторів заводу імені Малишева. Донедавна корпуси для БТР виробник замовляв в іншого підприємства. Тепер виготовлятимуть самі. Для цього держпідприємство забезпечили новим швейцарським та німецьким обладнанням.
Читайте також: “Антонов” виготовлятиме найбільші вантажні літаки в світі
БТР-4 – оновлена модифікація бронемашини з підсиленим корпусом. Завдяки додатковій броні вдається краще захистити екіпаж. Нині бронетранспортер складає останні кваліфікаційні іспити. Попереду –випробування на полігоні.
“Пройшли випробування кульовою стрільбою на полігоні без зауважень, зараз останній етап – пробігом. Ми повинні пробігти близько 500 кілометрів, перевірити мікротріщини та інші характеристики, заявлені по корпусу БТР”, – пояснив в.о. головного інженера ДП “Завод ім. В.О. Малишева” Борис Литвин.
Читайте також: Українська армія отримала 50 літаків і вертольотів
Оновлений БТР стане одним з більш як двох десятків зразків новітньої техніки, якої раніше на озброєнні в армії не було.
Чим особливий БТР-4?
БТР-4 — повнопривідний восьмиколісний бронетранспортер з колісною формулою 8х8, розроблений в Україні Харківським конструкторським бюро з машинобудування, виготовляється на заводі імені Малишева. БТР-4 призначений для транспортування бійців механізованих підрозділів та вогневої підтримки в бою.
Цей БТР був прийнятий на озброєння у 2014 році. За цей час пережив більш як сотню конструктивних змін, які з 2014-го року вносили в конструкції і в системи управління вогнем. І зараз це машина, яка справді відповідає всім світовим стандартам для броньованої техніки такого класу. Наприклад, вона оснащена сучасним цифровим зв’язком, захищеним від зовнішніх впливів. Весь екіпаж є захищеним спеціальною бронею. Система управління вогнем відбувається автономно та дистанційно із захищеного корпусу.
Суспільство
Про що фільм?
Що кажуть глядачі?
Коментарі
Суспільство
Михайло Ділок
директор центру надання соціальних послуг Бобровицької сільської ради.
Уся допомога є безкоштовною
Геннадій Іванюк
виконувач обов’язків голови Бобровицької міської ради Чернігівської області
«Ми хочемо, аби їм було в нас комфортно»
Марина Бушеленко
психологиня соціально-психологічного простору у Бобровицькій громаді
Люди часто бояться психологів, але ми хочемо допомогти
Коментарі
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Коментарі