Суспільство
У Харкові з’явиться міська станція сортування і майстерня з переробки пластику
У Харкові в рамках бюджету участі реалізують проєкт «Eco City Space» – створять перший міський екологічний простір. Про це повідомили у міськраді.
Як повідомив голова Молодіжної ради Дмитро Давідьянц, «Eco City Space» складатиметься з громадської станції сортування відходів, майстерні з переробки пластику та лекційної зони.
Читайте також: На Прикарпатті встановлюють лавки, зроблені з пластикових кришечок
Центр розвитку екоініціатив
Команда Молодіжної ради та громадська організація «Kharkiv Eco City», яка займається безпосередньою реалізацією проєкту, планують зробити це місце центром розвитку всіх екологічних ініціатив міста.
«На громадську станцію сортування відходів зможе прийти будь-який житель міста, принести вторинну сировину, старий одяг, небезпечні відходи. На початковому етапі станція зможе обслуговувати близько 15 тис. осіб на місяць, а також розвинути систему роздільного збору відходів на 200 установ та офісів. Згодом ці показники збільшуватимуться», – зазначив Дмитро Давідьянц.
Чим займатимуться?
Водночас у майстерні з переробки пластику будуть наочно демонструвати, як з уже непотрібного пластику можна зробити різноманітні вироби – від чохлів на телефони до елементів декору. Також організатори планують проводити екскурсії та майстер-класи для школярів, залучати архітекторів, дизайнерів і просто креативних людей для створення нових виробів.
У лекційній зоні будуть організовані тренінги та лекції на екологічні теми: поводження з відходами, озеленення, поводження з тваринами, енергоефективність тощо.
Міський екологічний простір «Eco City Space» знаходитиметься у центрі міста (біля ст. м. «Центральний ринок»), а його відкриття планується на початку жовтня.
Фото: dn.suspilne.media
Суспільство
- від 510 до 5 100 гривень за незаконну вирубку в межах міста;
- від 17 000 до 25 500 гривень або навіть позбавлення волі до трьох років за вирубку в лісових зонах.
Коментарі
Суспільство
У Дарницькому районі Києва очистили озеро Зариваха, а незаконну дамбу, яка перекривала водойму, демонтували.
Як повідомляє Державна екологічна інспекція Столичного округу, інспектори отримали звернення про засмічення прибережної смуги. На місці вони побачили стихійне звалище, дамбу, зведену з мішків та шин, а також трубу, встановлену без дозволу.
Читати також: На ярмарку в Чехії представили український стенд, де плели маскувальну сітку (ФОТО)
Співробітники КП «Плесо» розчистили прибережну зону озера та демонтували незаконну конструкцію. Завдяки спільним зусиллям вдалося відновити природний вигляд прибережної території та покращити її екологічний стан.
Нагадаємо, що у столиці відкрили інсталяцію I’m fine, яку створили з пошкодженого обладнання звʼязку (ФОТО).
Фото обкладинки: Freepik.
Коментарі