fbpx
Звяжіться з нами

Суспільство

У гуртожитках Києва стартував проект з роздільного збору сміття

16.05.2019

У Київському національному економічному університеті 13 травня стартував проект “High School Recycling” – перший в Україні проект з роздільного збору відходів у гуртожитках.

Організаторами проекту стали Всеукраїнський молодіжний рух “Let’s do it Ukraine” та компанія Mars Україна, повідомляє “Сьогодні”.

Мета проекту – формування свідомого ставлення студентів до сортування твердих побутових відходів.

Спочатку студентів навчатимуть правилам сортування, познайомлять із ланцюжком, який проходять відходи в різних моделях утилізації, покажуть сміттєзвалища та інші підприємства. Наступний етап – впровадження сортування в гуртожитках та організація вивезення.

Читайте також: В Одесі створили інтерактивну мапу пунктів прийому пластику і батарейок

Важливою складовою стане те, що студенти університетів будуть самостійно адмініструвати проект: визначати, на що саме витрачати кошти, накопиченні завдяки зібраній вторинній сировині, проводити інформаційні кампанії серед своїх однолітків в університеті, організовувати екологічні акції, покази кіно тощо. Завершенням проекту стане реалізація в гуртожитку екологічного проекту, який може включати роздільний збір відходів, але не обмежуватись ним.

Коментарі

Коментарі

Суспільство

У Києві на День міста проведуть 7 безкоштовних екскурсій

Безкоштовні екскурсії будуть водити Києвом на День міста, який відзначатимуть 26 травня, повідомили у прес-службі Київської міської державної адміністрації.

Екскурсії організовує Гільдія професійних екскурсоводів та гідів-перекладачів.

Проект подарує киянам і гостям міста можливість познайомитися з історією Києва, пройтися вулицями, скверами і парками столиці з кращими професійними гідами столиці.

На вибір пропонується 7 екскурсій:

 1. прогулянка “Від” Фараона” до “Рейтера” 11:00;
 2. прогулянка “Київські дворики” о 12:00;
 3. екскурсія “Володимирська гірка” о 15:00;
 4. екскурсія “Від Європейської площі до метро” Арсенальна “о 16:15;
 5. екскурсія “Вечірні вогні над Дніпром” о 17:15;
 6. екскурсія “Чарівні Липки” о 18:00;
 7. оглядова екскурсія по місту (екскурсія на німецькій мові) о 18:00.

Читайте також: У Києві для людей з вадами зору створять 3D-копії архітектурних пам’яток

Для безкоштовної участі в екскурсіях необхідно зареєструватися за телефоном: 044-362-30-59 або на сторінці у Facebook, залишивши в коментарях позначку “+” під відповідним дописом.

Нагадаємо, цьогоріч на День Києва витратять рекордну суму – 11,3 мільйона гривень.

Коментарі

Коментарі

Читати далі

Суспільство

В українських судах планують проектувати кімнати для анонімних свідчень

Міністерство регіонального розвитку вивчає можливість проектування в судах сучасних кімнат для надання анонімних свідчень. Приміщення мають бути облаштовані спеціальним обладнанням, екраном з приховуванням зображення та зміною голосу свідків, які знаходяться під захистом – таємних свідків. Про це повідомляють у Мінрегіоні.

“В реальному житті за кордоном для допитів таємних свідків під час розгляду справ у судах зазвичай використовуються ці кімнати зі спеціальним обладнанням, яке приховує зображення та змінює голос. Це важливо для безпеки, захисту та конфіденційності тих людей, які надають свідчення. Зараз ми оновлюємо державні будівельні норми щодо проектування судів. І однією з пропозицій змін до цих норм є обов’язкове влаштування окремої сучасної кімнати, де свідки, які знаходяться під захистом (таємні свідки), зможуть надавати анонімні свідчення. Щоб там було все необхідне обладнання для можливості приховування зображення, зміни голосу та дотримані необхідні вимоги для безпеки та конфіденційності свідків”, – йдеться у повідомленні.

Читайте також: В Україні запрацювали нові норми щодо міцності будівель: що зміниться

Зазначається, що у чинних нормах є вимоги до проектування окремої кімнати для свідків, яка має бути обладнана телефонним та відеозв’язком.

“Проте це зовсім не ті умови та обладнання, якими мають бути забезпечені сучасні суди. З цього приводу нам треба ретельно вивчати іноземний досвід, брати його за основу, адаптувати до українських реалій та впроваджувати”, – додають у Мінрегіоні.

ДБН В.2.2-26:2010 “Будинки і споруди. Суди” встановлює вимоги до проектування нових і реконструкції існуючих будинків під суди, а також приміщень судів, вбудованих у будинки іншого призначення.

Державні будівельні норми (ДБН) – обов’язкові до виконання нормативні акти, які використовуються під час проектування нових та реконструкції існуючих будівель, кварталів, мікрорайонів відповідно до їх призначення.

Коментарі

Коментарі

Читати далі

Суспільство

У Києві з пластикових кришечок створили цілий фургон

Кафе «Альтруіст» створило фургон, декор якого виготовили з пластикових кришечок. Про це повідомляє The Village Україна.

Фургон працюватиме на благодійній барахолці «Кураж Базар» вже 25-26 квітня. Столики, які розмістять біля фургона, також зроблені з пластикових кришечок. Посуд і столові прибори виготовлені з біорозкладного кукурудзяного крохмалю.

Читайте також: Маріупольці знайшли медичне застосування пластиковим кришечкам від пляшок

Нагадаємо, раніше біля кафе “Альтруїст” організація “Дорогоцінний пластик” установила лавку, зроблену з пластикових кришечок.

Коментарі

Коментарі

Читати далі

Суспільство

В Україні з’являться наукові ліцеї

Для дітей, які з дитинства цікавляться наукою та дослідженнями, а також демонструють хист саме до такої роботи, створюватимуть спеціальні наукові ліцеї. Про повідомили у Міністерстві освіти і науки.

«Ми маємо дуже талановитих дітей, які вже в ранньому віці демонструють хист та бажання займатися дослідженнями, створювати інноваційні рішення, шукати відповіді на складні запитання. Часто такі школярі швидше засвоюють матеріал, потребують іншого підходу до навчання. Вони є скрізь, адже ні талант, ні допитливість не залежать від місця народження, доходу сім‘ї чи національності. Наше завдання – створити умови, які дозволили б цим дітям навчатися у швидшому темпі та отримувати поглиблені знання», – йдеться у повідомленні.

Нові можливості освіти

Як зазначається, наукові ліцеї – лише маленький елемент, який забезпечить нові можливості в системі шкільної освіти. У таких закладах діти муситимуть засвоїти як загальний держстандарт, так і стандарт спеціалізованої освіти наукового спрямування як надбудови. Наразі спеціалізований стандарт розробляється МОН та спільнотою освітян.

Наукові ліцеї не матимуть у своїй структурі початкової школи, тобто дітей на навчання у них можна буде відбирати тільки з 5-го класу. Усі учні наукових ліцеїв та ліцеїв-інтернатів отримуватимуть стипендії та безкоштовне харчування. Діти зможуть як підвозитись до закладу, так і отримати місце у гуртожитку та проживати поруч зі школою.

Читайте також: З’явилась онлайн-гра, що допоможе підготуватись до ЗНО

Для школярів, які проживатимуть в ліцеях-інтернатах, буде організовано чотириразове харчування, а для решти – одноразове.

Учні 5-8-х класів отримуватимуть стипендію у розмірі 32% від звичайної академічної стипендії студентів закладів вищої освіти І-ІІ рівня акредитації, учні 9-х класів – 36%, учні 10-х класів – 40%, а учні 11-12-х класів матимуть 44% академічної стипендії.

Як отримати такий статус?

Заклад, який захоче отримати статус наукового ліцею, повинен буде пройти жорсткий відбір та засвідчити відповідність критеріям, закріпленим у Постанові.

Зокрема, науковий ліцей повинен:

 • мати укладений договір про співпрацю у сфері науки з закладом вищої освіти;
 • мати профільні методичні комісії;
 • залучити не менше двох досвідчених педагогічних або науково-педагогічних, наукових працівників до керівництва участі учнів у навчально-дослідницькій діяльності;
 • забезпечувати високу результативність участі учнів у навчально-дослідницькій, дослідницько-експериментальній, науковій, конструкторській, винахідницькій, пошуковій діяльності, що має бути підтверджено, зокрема, наявністю патентів, винаходів, реалізованих дослідницьких проектів тощо.

Щоб стати науковим ліцеєм, керівнику закладу загальної середньої освіти необхідно звернутися до Державної служби якості освіти. Після цього ДСЯО проведе позаплановий інституційний аудит і визначить, чи відповідає школа цим критеріям. Останнє слово про перетворення закладу в науковий ліцей буде за засновником закладу, який ним керує. Водночас утворити науковий ліцей у своєму складі зможуть і заклади вищої освіти за рішенням вченої ради.

Головні особливості наукових ліцеїв

Наукові ліцеї зможуть:

 • мати структурні підрозділи (окрім дошкільної та початкової освіти);
 • самостійно обирати форми організації освітнього процесу;
 • розробляти та апробовувати нові педагогічні технології, методи та форми навчання;
 • створювати тимчасові (від одного семестру або триместру) науково-дослідницькі класи та/або проектні групи учнів;
 • самостійно обирати форму, зміст та спосіб поточного та підсумкового оцінювання учнів, а також мати власну шкалу оцінювання;
 • провадити освітню діяльність за власними освітніми програмами, зокрема наскрізними (затвердженими Держслужбою якості освіти);
 • мати інклюзивні класи.  

Науковий ліцей чи ліцей-інтернат матиме піклувальну або наглядову раду. Вона надаватиме пропозиції та рекомендації закладу, допомагатиме в організації заходів тощо. До ради зможуть входити представники наукових установ, закладів вищої освіти, інноваційних компаній, професійних асоціацій.

Нагадуємо, що українські проекти вже отримали близько 2 млн євро великих грантів для реалізації бізнес-стартапів у межах програми ЄС Горизонт 2020 – наразі це найбільша сума серед країн Східного партнерства, асоційованих у програму.  

Коментарі

Коментарі

Читати далі

Суспільство

Український квартет виступить перед початком фіналу Ліги чемпіонів

Фінал Ліги чемпіонів 1 червня в Мадриді між англійськими “Тоттенхемом” і “Ліверпулем” не обійдеться без українців. Перед матчем знаменитий гімн турніру виконає струнний квартет з України The Asturia Girls. Про це повідомляє прес-служба УЄФА.

Струнний квартет у складі Віри Валієвої (скрипка), Катерини Головко (скрипка), Олени Москаленко (альт) та Мирослави Цибки (віолончель) представить свою власну спеціальну версію культового гімну Ліги чемпіонів.

“Це дивно, що у нас є можливість виступити за кілька хвилин до початку матчу, який дивляться мільйони людей по всьому світу, – сказала Цибка. – Це момент, який ми цінуватимемо все життя, і ми з нетерпінням чекаємо постановки шоу, що запам’ятовується”.

Квартет пройшов класичну підготовку в Національній музичній академії імені П.І. Чайковського в Києві і виграв безліч струнних конкурсів на національному рівні. Вони використовують електронні музичні інструменти, щоб створити свій власний унікальний стиль

The Asturia Girls випустили свій перший альбом 2017 року, який складається з оригінальних аранжувань з класичних творів, тоді як вони також внесли власний поворот в пісні з таких пісень, як Lady Gaga, Madonna і Depeche Mode.

Відео виступу квартету Asturia в Києві:

Нагадаємо, фінал Ліги чемпіонів УЄФА між англійськими клубами “Тоттенгем” і “Ліверпуль” відбудеться 1 червня в Мадриді (Іспанія) на “Ванда Метрополітан” і розпочнеться о 22.00 за київським часом.

Коментарі

Коментарі

Читати далі

Суспільство

У Вінниці проведуть реконструкцію пляжу і набережної

У Вінниці планують провести реконструкцію пляжу Спартак та укріпити береги Південного Бугу. Про це повідомляє vn.presspoint.in.ua.

Відповідний проект щодо реконструкції з’явився на сайті міської ради. На плані майбутнього будівництва можна помітити, що тут облаштують пляж Спартак та оновлять пішохідні доріжки.

Читайте також: Назвали найкращі пляжі для відпочинку в Києві

Окрім цього, тут мають оновити пристань “Вінниця”, на якій базується флот. Серед будівель тут з’явиться яхт-клуб, спорткомплекс Спартак, готель з апартаментами, ресторан, офісний комплекс, зона відпочинку та басейн.

Наразі оголошені громадські слухання, де вінничани можуть внести свої пропозиції щодо оновлення даного району та прибережної зони. Громадські обговорення триватимуть один місяць.

Коментарі

Коментарі

Читати далі
Економіка2 години тому

Україна зайняла 3 місце за інвестиціями до ВВП серед країн, що розвиваються

Суспільство2 години тому

У Києві на День міста проведуть 7 безкоштовних екскурсій

Суспільство3 години тому

В українських судах планують проектувати кімнати для анонімних свідчень

Суспільство3 години тому

У Києві з пластикових кришечок створили цілий фургон

Суспільство4 години тому

В Україні з’являться наукові ліцеї

Економіка4 години тому

В Україні створять енергетичні хаби за стандартами ЄС: що про них відомо?

Економіка4 години тому

Держекоінспекція отримала 40 сучасних автомобілів

Суспільство5 години тому

Український квартет виступить перед початком фіналу Ліги чемпіонів

Суспільство5 години тому

У Вінниці проведуть реконструкцію пляжу і набережної

NewСхід5 години тому

Маріупольська школярка стала призеркою міжнародного наукового конкурсу в США

Економіка6 години тому

У Києві на парки та сквери чекає масштабний ремонт за 500 мільйонів

NewСхід6 години тому

На Донеччині проведуть унікальний рибний фестиваль

Суспільство6 години тому

Українські виші – серед найкращих у світі

Економіка7 години тому

На Вінниччині відкрили сміттєсортувальну станцію за 8 млн гривень

Суспільство7 години тому

Останній дзвоник: полтавські школярі замість квітів віддали кошти на благодійність

Суспільство7 години тому

В Україні змінили норми щодо безпеки будівель

Економіка8 години тому

Рейтинг: які країни найбільше споживають української продукції

Економіка8 години тому

У швидкісних поїздах відтепер можна перевозити велосипеди безкоштовно

Економіка8 години тому

Як ремонтують трасу Київ-Одеса

Суспільство9 години тому

На вулицях Києва з’явиться близько 100 інспекторів із паркування

Суспільство9 години тому

Як громади Львівщини можуть розвивати село та отримувати за це гранти

Економіка9 години тому

На Запорізькій АЕС встановлять сонячну станцію потужністю 13,6 МВт

Економіка10 години тому

У Полтаві на розвиток транспорту виділять 10 млн євро

Економіка10 години тому

Біля аеропорту “Бориспіль” побудують восьмиповерховий готель

Економіка10 години тому

Німеччина дасть Україні 24,5 млн євро на енергопроекти

Технології11 години тому

В Одеській області випробували надпотужні українські ракети

Економіка12 години тому

В аеропорту “Бориспіль” запрацював багаторівневий паркінг

Технології23 години тому

П’ять українок, які примусили ІТ-технології працювати на суспільство

Технології1 день тому

В Україні з’явився ще один мобільний оператор

Економіка1 день тому

У Львові цьогоріч стартує будівництво пішохідного моста

Технології1 день тому

Оплата по Bluetooth: з’явиться новий спосіб безконтактної оплати проїзду

Економіка1 день тому

У Харкові кондитерську фабрику перетворять на масштабний громадський центр

Технології1 день тому

Українці створили новий контрбатарейний мобільний радар

NewСхід1 день тому

У місті на Луганщині відкрили перший спортивний майданчик зі штучним покриттям

Технології1 день тому

Дві українські траси обладнають електрозаправками

Економіка1 день тому

Найбільше за останні 25 років українське судно спустили на воду

NewСхід1 день тому

Червоний Хрест відправив на Донбас 10 вантажівок із гуманітарною допомогою

Економіка1 день тому

В аеропорту “Київ” продовжать злітно-посадкову смугу

Технології1 день тому

Рейтинг: в яких областях України найбільше користуються інтернетом

Технології1 день тому

«ПриватБанк» запустить функцію ідентифікації за обличчям

Технології1 день тому

Українські полярники за допомогою дронів створюють 3D-карти Південного полюса

Технології1 день тому

Створили мобільний додаток із послугами для киян

Економіка1 день тому

В аеропорту “Київ” відкрили новий простір терміналу “А”

NewСхід1 день тому

Маріуполю передали засоби для очищення води зі Швейцарії

Суспільство1 день тому

На Львівщині з’явилися три нові заповідники

Економіка1 день тому

В Україні на вдосконалення системи екстреної медичної допомоги виділять понад 900 мільйонів

Економіка1 день тому

Міжнародна фірма планує виробляти автозапчастини на Черкащині

Суспільство1 день тому

На Закарпатті існує унікальний музей просто неба

NewСхід1 день тому

Домогосподарствам Донбасу пропонують до 25 тисяч гривень

Суспільство1 день тому

Книга української письменниці вперше оцінена Літературною премією ЄС

Технології1 день тому

Київський ботсад до ювілею оснастять «сонячними» ліхтарями

Технології1 день тому

У Вінниці встановили безкоштовну зарядну станцію для електромобілів

Економіка1 день тому

Компанія із офісом у Черкасах залучила 292 млн доларів інвестицій

Економіка2 дні тому

Арсенал XVI століття на Львівщині перетворять на музей

Економіка2 дні тому

У Києві кінотеатр на Лісовому масиві перетворять на громадський центр

Економіка2 дні тому

На залізничному вокзалі Києва знесуть 18 незаконних МАФів

Суспільство2 дні тому

Українка увійшла до списку найцікавіших нових виконавців Європи

Економіка2 дні тому

У Києві на Броварському проспекті з’явиться велодоріжка

NewСхід2 дні тому

Майже 40 млн грн виділили на житло для переселенців-учасників АТО

Економіка2 дні тому

На міський транспорт України планують виділити 250 млн євро

NewСхід2 дні тому

До дитячих будинків нового формату на Донеччині направили 400 тисяч

Суспільство2 дні тому

В Україні тепер будуватимуть зручні ТРЦ: усі подробиці

Суспільство2 дні тому

На Житомирщині для збереження екології поширюватимуть екоторбинки

Технології2 дні тому

Українські рятувальники отримають новий пожежний літак

Суспільство2 дні тому

У Києві з’явилася нова пам’ятка національного значення

Суспільство2 дні тому

Вперше за багато років помиють Стелу Незалежності у Києві

Суспільство2 дні тому

“Палаючі очі, жага до життя”: ветерани АТО покажуть шекспірівську виставу англійською

Технології2 дні тому

В Україні запустили систему автоматичного обміну даними між держустановами

Технології2 дні тому

Україна може отримати безкоштовний роумінг з шістьма країнами

Суспільство2 дні тому

В Ізраїлі збиратимуть кошти для сиріт Миколаївщини

Суспільство1 тиждень тому

“Пташиний” архітектор: майстер із Запоріжжя виробляє унікальні шпаківні

Економіка1 тиждень тому

Як в Україні заробити мільйон гривень на спаржі

Економіка1 тиждень тому

На Вінниччині виробляють елітну молочну продукцію

Технології1 тиждень тому

Українка заробляє на розумних валізах

Економіка1 тиждень тому

Як одна жінка змінила життя всього села

Суспільство2 тижні тому

У карпатському селі майструють розкішні постоли

Суспільство2 тижні тому

Як 20-річна дівчина з Чернігова дає друге життя покинутим тваринам

Економіка2 тижні тому

Натуральний чай із Запоріжжя підкорює український ринок

Економіка2 тижні тому

Горішки в шоколаді. Як розпочати свій бізнес у 19 років?

Економіка2 тижні тому

У Сумах відкрили фабрику для жінок із нелегкими долями

Економіка2 тижні тому

Подружжя фермерів вирощує на Київщині екзотичні гриби

Економіка2 тижні тому

Фермери на Полтавщині роблять кросівки з конопель

NewСхід2 тижні тому

Як колишній шахтар робить бізнес на чоловічих бородах

NewСхід2 тижні тому

Винаходом хлопця з Луганщини зацікавилися у Microsoft

NewСхід2 тижні тому

Подружжя з Сєвєродонецька заробило на Міноборони 500 000 гривень

Економіка2 тижні тому

Відкрили першу бетонну дорогу в Україні: яка вона?

NewСхід2 тижні тому

Як на Донбасі перетворюють на бізнес занедбані сади

Суспільство2 тижні тому

“Мені у свою”: школярка відучує Вінницю від одноразових горняток

Суспільство2 тижні тому

Пасіка на даху багатоповерхівки: як впровадити бджолярство у великому місті

Суспільство2 тижні тому

Як вареники підкорюють Америку: ТОП-5 ресторанів української кухні в США

Суспільство2 тижні тому

Бердянець власними силами відновлює старовинний будинок

Технології2 тижні тому

Як перетворити Таврію на електромобіль та зекономити 6 тис. грн на паливі

Економіка2 тижні тому

На Волині подружжя заробляє на фундуку 23 000 євро

Економіка2 тижні тому

В Україні відновили унікальні теплоходи “Ракета” на підводних крилах

Суспільство3 тижні тому

Буковинська волонтерка започаткувала рух допомоги людям похилого віку

NewСхід3 тижні тому

Переселенець заснував на Донеччині унікальну футбольну академію

Суспільство3 тижні тому

Де в Україні знаходяться власні Мальдіви?

Суспільство3 тижні тому

У Миколаєві пенсіонер власноруч висаджує кілометрові алеї дерев

Суспільство3 тижні тому

На Тернопільщині унікальна церква створила Український Ватикан

Технології3 тижні тому

Українська пенсіонерка вразила Google

Економіка4 тижні тому

Без хімії та з кондиціонером: на Черкащині збудували найбільшу в Східній Європі кролячу ферму

Економіка4 тижні тому

Як харків’янин навчився заробляти гроші на брухті

Економіка2 місяці тому

Фермер перетворив покинутий сад-смітник на Черкащині на успішне господарство

NewСхід2 місяці тому

Переселенець збудував бізнес на чипсах із помідорів

NewСхід2 місяці тому

Шахтарське містечко на Донбасі заманює туристів “Тролейбусом”

Технології2 місяці тому

Українці розробили розумний шолом для танкістів, який бачить крізь броню

Суспільство2 місяці тому

Як на Волині центр іпотерапії рятує діток із ДЦП

Технології2 місяці тому

Українець виробляє з очерету екопанелі для стін

NewСхід2 місяці тому

Як мама двох дітей у декреті заснувала швейний бізнес

Економіка2 місяці тому

Як на вирощуванні хрону заробити 100 тисяч доларів

Економіка2 місяці тому

Садівник на Одещині заробляє на екзотичних фруктах

Суспільство2 місяці тому

Дві киянки відкрили благодійний магазин для порятунку онкохворих

Суспільство2 місяці тому

Крижане іглу в українських Карпатах: у Буковелі існує унікальний готель

Суспільство2 місяці тому

У Києві люди з інвалідністю печуть кекси для Google

Економіка2 місяці тому

У Сумах готують цукерки з гречки та смаженої цибулі

Суспільство2 місяці тому

Жителька Лисичанська підняла з руїн центр учнівської творчості

Економіка2 місяці тому

Крафтове печиво з Одеси купують в Ізраїлі, Німеччині і Штатах

Економіка2 місяці тому

В Україні побудували завод із фракціонування плазми крові

NewСхід2 місяці тому

Переселенка заснувала на Донбасі ранчо з биками

Економіка2 місяці тому

Сім українських заводів піднялись з економічного дна

Технології2 місяці тому

Українські школярі створили “вічний” блокнот

Технології2 місяці тому

Незрячий український програміст підкорив інтернет

Економіка2 місяці тому

Полтавська фабрика шкарпеток співпрацює із DISNEY

Технології2 місяці тому

Як український фермер кинув виклик агрохолдингам

NewСхід2 місяці тому

Переселенец создал легендарный бренд пива на старой лесопилке

Технології2 місяці тому

На Тернопільщині фермер зібрав радіокеровану електротачку

NewСхід3 місяці тому

Как священник-переселенец в Доброполье воду очищает

Технології3 місяці тому

Українці створили авіасимулятори, які продають у Німеччину за 900 євро

Суспільство3 місяці тому

Завдяки бандуристці про Україну заговорила Італія

Суспільство3 місяці тому

Скульптор із Коломиї майструє гігантських динозаврів

Суспільство3 місяці тому

Водять екскурсії: пенсіонер перетворив під’їзд у Києві на Версаль

Суспільство3 місяці тому

Як село стає центром українського мотоболу

NewСхід3 місяці тому

Переселенка организовала в Старобельске первый центр детского развития

NewСхід3 місяці тому

В Украине создали реабилитационный центр для раненых львов

NewСхід3 місяці тому

Житель Селидово уволился из шахты и делает мебель для Испании

NewСхід3 місяці тому

На Донбассе бывший химик основал сыроварню. Как у него получилось?

Економіка3 місяці тому

Як на Закарпатті вирощують морозостійкі ківі

Суспільство3 місяці тому

Ветерани АТО організували англомовний театр

Суспільство3 місяці тому

Двійник Тараса Шевченка воює в 93-й бригаді на Донбасі

Технології3 місяці тому

У Славутичі спільнокоштом збудують сонячну станцію. Яка вигода?

Тренди